Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

crysmile
28. kvě 2010

lumixii ale ved ta cervena nie je az taka cervena.. a my mame zas tu tyrkys modru 😀

lumixii
29. kvě 2010

JJ já vím, že to je to spíše vínová, né přímo rudě červená, to růžová by byla horší 😀, už takhle jezdíme 3 měsíce, tak budeme jezdit asi dál🙂

mia1111
29. kvě 2010

lumixii - farbu nerieš - aspoň ti drobca nikto neuriekne 😉 . A tá slnečná clona je fakt super - za 10 € - na krpca nesvieti, ani keď leží, ja vôbec neľutujem, že som si ju kúpila, práve naopak - som happy, že už nemusím na kočík pripínať plienku alebo tenkú deku, aby na malého nesvietilo... A tá červená sa mne osobne veľmi páči...

lumixii
29. kvě 2010

mia: a nemáš nějakou fotku a nebo odkaz, kterou máš.. Jsem na ně koukala už včera, a to vypadalo spíše jako brnění než clona 🙂

luca30
29. kvě 2010

Ahoj holky my teda doma máme trojkolku GT3 je suprová,ale nemůžu se vynadívat na novou kolekci 2010 konkrétně barvu Vulcano nebo jak se jmenuj a koukala jsem, že už ho tu některé mám, tak doufám, že pak podáte reference jak se s kočárkem jezdí neustále mě totiž na druhé prcka láká změna a hlavně bych chtěla čtyřkolku...jediné co mu u sportáku x landeru vadí, že mají hrozně vysoko to madlo před dítětem nebo se mi to jen zdá???Děkuji za Vaše rady...

mia1111
29. kvě 2010

lumixii - mám emitex... aj dnes sme boli vonku, malého slniečko neotravovalo, tak som fakt rada, že som ju kúpila...

cema
30. kvě 2010

Ahoj mia 1111, ma zaujal tvoj dotaz na clonu na X- lander, ja som si nedavno kupila dazdnik a nie som s nim moc spokojna, nedrzi tak ako som si predstavovala a ta clona sa mi zda lepsia len sa chcem spytat kde si ho kupila a ci mas neaku foto ze ako to vyzera na kočari a mas kocar 2008? dakujem

mia1111
30. kvě 2010

cema, mám kočík - šporťák 2008, slnečná clona - strieška Emitex - čierna, je to parádna vec, ja osobne som dáždnik nemala, tak neviem porovnať, ale mne tá clona max.vyhovuje... Odfotené to nemám, keď sa podarí, odfotím, kočík mám ale v aute - prišli sme z návštevy a vonku lejeeeeee, tak som ho nevyťahovala. Kuk napr. sem: http://www.bambini.sk/sk/product/379/emitex---s...

robin154
31. kvě 2010

Ahoj holky, kdo řešíte problém s rezavýma kolama u xa, tady je odpověď ze servisu: 😕 kolečka jdou dokoupit i na kolekci 2008. Kola jsou z kolekce 2009-10 i ze starší vzájemně zaměnitelná. Kolečka z kolekce 2008 pak vychází > zadní 1.150,-Kč/ks >přední 890,-Kč/ks. Je také možné koupit samotný zadní disk (-y). Ten pak vychází na 790,-Kč.Protože je to poměrně drahá koupě, zkuste ještě pomocí houbičky a Cifu ty kola vyčistit. U těchto modelů to obvykle bývá často jen povrchová rez.

emita
1. čer 2010

@mia1111 tá clona je priesvitná? nevadí dieťatku vo výhľade?

macejka
1. čer 2010

@mia1111

já mám také clonu emitex ač mám kočár 2009 s tou zabudovanou clonou,ale měla jsem jí na korbičku.Jezdím už se sporťákem a zkoušela jsem tam tu clonu Emitex dát,ale absolutně nedrží,nevím co dělám špatně. Ty máš clonu na korbičce nebo už jezdíš se sporťákem???

mia1111
1. čer 2010

@robin154 - dík za info 😉

@emita - clona nie je vôbec priesvitná. Keď drobec spinká - čiže leží - tak mu nevadí, mám striešku šporťáku max.napnutú, clona je riadne dodola a tým pádom na dieťa vôbec nesvieti slnko. Keď drobec nespí, mám ho v takom polosede-poloľahu, keďže ešte úplne nesedí a vtedy mám striešku kočíku - búdičku - zloženú a len ju posúvam smerom dopredu alebo viac dozadu, podľa toho, ako slniečko svieti. Malému ani vtedy nevadí vo výhľade... pred seba vidí pekne. Ja som fakt veľmi spokojná. Pozn. - sln.clonu emitex používam na šporťáku 2008. A je super, lebo na malého nefúka, keď moc fúka, tak búdičku dám viac dopredu a tým pádom na drobca nefúúúúúúka 😵

@macejka - prečo nevyužívaš slnečnú clonu čo je priamo v strieške 2009? Schválne som to skúsila, tá clona tam nepasuje, lebo strieška je o kúsok vyššia oproti 2008 a tým pádom sa tie štipce nemajú ako zachytiť - nedočiahnu... Je to vlastne škoda, lebo sa mi vidí, že tá emitex clona cloní viac aj sa dá lepšie ovládať - tou strieškou vlastne hýbem dopredu-dozadu ako potrebujem...
Ale mám objednanú ešte clonu Teutoniu, má mi prísť vo štvrtok, tak vyskúšam, či nebude pasovať... 😉 Dám ti potom vedieť...

macejka
2. čer 2010

@mia1111
já používám clonu co je v boudičce,ale i přesto na malou někdy svítí sluníčko,třeba odpoledne,když už je slunce níž a my jedeme proti slunci.Tak jsem zkoušela nasadit tu clonu Emitex a vůbec nedrží,ty držadla kloužou takže je to asi na nic,že? Koupila jsem nedávno i slunečník x-lander,ale ten je dle mého názoru na nic,protože má krátkou tyč,tudíš nelze pořádně napolohovat,jedině snad,když by byla stažená bouda a i tak to dá zabrat.Pořád ho musim přehazovat,nejsem s ním moc spokojená 😖

mia1111
4. čer 2010

@macejka - tak som odskúšala tú teutonku, na 2009 pasuje, síce je to nadoraz, ale krásne drží. Je tenšia oproti Emitexovej, ale zasa má UV 50, takže je supeeeeeer 🙂

lumixii
4. čer 2010

informace: mám podvozek 2007, koupila jsem si potah 2009 a padne jak ulitej. 😀 😀 bez jediné chybičky. Tak už jezdíme v novém 🙂)

emita
4. čer 2010

@lumixii a kde si kúpila poťah? v bazári?

lumixii
4. čer 2010

emita: koupila jsem ho na MMB, bez madla ale originál zabalený ještě. Jinak madlo mám objednaný za 570 Kč.

lumixii
4. čer 2010

emita: jinak když jsem se ptala u babypointu komplet celý polah na x lander včetně madla atd.. mám pocit ze mi pani psala 3490 Kč nebo tak nějak.

mia1111
7. čer 2010

@lumixii - akú farbu si zohnala?

lumixii
8. čer 2010

mia1111 chtěla jsem nějakou pro chlapečka.. tak mám zelenou 🙂 ale kupodivu, není to zářivá zelená jakou jsem čekala, ale je to taková příjemná zelená

mia1111
8. čer 2010

super 🙂. Mne sa tá zelená páči. Ja mám 2009 modrý 😵

lumixii
9. čer 2010

mia1111 já jsem původně chtěla modrý, jenže jsem ho nemohla sehnat a když jsem si koupila ten zelený, tak se najednou pobjevil i modrý 😀

mado1
12. čer 2010

Ahojte, chci se zeptat na matraci v kočárku. My jezdíme od února a dnes jsem si všimla, že už máme proleženou hlavičku. Máte to taky tak? Pomůže matraci, no spíš molitan, otočit?

helulela
14. čer 2010

@mado1 matraci máme pod hlavičkou taky proleželou, nic jiného než otočit mě nenapadá

mado1
14. čer 2010

Koukám, že máte o měsíc míň než my a už taky proleženou matraci. Asi nic moc kvalita to nebude. Na reklamaci to asi nebude, co? Malá stráví v kočárku většinu dne, tak jsem se docela zhrozila. ☹

jerryjanka
14. čer 2010

babulky nemam tento kočik ale viem že na cr mimibazare su kočky čo šiju podložky do šporťakov ale aj do hlbokych kočikov - su aj celkom lacne vyberiete si aj latku tak si to skuste kuknuť. 😉

lenocka1979
14. čer 2010

Ahojte babulky ... mám x-lander xa 2009 a potrebovala by som nejakú pláštenku na šporťák ... neviete mi poradiť? Nemusí to byť originál x-lander ... tá ma neočarila ... skôr niečo univerzálnejšie .. díky

mia1111
15. čer 2010

@lenocka1979 - ja mám od emitexu Aluspacer. Je supeeeeeeeeeeeeer, za pár korún.

lenocka1979
15. čer 2010

Ďakujem mia1111 🙂

madlena
18. čer 2010

Ahoj, potřebovala bych poradit. Máme X-lander XA 2009 a začali jsme mít problém s předníma kolama. Nedávno jsme kočárek myli a promazávali po zimě a od tý doby přední konečka i při pomalý chůzy kmitajjí (otáčí se kolek kolmý osy tam a zpátky ). Někdy se protočí i o 360°. Při rychlejší chůzy se už otáčí tak, že kočárek klade odpor a nejde s ním moc jezdit. Máte s tím někdo zkušenost?Díky