• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Twister baby smile, kde ho koupim?

26. března 2012 
Petulik ale mne to robi len jedno koliesko a druhe je v poriadku.Ja som napisala len svoju skusenost :wink:
28. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka treba to reklamovat,to nie je v poriadku
ved na nom je 2roc zaruka
28. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lenka 0402,no tak to je potom vada...prepáč,veru to treba dať reklamovať,hm
30. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminy neviete prečo každá mamina predáva tento kočík a nevyužíva športovú časť?Všetky inzeráty sú rovnaké...používaná len vanička,hm...stále mi to vrta hlavou :unamused: ...
13. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj petulik254, ja mam tiez tento kociar a som s nim velmi spokojna.ja som vanicku vyuzivala asi len dva mesiace a az do piateho mesiaca som mala na kociku autosedacku.Teraz vyuzivame viac ako dva mesiace sportovu cast a je to super. Velkou vyhodou sprotaku je, ze je fakt dost velky a moj maly sa ma aspon kade natahovat.a hodi sa to najma v zime, ked potrebujes dieta teplo obliect,natiahnut do fusaka a este aj deka, no proste parada....babo aspon nie je v kociku stisnute....takze zo skusenosti odporucam....jedina chybicka na nom, ze sa neda prehodit rucka :unamused: ....ale ani to az tak nevadi... :wink:
17. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my sme tiež spokojní,len som chcela vedieť či náhodou neni niečo zlé na tej športovej časti:slight_smile:a super je aj mega nákupný košík-paráda :grinning: tak si ho užite ako my:slight_smile:pekný deň
22. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy.....periete športovú časť v práčke????
24. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrulik, ja ked ti mám pravdu povedať, nám sa vôbec nepáčila športová verzia tohto kočíka, preto sme si kúpili radšej golfové palice a tento predali. Ale každému sa páči a vyhovuje niečo iné tak musíš vyskúšať. :wink:
24. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. Viete mi poradiť či sa na kočík Baby smile Twister ta pripojiť nejaka autosedacka - vajicko? a konkretne aka, lebo som to nikde na nete nenašla. ďakujem
25. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kathi, ja som mala Baby smile Twister a kupovala som ju ako 3kombináciu aj s autosedačkou a adaptérmi, inú tam asi nedáš len origoš. Je aj na babysmile.pl
25. zář 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, mám na predaj tento kočiar v olivovej farbe.
13. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca ja prodavam tento kočarek!!jako novy muj email J.Boguszova@seznam.cz
25. bře 2012 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca ja prodavam tento kočarek!!jako novy muj email J.Boguszova@seznam.cz
oranžovy
25. bře 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ješte jsme zapomela mam i k tomu autosedačku ktera neni skoro vubec uživana!!TADY JE ME TEL ČISLO 737 511 228
:slight_smile:
25. bře 2012 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitkasss Díky za nabídku,ale už tři roky jezdíme s Inglesinou :grinning:
26. bře 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek