Kočárek Tudore - máte zkušenosti?

ilonar
23. únor 2017

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s tímto kočárkem?

pidalka12
24. únor 2017

Ahoj, zkušenost nemám. Ale budeme ho pořízovat. Švagrová pracuje v centru, kde se prodává a taky ho doporučuje. V březnu by měli vyjet nové kolekce kočárků 🙂 A na veletrhu v Brně budou také + 10 - 15 % sleva.

ilonar
autor
24. únor 2017

@pidalka12 Nám se líbí ta khaki, což by měla být novinka pro letošek. Budou ještě jiné barvy, nevíš? Kdypak je ten veletrh v Brně?

pidalka12
24. únor 2017

Přesně nevím, ale na inetu to bude. když zjistím, dáme vědět. Ale určitě ti to řeknou v babycentru Pardubice, číslo je na inetu. Ten vlastně kočárky "vyrábí"
Já mám pocit, že když jsem se byla ptát, tak ten zelený už na prodejně byl. Takže by měli být nové.

pidalka12
24. únor 2017

jinak mě se líbí ten černo šedivej 🙂

pidalka12
24. únor 2017

tenhĺe to je

ilonar
autor
24. únor 2017

My byli v Pardubicích 😊 Tam se nám líbil nejvíce khaki a černý. Já chtěla taky původně sedy, ale ruší me na něm hnědé madlo a více by se mi líbil v kozence. Zelený je novinka to mi říkala. Veletrh je 23.-26.3., díky za typ 😉

pidalka12
25. únor 2017

@ilonar Já díky ze termín veletrhu, pojedeme se tam podívat 🙂

ilonar
autor
25. únor 2017

@pidalka12 My nejspíš taky 🙂 ikdyž už bych v té době chtěla mít kočárek pořízený 😅 Kdy máš termín?

pidalka12
26. únor 2017

@ilonar já ho mám "až" 10.7. Už aby to bylo 😀

ilonar
autor
26. únor 2017

Já o měsíc dříve, 8.6. 😉

ilonar
autor
2. bře 2017

Ještě jsem se chtěla zeptat, jak víš, že bude Tudore vystavovaný v Brně? Já totiž značku mezi vystavovateli nenašla 🙄

pidalka12
3. bře 2017

Protože mi to říkali v obchodě, kde je prodávají a přítelkyně majitele toho obchodu je vyrábí. Tak snad mluvili pravdu 🙂

ilonar
autor
3. bře 2017

@pidalka12 bezva díky. Bude tam toho moc moc, co jsem koukala na fotky z minulého ročníku. Tak možná ještě sáhneme někam jinam 🙂

pidalka12
3. bře 2017

A poslala bys mi prosím odkaz na veletr? Já ho nemůžu najít 😀
Já začínám zvažovat variantu Baby Desing Husky a nebo Moon.
jaký ty?

mirecka36
24. bře 2017

Ahojky, včera jsme byli na veletrhu a kočárek jsme rovnou koupili, bez předchozích informací o nem. Ve srovnání se všemi ostatními kočárky na veletrhu mi připadal mnohem "poctivejsi" a kvalitnější. Dobry velký kola, betelna konstrukce, polstrování minimálne dvojnasobne, cena srovnatelna s tema levnejsima, ale jinak o třídu vejs, minimalne. Chtěla jsem puvodne kupovat spis bazarový, cca do 8000,- nakonec Máme nový za 13400,- (včetně autosedačky) koupili jsme vystaveny kus se slevou 15, jinak při objednávce na veletrhu je sleva 8% (což tam mají vesměs všichni prodejci,vetsi slevu nemel nikdo). Fakt me přesvědčil. I pan "šéf" nebo majitel byl super. Zadnej nafoukanej paprda s "nejlepším zbožím má trhu" (jako někteří jini ) skromne předvedl a jednoznacne přesvědčil, že ví o cem mluvi. Takže doufám, že kočárek nezklame! Samozreme jsme včera cuceli po kočárcích vic, než obvykle, ale Tudore ani jeden neporazil, spíš mi vedle něj všechny připadaly, že se každou chvíli rozpadnou. 😉

hasal
24. bře 2017

Ahoj, my jsme si včera na veletrhu tento kočárek taky objednali a to se slevu 8%. Tuto značku jsme do včerejška ani neznali, ale po vyzkoušení jsme byli opravdu nadšeni. Myslím si, že tento kočárek je opravdu velký konkurent dražších kočárů. "Obsluha" u tohoto stánku byla bezkonkurenční, strašně ochotní, nikam nespěchali, netlačili nás do ničeho, mohli jsme si vše vyzkoušet, kolikrát jsme chtěli. Takže za nás určitě ano, doufáme, že nás kočárek taky nezklame 🙂.

ilonar
autor
24. bře 2017

Tak my byli na veletrhu dnes a bohužel jsem zase nalomená. Oni se prezentují jako český výrobce, ale co nám bylo řečeno u Junamy, tak neexistuje český kočárek, všechny dovoz Čína a Polsko (konstrukce atd). A oni nám doslova řekli, že je to český výrobek. Zaujala mě novinka od Junamy, tak pořád váhám.

kubinkov
26. bře 2017

Viděla jsem ho naživo v obchodě. Je to typický "polák". Obrovská korba, ale na co, když tam bude dítě jen půl roku ( nebo necelý rok), s nesmyslně vysokou boudou, do které bude jen zbytečně na malé miminko foukat a svítit. Díky tomu bude korba neskladná při převážení. Mizerný a špatně přístupný koš pod kočárkem. Sporťák s krátkou opěrkou zad a sázím, že po naložení batolete bude špatně ovladatelný. S taškou na řidítkách a sedačkou ve směru jízdy při položení dítěte nebude možné pustit madlo, protože se bude kočár překlápět. Do tohodle bych za ty peníze nešla. Předražený podprůměrný hluboký kočár.

hasal
27. bře 2017

Netvrdili, ze je to cesky vyrobce. Oni jsou ceska firma a narovinu rekli, ze jejich kocar je jako auto napr. znacky skoda. Kola kocarku jsou nemecke, desing italsky, matrace myslim ceska atd. Ale ujistovali, ze kocar neni polsky ani cinsky. Pan, ktery tam byl, mel byt primo konstrukter, takze dokazal odpovedet i na detailnejsi otazky nez jenom, jak se kocar sklada a polohuje.
Kazdemu se libi a ocekava neco jineho, recenze ma kocar dobry, tak doufam, ze budeme spokojeni.

pidalka12
27. bře 2017

@hasal
Souhlasím 🙂

evzenie2016
11. dub 2017

@kubinkov Dobrý den a který byste volila Vy? Také vybírám a Tudore rozhodně zaujal....

kubinkov
11. dub 2017

Nějaký lehčí a určitě ne polský. Osobní zkušenost mám s Mutsy Transporter, ale dnes už jsou další kvalitní kočárky za rozumnou cenu. Britax, Peg Perego atd.

evzenie2016
11. dub 2017

Tento je zrovna velmi lehký 🙂 Ale díky za názor.

jani1985
8. kvě 2017

Ahoj, vlastníme kočárek Tudore Trapper Mint a příšerně nám u něj vrže a skřípe podvozek. S kočárkem jezdíme sotva tři týdny a musím říct, že vrže už od první procházky. Zkoušeli jsme ho promazat, což na jednu procházku trochu pomohlo, ale neodstranilo to vrzání úplně. A hlavně od té doby vrže čím dál víc. Teď už i při jízdě po hladkém rovném povrchu.

Jinak jsme s kočárkem spokojení, je prostorný, vysoký, lehce ovladatelný, designově moc hezky provedený. (Hůř se leze do košíku - málo prostoru.) Ovšem konstrukce, která se na první pohled zdála dobrá, nás zklamala. Máte tedy někdo podobnou zkušenost, nebo jen máme smůlu a dostali jsme špatný kus? V každém případě kočárek pojedeme reklamovat, protože si nedovedu představit, jak se bude chovat po půlročním ježdění.

kubinkov
8. kvě 2017

@jani1985 To je bohužel běžné u tohoto typu kočárku. Reklamujte to. A to ještě nejezdíte se sportovním s dítkem, které má 12 kilo. ☹

jani1985
8. kvě 2017

@kubinkov Reklamovat určitě budeme, děkuju za odezvu. A nevíte, jaký je postup při reklamaci kočárku? Dají nám nějaký náhradní?

kubinkov
8. kvě 2017

@jani1985 To jedině že byste to měli v kupní smlouvě. Ale u prodeje "poláka" pochybuji. Určitě máte ochotné kamarády s odrostlým dítkem, co vám na dobu reklamace kočárek půjčí. Nebo za pár stovek investujte do bazarového.

jani1985
9. kvě 2017

@kubinkov Uf, tak to jsem zvědavá, kde budeme shánět náhradní kočárek. Ale reklamovat ho musíme.

kubinkov
9. kvě 2017

@jani1985 Třeba: https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/q6bwet...
🙂 To snad není taková hrůza.

evzenie2016
11. kvě 2017

@jani1985 Písněte pak, jak probíhala reklamace, prosím 🙂 Zatím vybírám a zajímal by mě přístup.