Kočík X-Lander X-move 2014, máte skúsenosť?

adiikaa
11. črc 2014

Ahoj, viete mi, prosím, povedať nejaké skúsenosti s týmto kočíkom? Chcela by som niečo, čo zvládne bez ujmy prechádzky po Beskydoch 🙂

konikova
13. črc 2014

@adiikaa mame tento kocarek, ja jsem s nim spokojena, manzelovi trochu vadi, ze neni odpruzeny..neperuje, takze maly v nem trosku lita kdyz jedeme treba po lesni ceste...ja si ale myslim, ze je to o zvyku. Kdyz jsem s nim sama na prochazce, jedu naprosto normalne a maly spi i dve hodiny, kdyz jede manzel, jde sneccim krokem, protoze se boji, ze se vzbudi, kdyz to neperuje. Na druhou stranu se mi neskutecne libi, jak lze lehce rozlozit a slozit a velka kola, kvuli kterym jsme kocarek poridili. Ja bych nemenila 😉

adiikaa
autor
13. črc 2014

@konikova Ďakujem, trochu si ma upokojila 🙂 ...počúvam na to iba samú chválu....ja rozmýšľam ešte nad X-A, neviem, ktorý by bol lepší...trochu ma tiež desí, že nie je odpružený... :-/

brouzdalka
13. črc 2014

Já mám čerstvou zkušenost, dostala jsem kočárek od tchyně a když srovnám s XA z roku 2010, který jsme používali doteď s hlubokou korbou, tak se mi ten starší ovládal lépe, přišel mi takový stabilnější ten podvozek a taky se mi snáz ovládal jednou rukou. Novější generace XA si myslím bude mít stále stejné vlastnosti. Takže doporučuju odzkoušet oba modely někde v kamenném obchodě a porovnat 🙂

beta.m
13. črc 2014

Move je super kocarek a nemenila bych. Mela jsem i xa ale ten sel z domu protoze nemel otocnou korbu

konikova
13. črc 2014

ano, jak pise @beta.m otocna sportovni korba je vyhodou 😉

adiikaa
autor
13. črc 2014

A rozmýšľali ste aj nad inými modelmi? Ja som tak nejako sondovala od začiatku tehotenstva a jediný mi vyšiel ten X-Lander.....3kolku a nejaký iný horský model som nenašla 😒

adiikaa
autor
13. črc 2014

A rozmýšľali ste aj nad inými modelmi? Ja som tak nejako sondovala od začiatku tehotenstva a jediný mi vyšiel ten X-Lander.....3kolku nechcem a nejaký iný horský model som nenašla emoticon