Kočárky - je ještě výběr v polském Těšíně?

kikina293
5. dub 2016

Dobrý den, vím, že už na toto téma diskuze byla. Ale je ještě výběr kočárků v Polském Těšíně? Děkuji.

masotri
5. dub 2016

@kikina293 Tak záleží jaký typ kočárku chcete.... Mají tam plno těch s "plastovou" korbičkou jak tomu říkám Riko, Tako atp. Jenom v jediném obchůdku měli jiné - Baby design, Bebbé Beni, a houpací .. Tak záleží jaký si představujete...

kikina293
autor
5. dub 2016

@masotri Děkuji. Líbí se mi Camarelo Art Limited nebo něco v tomhle stylu. A zavinovačky, povlečení atd.? díky.

masotri
5. dub 2016

@kikina293 Camarelo by tam mohlo být. Přesně vám neřeknu, my jsme kočárek kupovali na podzim už... Jinak postýlky, vybavení do nich, zavinky, přebalovací podložky... toho tam je všude dost..Ale spíš samé s medvídkama a tak... já jsem sháněla šedo-bílé cikcak a hvězdy a to tam nebylo. Takže bych to asi shrnula kdo chce klasiku, určitě tam sežene...Mluvím ale o trhu v Polském těšíně a přilehlých obchodech, někde hlouběji ve městě jsme nepátrali...

kikina293
autor
5. dub 2016

jj. taky bych chtěla jiné než medvídky 🙂 tak uvidíme a třeba si jen uděláme výlet. Díky moc 🙂

masotri
5. dub 2016

@kikina293 minimálně si přivezete krowky 😀 😀 😀 😀

heluskal
5. dub 2016

Hezký den, ráda bych se poptala, jak jo tam teď cenově, myslím rozdíl tady a tam?

kikina293
autor
5. dub 2016

@masotri přesně tak 🙂

andusa1566
5. dub 2016

masotri Chystame se tento vikend do poslka na kocarek Baby design...nevite na kolik tam vysel?

masotri
5. dub 2016

@andusa1566 To nevím, ale vím že ta cena byla dobrá, kolik už ale fakt nevím...My jsme tam koupili podobný Bebé beni trojkombinaci za 10 000,-