Kočárky z Polska, kdy jsou otevřené trhy?

mahuliena1
8. čer 2015

Ahojte, prosim vas vedeli by ste mi poradit kedy su otvorene trhy v Ces. Tesine a Ratibori? A ci sa tam daju kupit detske kocarky, aby sme zbytocne s manzelom nechodili. V Tesine su vraj nejake obchodiky, ale zaujima ma aj Ratibor, k tomu som nic nenasla na nete. Dakujem 🙂

inkognita
8. čer 2015

Ahoj, tak Ratiboř nevím, ale v Těšíně je jeden obchůdek hned za přechodem, přes týden otevřeno normálně, v sobotu myslím jen dopoledne. Nicméně já byla kouknout i v Ostravě - Hrabůvce a vybrala nakonec tam - maji polské kočárky, stejné ceny jako v Pl, ale českou záruku 🙂

marikuskus
8. čer 2015

Já byla v Těšíně - koupila jsem tam Riko nano flower - 3kombinace i s autosedačkou za 10tisíc. Je to za přejezdem přes hranice doleva, pak se jede doprava (na parkoviště) a je tam obchůdek, trochu zapadlý, přesto snadno nalezitelný. Kočárky nádherné za skvělé ceny. Nedám na svůj kočárek dopustit, nejen, že je výborný a vyhovující technicky, ale i krásný 🙂
http://static2.svetkocikov.sk/488493-thickbox/r...

seshira
8. čer 2015

Taky jsem přemýšlela nad novým polským kočárkem, ale radši jsem si řekla, že koupím použitý, ale kvalitní kočárek - vybrali jsme s manželem Jané Slalom pro. Dokoupí se k němu kdykoliv jakékoliv doplňky a je bytelný. Jak je to s reklamací, když máte kočárek koupený v Polsku, to ho musíte jet reklamovat do Polska? Nebo jak je to, jde kočárek poslat?

marikuskus
8. čer 2015

@seshira reklamovat tam no

starbucks
8. čer 2015

My mame kocar z Raciborza z obchodu http://www.bobowozki.com.pl, docela velky vyber. Jiank trhy jsou sice ct a so, ale nic tam nemeli, coz me dost zklamalo.

espada
8. čer 2015

@seshira Jak jsi přišla na to, že polské kočárky jsou nekvalitní a španělské kvalitní. Ja koupila Jané muum a kvalita teda nic moc a vybavení v ceně žádné a ta cena nechutná. Pak jsem koupila baby design lupo comfort a super kočár a v ceně dvojkombinace, taška s podložkou, pláštěnka, nánožník. Takže bych takhle negeneralizovala...

starbucks
8. čer 2015

@seshira tak kdyz uz si tam pro ten kocarek jedes, tak to neni asi zas takova dalka... lidi si kupujou kocarky pres net a to je podle me horsi reklamace, nez je treba 50km....nam navic rekli ze i kdyz se nam pokazi, tak pujcujou nahradni....

candat
8. čer 2015

Malý trh v Cieszyne je otevřený každý den, ale po 14 hod. už tam není pro co jít, mívají už hodně zavřeno, ale to jen na trhu. Jinak já jsem v polském kočáře vyvozila 2 děti a pak ho ještě i prodala, ale už to je dost let 🙂 .

bobulka_216
8. čer 2015

My koupili dneska v Polském Těšíně 🙂 je to hned u te řeky u malé burzy ( ty budouý kde byl přechod), je tam i parking na 4 auta 🙂 neberou karty jen hotovost, od 8:00-15:00 otvíračka ... 🙂 super výběr koupili jsme trojkombinaci za 9500... s tím, že potom koupime stejně nějake lehké golfky 🙂 koupili jsme i přebalovací podložku za 320🙂 na kočárek záruka 2 roky ... s reklamací doufám, že to bude oka kdyby náhodou ( bydlíme u FM takže to máme blízko) 🙂

bobulka_216
8. čer 2015

jo a v ceně kočárku byla ještě přebalovací taška, pláštěnka, síťka proti hmyzu 🙂

gabrielkka
8. čer 2015

Já už bych osobně kočárek s Polska nekoupila :( 🙄
Stál nás kolem 8 tisíc hned jsme ho chtěli složit do auta a něco se sněho zlomilo pojistka na složení kočárku.Máme ho cca ř.měsícu a už nám stihla dvě kolečka vypadnout *-*

mabe
8. čer 2015

Ja koupila pred 5rokama V-travel za 7500 trojkombinaci a max spikojena. Tedka stoji dokonce 5500 a zadnej sunt. Projezdeny i turisticky cesty na horach a porad v pohode.

glimmer
8. čer 2015

Já měla polský kočárek, značka Adamex ... trojkombinace ... odvozil mi úplně v pohodě obě děti a teď půjde do světa ... aby ještě někomu posloužil ... za sebe mohu doporučit

seshira
9. čer 2015

@espada nic negeneralizuji, píšu jen svůj názor jako kterákoliv jiná z vás. Mám svoje zkušenosti s kočárkem u prvního cvrka, nebyla jsem spokojená a teď jsem raději koupila podle recenzí maminek.

veronicka89
9. čer 2015

Ahoj holky a nevite o nejake hezke prodejne - s dobryma cenama kde se da koupit vanicka , hracky atd pro mimca - nekde u hranic 🙂 neco vetsiho ale 🙂 Tesin , ratibor , cokoliv

lindaaa10
9. čer 2015

Ahoj holky, nemáte zkušenosti s nákupem nábytku pro mimčo v Polsku (postýlka, přebalovák...)? Pokud ano, poradí místo? Děkuji

lindaaa10
9. čer 2015

@inkognita Ahoj, nepamatuješ si náhodou adresu/název toho obchůdku s kočárky v Ostravě? moc děkuji

inkognita
9. čer 2015

@lindaaa10 Ahoj, je to: Krmelínská 2, Ostrava-Hrabová.. Babyplace 🙂

starbucks
9. čer 2015

@veronicka89 ten obchod bobowuzki jak jsem davala odkaz, tak tam jsou pekne a levne veci, ale zatim to rozjizdi a nemaji tam toho moc. Mamca tam koupila rucnik, ktery vysel na 180 a tady za ten stejny chteji 300... pak je jeste jeden obchod
https://plus.google.com/113383138192682858960/a...
ale aktualni zkusenost nemam, tam se chystam 🙂

lindaaa10
9. čer 2015

@inkognita moc děkuji

veronicka89
9. čer 2015

@starbucks supr dik 🙂