Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

mia1111
6. bře 2010

Ahoj beadz,
ja som si práve tento týždeň objednala od pani z ČR taký "pásek", vraj to má pomôcť, aby šporťák šiel do úplného sedu, baby si to tu na koníkovi chválili, tak som aj ja zvedavá. Môj malý pôjde do šporťáku tak o mesiac, tak sa snažím odstrániť drobné nedostatky tohto inak suprového kočíka...

sarlotta
7. bře 2010

Ahojík holky, prosím kde se dá objednat nové pěnové madlo na x-lander xt. pošlete mi nějaký link obchodu.
Děkuju mooooooc. 😉

mirettim
9. bře 2010

ahojte...nema niekto skusenosti s kociarom X lander X-RUN ?...popis ma presne taky, aky by nam vyhovoval...ale zatial som ho v obchode nikde nevidela...a tak netusim, ci je dobry, ci sa vojde do auta...atd.
a celkovo znacka X lander ...ste s kocikmi spokojne?... ja dam radsej na konkretne skusenosti ludi, ako to co mi povedia v obchode 🙂

misa84
10. bře 2010

holky, nezkousela jste nektera u XA sundat celou strisku? popraskala mi slida v boudicce, tak to chci sundat a nekam odnest na spraveni, ale prave to zkousim a jsem bezradna. diky

elixia
10. bře 2010

Ahojte,chcem sa opytat tych co uz nejaky cas pouzivaju X lande XA - je vanicka dostatocne priestranna aj pre baby s fusakom? My budeme mat jesenne baby,takze ho budem potrebovat na zimu s fusakom...Mne zatial rozmery vela nevravia,skor by som ocenila vase skusenosti 🙂 dakujem

misicka85
10. bře 2010

ELEXIA - my máme X-lander XT (trojkolka) a korbičku jsme používala od prosince do cca dubna a mimčo se mi tam ve fusaku vlezlo v pohodě. Malá je prosincová 😉

HOLKY, nevíte náhodou jestli jde na podvozek X-lander 2010 nasadit i korba ze starších kolekcí (např.2007)??? Na MMB totiž prodávám korbičku a paní mi psala že by o ni měla zájem, ale že neví jestli ji bude pasovat na podvozek.

MISA84 - já tu stříšku sundám úplně v pohodě. Vzadu je na zips a k podvozku je jenom nasunutá do takových plastů,jde to vytáhnout úplně lehce. Jakou máš kolekci? Já 2008.

misa84
10. bře 2010

misicka85 - máš pravdu! 🙂 šlo to, děkuji

elixia
10. bře 2010

Dakujem, misicka, celkom si ma potesila..mne sa skor paci stvorkolka,ale snad velke rozdiely vo vanicke tam nebudu.

sarlotta
14. bře 2010

Ahojky tak náhradní potah na rukoje´t už mám doma🙂

mišička já mám sporťák z 05 a korbičku 2010 a šlo... tak snad by to s adaptéry mělo jít i naopak 😎 Kdyžtak pošli první jen ty adaptéry na vyzkoušení 😉

sarlotta
14. bře 2010

elixia ty hluboké korby jsou úplně stejné na trojkolky i čtyřkolky.

broucek2
15. bře 2010

misicka máme autosedačku z 2006 a zkoušela jsem ji na XA 2010 a šlo to, takže u hluboké to taky určitě půjde

elixia
15. bře 2010

baby,neviete akej vyroby je x-lander? skusala som najst ho na nemeckych strankach,ci nebude niekde lacnejsi,ale nenasla som...tak asi nemecky nebude 😀

lidiab
15. bře 2010

elixia - je polsky

elixia
15. bře 2010

to vazne???? 😨 😨 😨 😨 tak to ma dost sklamalo teda...ale dakujem 😀

lumixii
16. bře 2010

elixia: no ono v dnešní době který kočárek polský v této cenové relaci není, že jo 😀
Mám x-lander a jsem s ním maximálně spokojená. Polský nepolský 😉 😀

xaxa
16. bře 2010

ahojte!aj mne sa tento kocar velmi paci a napriek tomu,ze je polsky si myslim,ze je dost kvalitny.Aspon dufam 😀 Jedine,co sa mi nepaci,ze je dost otvoreny a nemoze v nom babatku omrznut tvaricka v zime?Ake mate s tym skusenosti?

lidiab
16. bře 2010

presne tak jak rika lumixii, polsko je kocarkovou velmoci. Ale vyrabeji jak mene kvalitni veci, tak i docela dobre.

elixia
16. bře 2010

Lidi,ja netvrdim ze nie,ale ako to poznat? A zas, podla mna az taky lacny zas nie je...za tu cenu sa daju najst aj nemecke...Ja od isteho casu jednoducho k nicomu polskemu nemam doveru 😀

broucek2
16. bře 2010

elixia no taky nemám ráda výrobky z Polska, ale tento kočáek jsem chtěla a myslím, že zatím velká spokojenost i se staším modelem. Problémy jsou i s Německými kočáky a hlavně některé se tváří jako Neměcké, ale vyrábí se třeba i v Číně

elixia
16. bře 2010

broucek mas x-lander? nasla si na nom doteraz nejake chyby? myslim nieco,co by mohlo byt lepsie,praktickejsie a tak.. x-lander je jeden z mojich top 3 zatial,takze stale sa este iba rozhodujem 😀

berulinda
16. bře 2010

ahoj, jsem velkou obdivovatelkou x-landeru, mám doma xa, už jsem v něm odvozila staršího prcka, teď už devět měsíců i malou a zatim bez jediné závady, takže spokojenost veliká. chci k němu teď ještě pořídit golfky a půjdu patrně zase do x-landeru 😀

xaxa
16. bře 2010

Baby,ktore mate X Lander XT,mozete mi niekto vysvetlit preco na niektorych kocaroch napisane ze sirka vnutorneho lozka je 35 a na inych-30? 😲 Tomu vobec nerozumiem,a chcem kupit sirsi kocik.My mame doma kocik 30 cm,a mne sa to zda dost uzke.A X-RUN nie je sirsi?Alebo naopak.Niekde som tu citala,ze vraj X-Lander je dost uzky,ale podla obrazkov sa mi zda,ze nie...V obchode nazivo som ho nevidela,neviem to posudit.

lidiab
17. bře 2010

Ja take silne uvazuji o X-landerovi. Ale treba jeste po vikendovem veletrhu zmenim nazor 🙂 Jo a co se tyce polskych vyrobku tak take k nim nemam moc velkou duveru, ale treba ten X-lander se prodava i v zapadni Evrope. Je to asi nejznamejsi polska znacka a neni zas az tak moc levny. Bohuzel mnoho z vyrobku co se tvarej jako nemecke nebo italske jsou vyrabene v Turecku, Cine nebo prave v tom Polsku. Zvlast o tom Turecku vim sve, dela se tam prevazna vetsina veskereho draheho detskeho obleceni znamych znacek co na sobe maj Made in Italy 😒.

Holky, je korba od X-landeru dostatecne hluboka? Mimi prijde koncem srpna a do konce zimy bude mit pul roku, takze to nejchladnejsi obdobi bude v hlubokem kocaru. Vejde si me tam pulrocni dite ve fusaku? Jak na ty korby koukam tak se mi vsechny zdaj strasne male. Abychom nakonec nemuseli kupovat obrovskou Inglesinu nebo Roan.

ludva
17. bře 2010

lidiab, mám koučka narozeného v koncem června a hlubokou korbu jsem využila do konce prosince. Sice je Matěj kapku větší mimčo, přesně v prosinci měl 71cm a 9kg, ale jinak i ve sporťáku je krásně chráněný, nikde na něj netáhne a tak. Oproti jiným "nahatým" sporťákům 😀
Kdyby měl někdo zájem, zrovna hl. korbu prodávám, je skoro netknutá, v záruce ještě do 7/2011 (kupovala jsem kočárek až v červenci).

collette
17. bře 2010

xaxa / lidia - x-lander zatím nemáme, ale uvažovali jsme o něm. Nakonec jsme se právě kvůli korbě rozhodli pro Peg Pérego (korba Culla, ta je z nich největší), protože malý je listopadový a byl předpoklad, že bude čahoun. A je 🙂 Dneska už se modlím k matce přírodě, aby malý buď zpomalil růst, nebo začalo být teplo, protože se nám s fusakama přestává do korby vejít. Ve třech měsících a týdnu měl 67 cm. A to mají Pegy jedny z největších korbiček. Tento víkend bychom rádi zašli na výstavu For Kids, kde by měl být i dovozce X-landerů do ČR. Jestli chcete a nám se podaří se tam dostat, můžu vám korbu přeměřit 🙂 A možná se taky budu stavovat v Dětském ráji, tam je mají určitě.

Jinak "Lanďák" je ve hře pořád jako sporťák 🙂 Potěšila mě informace, kterou jsem tu našla, a sice, že by měla být i verze s otočnou sedačkou. Jen by mě zajímalo, jestli to bude jen to XA nebo i X3. Já jsem totiž spíš na klasické 4kolky. Doufám, že se víc dovím právě na té výstavě.

Co se spokojenosti týče, tak když jsem byla těhotná a finální rozhodování bylo mezi Lanďákem a Pegem, tak jsem zastavila na ulici každou maminu, která měla jeden nebo druhý, a ptala se, jak jsou spokojené. Na Lanďáky jsem neslyšela žádné stížnosti, naopak, maminy byly nadšené.

A cena? Když vidím, za kolik se dneska dá pořídit kočár, který pak vrže jako stařeček, tak bych řekla, že je za hubičku 😅

lidiab
17. bře 2010

ludva - diky moc! 🙂

collette - take tam jdem 😀 ale diky za nabidku! Zda se ze dneska uz je trochu tepleji, tak snad te matka priroda uslysela 😉 Na ty Peg Perego se mrknu, vubec jsem se na ne nekoukala.

collette
17. bře 2010

Lidia - jsou z těch dražších, ale dají se koupit ve slušném stavu z druhé ruky. To jsme dělali my. Ale autosedačku jsme nakonec kupovali novou. Říká se, že by se mělo, protože nemáš jistotu, jestli není bouraná, ale my jí měli původně mít od kamarádky, jenže její malý tak nějak nestihl dorůst do té větší 😀

xaxa
17. bře 2010

collette,ak sa Ti podari dostat na tu vystavu,tak premeraj,prosim Ta aj sirku a dlzku sedacej casti sportovej verzii XT alebo X-RUN ak bude 🙂 Dakujem moc!!!

collette
17. bře 2010

xaxa - provedu! 😀

elixia
17. bře 2010

lidiab, ja mam presne take iste obavy ako ty, budeme mat jesenne babo,tak ze ci sa vojde aj s fusakom tak do pol roka do hlbokeho...

baby co pojdete na tu vystavu, dajte sem potom nejake infosky,hlavne ako sa vam pozdaval...aj velkost a tak..ja som ho vlastne nazivo tiez este nevidela,kedze tu v UK ho nedostat,ale chystam sa domov,tak urcite skusim pohladat v nejakych kocikovych obchodoch 😀