Kocarek X Lander - kdo s ním má zkušenost?

evcazet
11. dub 2019

Ahoj holky,prosim o radu.Chtela bych poridit kocarek X Lander,libi se mi,myslim ze bude i prakticky,ale radeji bych slysela nejakou radu maminky,ktera s nim ma zkusenosti 🙂 dekuji

evcazet
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
evcazet
autor
11. dub 2019
lolam10
11. dub 2019

Ja jsem s nim byla vzdycky moc spokojena.mame nafukovaci kola a skvele jezdi terenem.to mi prijde jako hlavni...ale nevim jaky mame model,je z druhe ruky...

garfulka78
11. dub 2019

@evcazet Ja mam tenhle, je to model xa pro rok 2017, kupovala jsem ho novy na konci minuleho roku, jako doprodej stareho modelu s 50% slevou a myslim, ze jsem si nemohla vybrat lip. Male jsou 4 mesice, tak pouzivam zatim jen korbu, ale co se tyka terenu ( bydlim u pole), tak si nemuzu stezovat, navic je skvele ovladatelnej, otoci se na miste. U sportaku si muzes nastavit sezeni od sebe nebo k sobe, coz ja urcite vyuziju. Jedine co pisou, ze je odpruzeny, korbicka ano, diky uchytum, ale kola ne, to nekdo vidi jako problem, ale nasi malou to drncani aspon uspi. Diky vetsim koleckum je pak hur skladny do auta, ale ja mam velkej kufr, tak to neresim. Za ty penize, bych do nej sla urcite znova.

evcazet
autor
12. dub 2019

@lolam10 super!dekuji za nazor 🙂

evcazet
autor
12. dub 2019

@garfulka78 super,dekuji za nazor...takze jestli jsem to pochopila dobre,tak neni zcela houpaci?nebo da se s nim aspon trochu houpat?
Prave se mi libi ze je uz od pohledu prakticky,i to otoceni na miste je dobre,a ja mam take velke auto takze prostor take neresim 😀

magicaetezzz
12. dub 2019

@evcazet mám XA a houpací není, nemá pružiny jako takové. Jezdila jsem převážně ve městě, občas po lesních cestách a zvládl je úplně v pohode, je prostorný, krásné se ovládá, kos na nákup úplně v pohode.
Teď ho budu prodavat, pac se Bublisa rozhodla, ze už se vozit nebude a opravdu mi bude chybět! 😔

magicaetezzz
12. dub 2019

Fotku jsem zapomněla 😃🤦🏼‍♀️

evcazet
autor
12. dub 2019

@magicaetezzz potrebuju kocarek jak do mesta tak obcas do nerovného terénu,tak jsem rada ze tento moje pozadavky dle Vasich nazoru splnuje 😀 a hlavne aby byl lehce ovladatelny a mohl ho ridit i muj syn. Moc diky za nazor 🙂

ivca_ch
12. dub 2019

@garfulka78 ahoj, u typu XA nelze otáčet sportovní sezení - sedačka je na pevno přichycena na konstrukci kočárku.

garfulka78
12. dub 2019

@evcazet houpaci neni, korbicka se sice houpe diky upevneni, ale neni to jako u odpruzenych kocarku

evcazet
autor
12. dub 2019

@garfulka78 dobre,dekuju za info 🙂

garfulka78
12. dub 2019

@ivca_ch
Ted na to koukam 🙄myslim, ze ten nas je xa, ale v obchode nas pani presvedcovala, ze to jde, musim najit navod.

ivca_ch
13. dub 2019

@garfulka78 Pokud mate XA,tak otocit nelze,to jde treba u X-Move