Kočárek Voyager Travel Soft. Kvality, zápory

eatygrenee
14. únor 2009

Ahoj, která z Vás má tento kočárek. Prosím, napište o jeho kvalitách, rep. záporech. Díky
Jana
janabalikova@email.cz 😅

astrane
14. únor 2009

Ale to jsou 2 kočárky ne?Oba od Deltimu.
Já mám travel,kamarádka Voyager,můžu napsat srovnání jestli chceš 😉
Travel-předchůdce travel softu(má plastový středy kol narozdíl od softu,jinak totéž)
Travel soft-váha sporťáku necelých 15 kg,všude se vleze-projede i 60cm dveřma-to oba,.Voyager je maličko těžší-16 kg a míň houpe-ty pružiny jsou tvrdší,ale trošku pohupovat se s ním dá.Rozměry stejný,dostačující.
Já jsem s tím svým Travelem moc spokojená-jezdíme fakt hrozný terény a už ho máme 2 roky v permanentním užívání.Klikni si na foťák vedle mýho jména,mám tam foto.Na té fotce na chodbě je po 2 letech.je furt jak novej.Momentálně v něm vozím 13 kg dítě,měří 91 cm a v pohodě se tam vyspí i ve fusaku od emitexu🙂
Problémy-vyměnili jsme 1 pružinu,dostali jsme 2 náhradní už při koupi-manžel to měl za 20minut hotový- a jednou jsme ho někde pokřivili tak zatáčel.To se dá taky srovnat doma-prostě jsme zjistili,kam uhýbá,kde jsou kola blíž u sebe a zkřivili zpět-je to víc než rok,od té doby jezdí pěkně rovně.Ale to se stává u všech kočárků.pokud je hodně využíváš a někam s nima hodně blbě najedeš.
Skládala jsem do auta 2x týdně.To skládání mi přijde poněkud složité,ale zvykla jsme si a mám to za minutku hotovo.Poskládá se jedním tahem.Mám Ford Fiestu a v pohodě se tam vejde,taktéž do Favoritu🙂
je to super kočár hlavně do terénu 🙂 ,ale já s ním jezdím ráda i ve městě.Lehce se s ním manipuluje i se lehce zvedá při nájezdech na obrubník.Já za sebe hodnotím 1 a doporučuju.
Kterej si vybereš je jedno-jsou až na design a ty pružiny v podstatě stejný...
mě osobně se proto líp jezdí s Travelem 😉
Oba se dají koupit do 5 tisíc.Jen ten modro oranžovej Voyager si nekupuj-v reálu je to lososová a modrofialová a je to divný a nehezký 😝
Tady je např mají za slušnou cenu:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18587361&tab=3
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19913798&tab=4

astrane
14. únor 2009

Ještě- k tomu Voyageru není vždycky v ceně taška na mimi,jen někdy.Jinak se musí dokoupit za cca 8 stovek.A taška na rukojeť taky.Travel Soft má už vše v ceně 🙂
Ještě jsem zapomněla-občas se musí promazat WD 40(chlapi znají) aby nevrzal,ale to se musí i Inglesiny a ostatní 🙂

eatygrenee
autor
14. únor 2009

ahoj, díky za radu.
ptala jsem se právě na ten kočárek Voyager- podle fotky, mají ho u nás v obchodě a líbil se mi. Přišel mi i dost prostorný a pěkně že houpe. Jen možná trošku těžší, proto jsem se ptala - je uvedeno 15 kg.U nás ale právě mají ten modrooranžový 🙂 a nepřijde mi, že by byl nehezký ..Modrá mi přijde modrá a oranžová je oranžová 🙂 Ještě tam měli ten dorůžova,a le ten se zas nelíbil mě.

astrane
14. únor 2009

Ten travel Soft houpe líp 😉
Jinak je stejnej,i rozměrově,i váhově+- 1 kg
15 kg není tak moc,pokud je dobrý těžiště,je to taková hranice.Pokud kočárek bez velké námahy zvedneš 1 rukou na zadní a pak prozměnu na přední kola,tak je to dobrý 🙂 Oni i ty drahý kočárky nejsou o moc lehčí-mají tak 14 kg a to už není takovej rozdíl,pokud je o 10 tisíc dražší...A někdy se takhle lehce ani zvednout nedají,protože jsou hůř odpružený a mají posunutý právě to těžiště,takže na něm sice píšou třeba 13 kg,ale je s ním víc práce než s tímto..Těžký jsou třeba Takka nebo některý Knorry-mají tak 19 kg.
Kamarádka má ten zelenej,a je zatím moc spokojená...Nám se ta modrá nějak nezdála-třeba to bylo světlem v tom obchodě 😉 Ten Dorůžova taky nic moc.Ještě měli na mimibazaru Tmavě modrej se světle modrou a ten byl taky pěknej,strší kolekce-občas tam mají obchody svoje inzeráty,když už mají jen pár kusů-my ho tam koupili i s taškou na mimčo za 3,5 tisice 😀 Novej se zárukou...

eatygrenee
autor
18. čer 2009

ahoj, tak už jsme s Eliškou poprvé vyjely🙂 Kočárek je super, nestěžuju si. akorát se mi do něj dávají blbě věci, jak je dole ten úložnej prostor. jinak i když je těžší, tak mi to ani nepřijde, krásněpéruje. zatím spokojenost🙂

astrane
18. čer 2009

Tak to gratulujeme! 🙂 No zase ti aspoň ty věci nikde nevypadnou a neumažou se-to je jiný úhel pohledu 😉 😀 Jinak jak to tam má vzadu ty péra,tak to trochu jde.....Tak hlavně ať jste obě zdravý a ať ti to pěkně roste a ať nemáte s kočárkem žádné problémy...

My už máme kočárek na půdě 🙂 Museli jsme přejít na větší model,takže teď mám starší Trend-line.Má 96cm ložnou plochu,tak se tam malej pěkně vyspí,jinak ten Travel byl ve všem ostatním lepší,takže je na příště schovanej,jelikož i po těch kapkách co ode mě dostával vypadá celkem zachovale🙂...Možná ty nový Trend-liney budou taky fakt dobrý kočárky,od toho mého modelu už je docela hodně vylepšili....

eatygrenee
autor
20. čer 2009

astrane: děkuju moc 🙂