Kočárek Twister baby smile, kde ho koupim?

baca
5. led 2007

Ahojtě holky, v jednom fotoalbu jsem viděla kočárek Twister baby smile a zalíbil se mi. Nemůžu ho ale na netu nikde najít. Nevíte o něm něco? Kde ho najít...atd.

mersinka
22. říj 2008

zabka, neviem nic o trepotajucich sa koleckach, neviem porovnat, ale zda sa mi, ze su v poriadku 😉 mne sa s nim jazdi lahucko, a to su v Piestanoch dost otrasne rozbite chodniky 😠 Ja vravim za seba, ze som s nim spokojna, ale to je vec nazoru a skusenosti. Vlastne ako so vsetkym, mozes mat drahy kocik a nemusis byt spokojna a naopak. Ja vrele odporucam a ta cena je super 😉

zabka82
23. říj 2008

Mersinka tak to je super že jsi spokojená. Zatím tento kočárek teda u nás vyhrává na 80%. Moc se nám líbí že je lehoučký a snadno ovladatelný. a Sporták mi příjde docela veliký. Máš pravdu že si člověk může koupit i drahý kočár a nemusí být spokojený. Nám příjdou ty ceny kočárků dost vysoké. Mám kamarádku která má drahý kočárek a její dítě začalo chodit už v 11 měsících a v kočárků nechce bývat - pláče tam. Takže kočár odložila a chodí pěšky.
Ještě jsem se chtěla zeptat, ale nevím jestli tohle budeš vědět když máš 3měsíční miminko - kolik má sporták poloh? sed a leh? a jak je to řešené to nastavení té zádové opěrky? na to jsme se zapoměli podívat, ale vím že by měl jít dát sporták do lehu.
Tak přeju aby se ti s kočárkem nadále dobře jezdilo a fungoval bez závad 😉

mersinka
23. říj 2008

dakujem zabka, ale to s tym sportakom fakt neviem, este sme ho ani neskusali poskladat. Uvidime, ako v nom prezijeme koniec zimy a ci budeme so sportakom spokojni, ak nie, na leto by sme kupili asi nejaky lahucky sportiacik. Vsetko zalezi od malej, ako bude spokojna. Tak drzim palce pri kupe, nech natrafis na bezproblemovy kociarik, s ktorym budes max spokojna 🙂

andrea52
23. říj 2008

ahojte baby 🙂
tak sa kvam pridam, my uz mame tento kocik konkretne v oranzovej farbe doma, a je kraasny. Zatila s nim mnaipulujeme len v izbe a vozi sa prazdny ale velmi lahunko sa s nim manipuluje. Inak my sme ho tiez kupili v polsku na trhu aj asutosedackou, ktora sa da upevnit na konstrukciu nas vysiel 9 500. Mame blocik aj zaruku na 2 roky a je ho mozne reklamovat tu na slovensku. takze zatial max. spokojnost. Uz som ho videla u nas v detskom obchode a tam vysiel aj s autosedackou na 12 000.
tak drzim palce pri vybere 😉

andrea52
23. říj 2008

ozaj a este k tomu sportaku, da sa polohovat prostrednictvom pasov zo zadu, len sa 😒 mi zda ze sa neda dat celkom do lahu, ale iba takmer. Ale myslim ze pre uz vacsie babo by to nemal byt problem, ked si pomyslim na autosedacku tak je to ovela horsie

ejusa
23. říj 2008

Ahojte baby,nie je tu nahodou niektorá z Nitry?Chcem sa spytanna obchod v Nitre,nejaký na Stefanikovej 5O,ako to tam je,maju tam rovno na predajni kociky Jane,Chicco a apodobne ci len cez katalog objednávajú?Chystam sa tam a nechcem ist zbytocne,mam rizikove a nechce sa mi tam motat,ja som z Levic,vdaka

zabka82
23. říj 2008

Andrea taky se nám líbí ten oranžový - úplně nás nadchnul a hlavně tím jak je lehučky. Jen jsme neviděli poskládaný ten sporták, ale to vše obhlídneme. Vy ho kupovali v Polsku za 9500Kc? teda tak to je mazec. My se na něj dívali v Těšíně hned na hranicích je prodejna a tam nám ho paní nabízela za 8200 i s autosedačkou. Takže cena super.
Nám se narodí mimčo v dubnu, takže si myslím že léto přežijeme v hlubokém, ale právě sháním kočárek, který má dost velký sporták, at se nám tam mimčo vleze i vzimě s fusakem a není tam jak sardinka. Ještě se nám líbí Herqueles - trojkolka, ale ten má nevýhodu že se tam nemůže připevnit autosedačka.
Andrea budu ráda když tě taky potkám i někdy v únoru , kdy chceme jít kočárek koupit a sdělíš ssvé zkušenosti.
Jinak moc přeji aby kočárek byl v poho. je totiž fakt moc krásnéj

andrea52
23. říj 2008

Zabka ano v polsku ale 9 500 Sk, takze som spokojna oproti tym prehnanym cenam za niektore kociky, je to super. no sportak sme skladali a zda sa mi celkom fajn a dost velky. Myslim ze v zime uz babo asi vo fusaku vozit nebudete ved bude dost velke, ale v kombineze nevidim v tom problem, a myslim ze v pohode aj do vanicky vojde, sa mi zda dost velka 🙂
Velmi rada, poskytnem info ked ho odskusame na plno 🙂

jaandy
24. říj 2008

"to zabka82"

Tiez cakam mimi okolo dubna a tento kociarik ma vdaka cene a lahkej manipulacii oslovil. Lenze: hlboka vanicka je zateplena, co neviem ci bude v lete pre dieta to prave (ten hruby flausovy spodok ked vyberiem tak to sa asi v tom dieta nosit neda, co?) a ked pride cas na sportovu verziu tak sa mi zda dost chaba na zimu (aj nanoznik je dost tenky aj cele prevedenie je malo hrube), priala by som si to naopak ☹ .

Tak PORADTE co tento kociar mate ci sa to da nejak vyriesit...Alebo nejaky iny kociar v podobnej cene s paradnymi velkymi kolesami 🙂

alusha
24. říj 2008

podobny je baby design atlantic espiro a aj v podobnej cene

mersinka
24. říj 2008

jaandy, z toho flausoveho zateplenia som aj ja mala obavy, mala sa narodila v juli a boli celkom horucavy. A nejako som si to ani nevsimala, proste som to neriesila. Cez tie najvacsie tepla som chodievala von skoro rano (u mna okolo 8-mej) a potom az navecer nejako po siedmej. Pripadne som na balkon zavesila plachtu a malu som mala v tieni v kociku so sklopenou strieskou. Tych par tyzdnov tepla sa da vydrzat a potom je to skor vyhoda, hlavne v tomto obdobi to ocenujem. A na prenasanie sluzi cela vanicka.
A ako pise alusha, to iste je Atlantic, je bez tej flausovej vyplne a bezne ma v cene fusak, ale zase nema nanoznik na sportovu verziu. Aspon tak mi povedali v predajni. Ale typovo aj konstrukcne je to to iste, len iny vyrobca.

mersinka
24. říj 2008

no asi som ho moc prechvalila, prave som sa vratila z bleskovej prechadzky, lebo po 5 metroch som zistila, ze mame defekt 😠 Ale ved to sa stava aj na inych dopravnych prostriedkoch, ze? 😀 Takze dnes musi stacit balkon, kym nepride muz z prace, bo ja si netrufam taketo veci opravovat 🙄

zabka82
24. říj 2008

jaandy taky jak jsem viděla kočárek mě napdalo jestli mimču nebude moc horko. Ještě jsem někde četla že si holka stěžovala na to že tam je na té boudě okénko a na miminko svítilo sluníčko. Zatím mi nejvíc na tom kočárku vadí že ve sportovní verzi má polohování na nějaký řemen a to do dvou poloh.
No uvidíme, třeba ještě najdeme nějaký jiný. Jinak ten atlantik byl taky v tom obchodě, ale není k tomu autosedačka, nevím jestli se dá nějaká jiná koupit a přidělat a nelíbilo se mi že to nemá ten nánoník. Fusak se mi vůbec nelíbil.
Asi se zaměřím ještě na herqueles, tříkolku. Ten mi teda příjde hodně prostorny a i pevný.

zabka82
24. říj 2008

Mersinka nepřechválila si kočárek - defekt můžeš udělat i na kočárku za 20tisíc, pokud má nafukovací kola. To se zalepí a bude to ok. Hold je to nevýhoda těch nafukovacích kol, bez kterých si ale kočárek neumím představit.

mersinka
24. říj 2008

No ved jasne, s tym treba pocitat, len ma to zaskocilo a zmenilo moje dnesne plany, co uz 😖 A co sa tyka toho okienka, v lete mi to vadilo, lebo prazilo tade, ale zakryla som ho plienkou a bolo. No a teraz si ho neviem vynachvalit, mala ked nespi, tak sa kuka cezen von, najviac sa jej pacia stromy 😀

petruci6
24. říj 2008

mna by zaujimalo ci treba kupit aj fusak do tohto kocika,ked ma taku teplu vypln ako pisete,na zivo som ho este nevidela,ale mne sa ma narodit babo v decembri,takze mne to zateplenie nevadi,len ci mi treba aj fusak? 😒

mersinka
27. říj 2008

petruci, fusak urcite ano, to zateplenie kukni u mna v albume 4.fotka. To je len vnutorna strana vanicky aj spodok striesky fleesovy, takze na zimu fusak treba 😉

tiliamajka
27. říj 2008

Ahojte holky,
tak už i tento kočárek je vyráběný v Číně, má jen polského producenta, už se jim to v Polsku nerentuje, tak to přesunuli (jak tady v září zaznělo, že je polský). Co dnes není z Číny 😨

petruci6
28. říj 2008

mersinka dakujem,tak objednam aj fusak 😉
tilimajka vobec ma to neprekvapuje,presne ako si napisala,vsetko je uz dnes z Ciny aj HM znacka je Made in China a odtial mam skoro cele oblecko pre malu, len ma prekvapuju niektore nazory,ze do "cinaku" by som nesla,tam by som nic nekupila a pritom je to to iste... 😝

tak dnes idem objednat kocik, uz sa tesiiiiiiim 😅

sana15
28. říj 2008

petruci ahoj 😅 Zbadala som temu na Twister,tak reku sa pozriem co tu rozoberaju kocky,kedze ten nas sme este nerozlozili,aby som vedela co ma caka a neminie. o tom,ze by bol vyrabany v Cine som ani len netusila a som v soku a teda to riadne preskumam na kociku,lebo zatial tomu neverim

zadda1
29. říj 2008

baby, veď aj značky ako nike, puma sa šijú v číne alebo malajzii

petruci6
29. říj 2008

vcera som chcela objednat cerveny,ale bolo mi povedane,ze uz ho nikde nemaju a ani sa nebude do konca roka vyrabat 😒

zadda1
29. říj 2008

petruci6, to nemyslíš vážne!! 0 😲
aj my ho chceme. ale neviem, či vieš, on je vraj v skutočnosti bordový. ešte som ho nevidela naživo, len mi to vraveli predavačky v dvoch obchodoch nezávisle od seba.

petruci6
29. říj 2008

bordova,al cervena to je jedno,horsie je ze ho nikde nemaju,obvolala som cele SR,mali problem vo vyrobe,tak bude az niekedy koncom januara,vy by ste to mozno stihali,ale ja uz nie 😒

neviem co robit,tak idem hladat na ceskych strankach,ci mi ho neprivezu na SR,isla by som aj do Polska,ale nemam s kym a ako a popravde sa na tu cestu uz ani necitim 😝

zajo79
29. říj 2008

petruci, tak nakoniec mas ten kocik, ci nie? nepisala si ze uz sa ti pani z nejakeho ishopu ozvala a uz ho mas objednany?

zadda1
30. říj 2008

ja sa chystám aj do poľska, ak by som niečo zistila, tak dám vedieť.
inak ešte som chcela k tomu, že sa tu porovnával s atlanticom. čo som zistila ja, tak konštrukčne je to vraj to isté, akurát keď som odmerala kolieska, tak atlantic je širší. mal nejakých 68-69 cm a twister 65-66. u nás dosť podstatné pre výťah.

petruci6
30. říj 2008

atlantic je skoro to iste,mas pravdu,ale tie farby sa mi nepacia
to je super,ze mas moznost ist do Polska,tam ho urcite zozenies,tak ho hned aj kup a urcite bude lacnejsi,lebo sem sa uz do obchodov do konca roka nedostane 😒

petruci6
30. říj 2008

zadda tak som ho nakoniec zohnala aj v cervenej,tu je kontakt,keby si chcela,poradila mi to jedna babulka,kt ho chce tiez:
http://www.aliza.sk./index.php?id=kontakt

zadda1
30. říj 2008

ďakujem,
len my to budeme kupovať v obchode. môj muž nechce cez internet. videla si aj tieto obchody? http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php

zadda1
30. říj 2008

ten link mi dalo akýsi čudný. ale keď sa dáš na tej stránke na kočíky, golfové palice a dáš vyhľadať v texte twister, tak hodí pár obchodov, kde ho tiež predávajú. len neviem, či majú aj červený.