Kočárek Tudore - máte zkušenosti?

ilonar
23. únor 2017

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s tímto kočárkem?

adela011
24. srp 2017

@vevru Teď jsem koukala na stránky. Myslíš ten Gold Black na zlaté konstrukci? Ten je elegantní.

vevru
Autor odpověď smazal
Zobraz
vevru
Autor odpověď smazal
Zobraz
hasal
25. srp 2017

@vevru
Dobrý den, osobní zkušenost s centrem nemám, protože bydlíme až u Znojma, je to pro nás daleko. Kočárek Tudore jsme objednávali v březnu na dětském veletrhu v Brně přímo u jejich prodejního stánku. Domluvili jsme se, že kočárek nám vyrobí (požadovali jsme menší estetické změny 🙂) a přivezou v červenci domů, termín porodu máme teď v září. Tak jak řekli, se také stalo, první týden v červenci nám velice ochotná paní kočárek přivezla. Strávila u nás asi hodinku, vše nám ukázala, jak se skládá, jak se s kočárem manipuluje, jak o něj pečovat atd.. Nikam nespěchala a všechny naše dotazy 100% zodpověděla. Pokud to takle chodí i na jejich prodejně v Pardubicích, tak je to opravdu plus.

Při objednávání kočárku nám bylo nabídnuto, že po vyrobení, nám ho můžou uschovat v jejich skladu v Pardubicích a bude nám doručen až po porodu. Uskladnění je zdarma a záruční doba začíná běžet až po jeho převzetí. My ho ale chtěli mít doma dříve, protože přece jenom nevíte, kdy se miminko rozhodne narodit 🙂.

V pardubicích by měla být přímo jejich firemní prodejna, takže vám zde dokáží vyrobit kočár na míru vašim požadavků. Jiné prodejny pouze odebírají jejich zboží, takže nemají vše skladem a nelze si třeba upravit barvu vnitřní části korby (to jsme měnili my).

A s reklamací nám to paní vysvětlila tak, že pokud se něco rozbije a manžel bude schopný to sám vyměnit, např. kolečko. Tak poškozenou část zašleme přes ppl do pardubic a oni ten den, nejpozději den následující posílají nový díl zpět k nám. V případě, že nebudeme schopni sami opravit, tak buď přijedou k nám, až budou děla rozvozy kočárku a nebo musíme poslat celý kočár do Pardubic. Pokud by jsme bydleli v okolí Pardubic, vozí se kočárky na opravu prý přímo do prodejny a zde je téměř na počkání opraven.

Předávám informace, které nám byly sděleny, osobní zkušenost zatím nemáme. Snad vám to trochu pomůže. Přeji šťastný výběr 😉

zuzanak1990
25. srp 2017

@vevru já chodím do babycentra docela často. Kočárek mi schovali do porodu ve skladu i s ostatním zbožím, manžel si ho vyzvedával až těsně před porodem. Náhradní kočárky tam mají určitě (známá využívala při reklamaci Junamy). Jinak obsluha v pohodě, prodavačky poradí. 👍

adela011
25. srp 2017

@vevru a který šedivý s černou konstrukcí? Koukala jsem na stránky a jsou tam dva Grey Stone a Shade of Grey.

mirecka36
25. srp 2017

Tak muzu přidat i nějaký zkušenosti - hlavní přednost vidim ve velikosti "vanicky", mala se narodila na konci května a ráda bych hlubokou korbu používala i na zimu, sem se vejde i s fusakem. U rodičů Máme ještě starší kočárek od Takka a tam se tak tak vejde už ted a to bez fusaku.
Jezdit se dá i po polnackach, ale řekla bych že do extrémních povrchu to nebude a ne na Dlouhé cesty po horším povrchu, drnca to docela dost.
Skládá se snadno, je relativne lehký, dobře ovladatelný.
Vady - zásadní je vrzání pruzin, který jsou zataveny v jakémsi plastu takže není mozny se toho zbavit, leda poslat na reklamaci (a byt bůhví jak dlouho bez kočáru a platit poštovné. ..) vrže to při všech hrbech, včetně krivych chodníku, o zvedání na obrubníky ani nemluvim ) Reklamaci pořád zvazuji, ale používáme ho každý den. ☹ Četla jsem o tomto problému i v jiných recenzích.
A pak ještě při změně větrání u spodní vaničky něco rezonuje a to i při jízdě po silnici (!) . Trvalo mi , než jsem přišla na to, co to je.
Pokud jde o praktičnost spodní ulozny prostor není moc velký, ale horší je, že mezi kovovou konstrukcí podvozku a plastem vaničky je relativne malý prostor, takže nutrilon tam tak akorát šoupnete, ale i menší meloun (například ) musíte nést v ruce.
Ale celkove je v pohodě, az na to vrzání a klepání, což me po te predvadecce na veletrhu nemile překvapilo. Male to ale nevadí; -)

zuzanak1990
26. srp 2017

@mirecka36 Bracha mi kočárek promazal hned ze začátku a za 3/4 roku nic nevrzlo. Je tichy, hezky odpruzeny. Porad se určitē s prodejcem kde kocarek promazat.

vevru
Autor odpověď smazal
Zobraz
adela011
27. srp 2017

@vevru ten je super. 🙂

vevru
Autor odpověď smazal
Zobraz
pajulkast
29. srp 2017

@mirecka36 mate trapper nebo scout?diky

vevru
Autor odpověď smazal
Zobraz
mirecka36
9. zář 2017

@pajulkast trapper (ten dražší )

mirecka36
9. zář 2017

@zuzanak1990 no my už jsme to zkoumali, jak to promazat, ale přijde nám, že to vrže v tom plastu a tam se nedá dostat ☹ ale už jsem si říkala, že tam aspoň zavolám

naty1311
13. zář 2017

Tak jsem také narazila v diskuzích na tyto kočárky.Předtím jsem uvažovala o Junamě a Bebettu a na tyto jsou vícemene same dobré recenze krom toho vrzání..Psala jsem primo na Tudore,zda budou ted v říjnu na veletrhu v Praze a budou a prý budou i novinky,tak zase horší rozhodování.Ale jinak mi dle všeho přijdou kočárky dobré..A snad by i mohlo jít,změnit si barvu podvozku z bíle na tmavou..

evzenie2016
13. zář 2017

Ahoj všem. Zatím jen krátkodobá zkušenost, malej se narodil po půlce srpna...každopádně mám Tudore Trapper a jsem spokojena. Podvozek se jednoduše a lehce skládá, což je pro mě podstatné-často jezdím autem. Autosedačka se bez problémů nacvakne a je z toho fajn "polokočár". Hluboká korbička taky fajn. Už jsme byli i v dešti a bez problémů. I drsnější terén je díky velkým kolečkům zvladnutelny. Co se barev týče, tak určitě se dají změny domluvit. Navíc se mi teď zdálo, že se vůbec pustili směrem větších možností individuálních změn. Za mě spokojenost. Přeji krásné vybírání a ať se hlavně podaří ke spokojenosti. 🙂

katjus
14. zář 2017

Ahoj holky. I my jsme pořídili kočárek tudore. Termín mám teda až v listopadu, ale kočárek mám už od úterý doma. Mám takový problém přijde že přední kolečko mě litá, není poznat jestli je trosku ve vzduchu. Přijde mi že jedno se otoci správně a to druhé je obráceně. Jako že se ne otáčejí obě stejným směrem. Snad jsem to napsala trošku srozumitelně☺️. Zkoušela jsem to trošku zatížit, a možná že je to trošku lepší, ale fakt nevím. Ještě jsem si říkala že jezdím po Linu tak se to jako smeká. Pořád přemýšlím jestli kvůli tomu tam Volat nebo ne. A nemáte někdo zkušenost jak jsou ty cudle na skládání podvozku tak jsou strašně uvolněne a cvaka to, bojím se že až s tím vyjedu bude to drncat. Mate to taky někdo z vás nebo to tam máte na pevněji pridelany ? Díky za odpověď

mxrxexa
19. zář 2017

Kočárek této značky používáme zatím jen dva měsíce, ale zatím naprostá spokojenost! 🙂 ono je to totiž tak, že pan majitel je údajně bratr pána, který prodává a konstruuje kočárky Junama, takže ta konstrukce je velmi podobná 🙂 kočárek jsme si nechali sestavit na přání, se všemi byla úžasná domluva. Kočárek nám dovezl sám pan majitel, což je moc milý a ochotný pán a dal mi přímo na sebe i tel.kontakt 🙂
Kočárek se velmi dobře ovládá jednou rukou, což mi třeba s kočárkem CAM nejde... I skládání do auta je jednoduché 🙂
Takže doporučuji! ;)

mxrxexa
19. zář 2017

@katjus - taky mi to dělalo a dělá, ale jen když je kočárek prázdný 🙂

naty1311
20. zář 2017

@mxrxexa A mohu se zeptat,co jste si konkretne nechali na prani vyrobit a zda zmeny byly placene,ci jak vas to vyslo a objednavali jste primo u Tudore a jak dlouho jste na nej cekali?Take zvazuji Junamu nebo Tudore,ale asi zatím vice prevlada Tudore,jsou vicemene jen same kladne ohlasy..

katjus
21. zář 2017

Kolečko jsme promazali a je to o 100% lepší. A když jsem jim posílala video s těma pojistkama na skladani tak rikali ze je to normalni. No me to teda normalni neprijde, uvidim samozrejme venku az vyjedeme jak to bude drncat. Prinejhorsim to zalepim zespoda takovou gumovou izolepou.
Jinak k těm zmenam nam rikali ze prvni zmena zdarma, a kazda dalsi 1000kc. Ja si nechavala zmenit rukojet na hnedou. A jeste ze kdybychom chteli tu zlatou konstrukci tak rikali tusim taky 1000kc. My jsem byli primo v Pardubicich v babycentru. Kocarek jsme objednavali 9.8 a prisel mi domu myslim 12.9. Rikali ze to trva vetsinou 6 tydnu ja si tam teda radsi volala jak to vypada. Chtela jsem ho mit doma driv abych to vsechno odzkousela. Ale jinak ti ho uskladni do terminu porodu.

mxrxexa
23. zář 2017

@naty1311 - jednalo se o zmeny v barvach - bila konstrukce misto cerne, bily spodek hluboke korby, seda taska a cerna rukojet. Chtela jsem i bilou barvu spodniho kosiku, ale tu mi nastesti pan majitel rozmluvil, protože by byla po prvnim desti jak čuně 🙂 vse bylo v cene a objednavali jsme ho v Brne na vystavisti. Je ale pravda, ze diky tem upravam jsme na nej cekali tak mesic. Klidne poslu foto kocarku 🙂

naty1311
23. zář 2017

Tak to bych byla rada za foto a tedy ziram,ze vse v cene.Chystame se jit na veletrh ted v rijnu v Praze a take tam budou.Term.mame v pulce prosince tak snad by se to stihlo..
Ja bych tedy barvy prave krz prakticnost radeji naopak😀Tmava konstrukce,tm.spodek korby😉 Libi se nam zatim ten modry s puntiky nebo Watercolor..a diky moc😉

supuntiiiik
17. říj 2017

Holky prosím ste spokojený s kočárkem tudore ? Nám po 3 měsících používání začal vrzat prosím jak u vás

adela011
19. říj 2017

@supuntiiiik Stačí ho promazat olejem ve spreji. Manžel mi ho promazal jednou a stačí to. 🙂

vevru
Autor odpověď smazal
Zobraz
supuntiiiik
20. říj 2017

A jak promazete ty uprostred bod pruhlednym krytem ?

tuf
23. říj 2017

Zdravím, my jsme objednávali kočárek na výstavě v Praze, tím jsme na něj měli 8% slevu.
Kombinaci jsme si mohli vybrat a nakombinovat bez jakýchkoliv poplatků, jde však kombinovat jen něco. My vybrali tmavou konstrukci s tmavým madlem, vzhled Grey stone vnitřní barvu ptáčky. U spodní tašky jsme si zvolili koženku a u horní tašky látku jako kočárek.
Kočárek jsem vybírala tak, že jsem je zkoušela nadzvedávat jednou rukou. Tento jsem nadzvedla lehce oproti jiným. V konečném rozhodování jsme zvažovali dva kočárky, kdy tento jsme vybrali díky přístupu.
Jen upřesním, že od začátku se prezentovali jako firma, která kočárky SKLÁDÁ v ČR, z komponent z celé Evropy, podle požadavků které měly přímo rodiče.

Měla jsem jedinou představu a to aby byl kočárek lehký, primárně budeme jezdit MHD. Autem tak max jednou za měsíc, takže skladnost zas až tak neřešíme.

Ještě tu zazněla jedna věc a to porovnání Scout a Trapper, ptali jsme se na to a jediný rozdíl je v kolečkách. Trapper má gelová a Scout nafukovací

naty1311
23. říj 2017

Také se přidám a díky za tyto stránky,díky kterým jsem na kočárek narazila,protože jsem se v tom už dost utápěla a těch značek bylo tolik,ale téměř vždy jsem se dočetla něco negativního,ale u Tudore nic extrémního.
Také jsme byli ted o víkendu na veletrhu a kočárek máme objednaný 🙂 My tedy tu svetle modrou džínovou variantu s hnědým madlem. Kočárek jsme nechali tak,jak se standardně nabízí. Nechtela jsem bílou konstrukci a bílá kola kvůli zimě a praktičnosti. A přístup pracovníků a ochota byla opravdu skvělá.Zapsali si TP a přivezou nám ho přímo domů snad zavčas 🙂
Jediné co,že jsme měli již svoji autosedačku,tak nám i adaptéry upraví tak,aby na ni seděl..
Tak už se těšíme a snad bude vše v pořádku a v příp.servisu či opravy zajíždí do Prahy a není problém opravit prý na míste