Bude příslušenství z Britax Smile 3 pasovat na sportovní kočárek Britax Strider M?

Zodpovězené
8. čer 2022

Ahoj,

chtěla bych koupit sportovní kočárek Britax Strider M, ale také s veškerým příslušenstvím - nánožník, síťka proti hmyzu a pláštěnka. Tyto věci však na Strider M nemůžu najít. Mají jen na Britax Smile III.

Budou pasovat na Britax Strider M?

Děkuji

Ahoj,

ano, převážná část příslušenství (nánožník, moskytiéra) od modelu Britax Smile III, pasuje na Britax Strider M. Pláštěnka se dá zakoupit originál přímo na model Strider M.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie