Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

aktakk
18. únor 2010

Majka- ten pasek to je nieco co das okolo konstukcie za chrbtovou opierkou? Aby drzal ten sed? Alebo co?

fanta
18. únor 2010

baby akú pláštenku používate na športový kočík? originál čo bol na vaničku mi tam nepasuje. Ale pláštenku by som potrebovala takú, ktorá zakryje aj nánožník keď malá leží. Je také vôbec niečo? Našla som v DM univerzálnu pláštenku, ale bojím sa aby pasovala 😒

dosa
18. únor 2010

fanta - je to uz davno co som ja mala x lander, vtedy este robil babypoint aj take neoriginalne plastenky na x lander. skus sa pozriet tuto, su tu rozne, ci by ti nejaka nepasovala. alebo zajst do najblizsieho obchodu a vyskusat nejaku univerzalnu 😉
http://www.babybee.sk/c/3/kociky

majka79
18. únor 2010

aktakk ano pásek se upevní kolem konstrukce za zádovou opěrku a dotahne se pro sezení a povolí když chceš mimi položit

majka79
18. únor 2010

fanta my máme od babypointu je přímo na x-landery, je fajn kryje jak nánožník tak i přebalovací tašku podle mě je šikovná a neumím si představit v čem je originální lepší neviděla jsem ji

aktakk
18. únor 2010

Majka dakujem- a co sa tyka otocneho sedu na X lander XA 2010 tak nemam dobru spravu. Volala som ohladne toho a ze budu predajne asi az niekedy v polovici roka, nie su udajne este dorobebe. Fnuk ☹

macejka
18. únor 2010

aktakk

teď mě tak napadá,že někdy v půlce března bývá velký veletrh dětského zboží v Brně.Tam by možná mohli ten X Lander s otočným sedem ukazovat jako novinku.Bývají tam právě mimo jiné i kočárky,které teprve půjdou na trh 😉

pásek za zád.opěrku- asi také budu řešit,zatím jezdíme s korbičkou,ale brzy už vytáhnu sporťák.Četla jsem tady ,že snad na mimibazaru jsou nějaké zlepšováky.
Já mám X lander 2008,pokouším se ho prodat,protože se mi moooc líbí jedna barva 2009 tak bych chtěla ten.

hanka128
18. únor 2010

ahojky můžu se prosím zeptat na ten pásek co pomůže sed více zvednout? nějak ho nemůžu najít na mimibazaru,mohl by tady někdo napsat odkaz. díky 🙂

aktakk
18. únor 2010

Macejka- ja som volala prave s hlavnym distributorom a ten vravel, ze este su " vo vyrobe" , este to nemaju hotove. Viem viem, zaciatkom marca je vystava, resp.od desiateho tusim, ale to neviem ci ja sa este budem vladat gulat 😀 .

majka79
19. únor 2010

na přání dávám odkaz na paní z MMB, od které mám pásek já ve24@seznam.cz

ve24
20. únor 2010

ahojky, šiji pásek na zlepšení polohování , cena je 60,- za pásek a 40,- pošta, při objednání více kusů, pošta je stejná. 🙂

akcull
20. únor 2010

holky, tašku jsem nakonec vyprala na 30 v pračce a je jak nová🙂,

takže kdyby měla některá z maminek zájem o tašku na kočárek, tak se jedná o kolekci 2008, barva red, více info je na
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31245343&tab=0

bianca7
21. únor 2010

ahojte.Ma niekto z vas x-lander 08?Zaujima ma ci je priestranny a ake rozmery ma sed.cast?Da sa otocit aj prorti smeru jazdy?

holesov
21. únor 2010

Zdravím všechny,prosím já bych o ten pásek měla také zájem,mám x-lander xa 2007,a jak se tam ten pásek prosím dá???děkuji předem za odpověd Janula 🙂

bianca7
21. únor 2010

holesov,mas x-lander 07.asi nie je velky rozdiel medzi 07 a 08...si s nim ako spokojna?mas trojkolku alebo stvorkolku?zvazujem kupu trojkolky...da sa sklopit sedadlo az do uplneho lahu?

holesov
21. únor 2010

Velký rozdíl v tym asi není,spokojená s nim jsem jen mě vadí že opěrka zad nejde dát uplně do sedu a medlo je moc vysoko,dcerka ho má přímu naproti očí tak špatně vydí před sebe,jinak do lehu jde pěkně akorád do toho sedu no,je to spíše do polosedu,takže nesedí přímo rovno ale skřiva a ještě má před sebou to madlo přímo naproti očiček,to mi vadí ,,,jinak ok... 🙂 jo a ješt mi praskla ta stříška na boudě,co jsem ale četla tady tak to asi praská hodně,,, nevím ale proč,,,

irasek
22. únor 2010

ahoj, přidám se. Máme XA, je super, jsem spokojená, výborný do terénu, fakt vydrží hodně. Ale co je tragédie, to je nafouknout kolečka 😠 Ráno jsem s tím zápasila snad půl hodiny, místo, aby se to nafukovalo, tak se to tou originální pumpičkou vyfukovalo...

lumixii
23. únor 2010

Ahoj, nevíte někdo zda by na x lander pasovala i hluboká korbička maxi cosi např. quinny?
Když pomocí adaptéru, tam jde i autosedačka maxi cosi...

sofinka2009
25. únor 2010

ahojte. chcela by som poradit mame xa 2009 ako sa tam dava ta plastenka?nejaky jednoduchy system neviem ju tam dat, a ako je to s plastenkou na sportak treba kupovat dalsiu?poznate nejake co tam pasuju?dakujem

dosa
25. únor 2010

sofinka - plastenka sa dava najprv cez striesku a potom sa natihne na nozicky - ak myslis na hlboku vanu. a na sportak treba kupit inu, nejaku univerzalnu, davala som hore link, mozno sa ti nejaka hodi podla typu kocika 😉 alebo vyskusat nejaku v predajni...

daykaaa
25. únor 2010

chcela by som sa spytat ci ste nahodou niekto nevideli x lander xa 2010 v polsku v NT.aby som tam nesla zbytocne. dakujem

sofinka2009
25. únor 2010

dakujem javascript:addEmoticon('🙂','vBody') ano na hlboky som myslela

mia1111
4. bře 2010

Ahojte babenky 🙂

Potrebujem poradiť. Mám XA-2009 a lezie mi na nervy tá čierna podložka či ako to mám nazvať, na ktorej malý ešte len bude sedieť v šporťáku, ale už teraz ma to rozčuľuje, lebo všetko, ale úplne všetko sa na ňu chytá. 😠 Ako ste to poriešili vy? Ja by som si aj nejakú inú objednala, ale neviem odkiaľ... Poraďte mi prosím... Ďakujem

akcull
4. bře 2010

mia,
já jsem si nechala podložku šít u dvou maminek na MMB a jsem moc spokojená.🙂 Můžeš si vybrat barvu a aplikaci, je to paráda, paní jsou obě velmi vstřícné. Posílám odkaz.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&user...
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=561793

Možná se dá dokoupit i nějaká originál podložka, ale to nevím, mám už jiný kočárek. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že mám na můj kočár i origo podložku za cenu těchto dvou šitých dohromady a zdaleka není tak hezká.

mia1111
4. bře 2010

akcull,
dík za tip, ale myslím, že z ČR vyjde poštovné dosť draho...

Tak ak by niekto vedel o niečom zo Slovenska, bola by som vám veľmi vďačná...

mia1111
4. bře 2010

inak - pozrela som tie odkazy, podložky sú nádhernééééééééééééééééééé. . .

dosa
4. bře 2010

mia - ta pani z druheho odkazu (Marina) je zo slovenska, chodi sem k rodicom, da sa jej platit na slovensky ucet a posiela odtialto za slovenske postovne 🙂 teda aspon vlani to tak bolo, skus jej napisat 😉

mia1111
4. bře 2010

dosa, díííííííík, to by bolo super...

mia1111
5. bře 2010

ahojte, tak iba toľko, tá pani Marína z druhého odkazu od akcull naozaj vie poslať podložky aj na Slovensko, chodí sem cca raz do mesiaca, je to super, tie podložky sú nádherné, kuknite ten link, stojí to za to. 😉
Ja som neodolala a idem si objednať 😀 😀 😀

beadz
5. bře 2010

ahojte kocky. chcem sa opytat ci nemate nejaku fintu ako dat XA do uplneho sedu. maly je uplne nervozny z toho ze je tam v polosede. dakujeeeem