Kombinovaný kočiarik Ozon 4 zn. Bambi. Máte skúsenosť?

chrystaleye
19. čer 2010

Ahojte, robila som si prieskum ohľadom kočiarikov a natrafila som na túto značku -máte niekto s ňou skúsenosť? Celkom sa mi pozdáva, ale nechcem kúpiť niečo, čo nebude dobré pre bábo alebo si pri využívaní kočiarika vytrpím svoje. Za radu ďakujem.

veruska007
24. bře 2011

Ahoj, meli jsme, nedoporucuju. Permanentne jsme reklamovali podvozek, vyrobce ho nekdy opravil, nekdy ne, nekdy vymenil za jiny... ale pisemne vzdy reklamaci neuznal. Po pul roce nas to prestalo bavit, podvozek se rozsypal totalne a koupili jsme nepolsky kocarek a jsme spokojeni. Jiank prvni tri mesice jsme z nej byli nadseni. Ale rozhodne nedoporucuju, vzhledem k poruchovosti a pristupu vyrobce (v obchode, kam jsme ho chodili reklamovat, jsme se vzdycky potkali s nekym jinym, kdo reklamoval take, takze jsme rozhodne nebyli vyjimka). I vymeneny novy podvozek se rozsypal po trech tydnech jezdeni ve meste po chodniku. Uvolnovaly se nytky, protacela se kolecka, viklal se kocarek tak, ze nedrzel smer a nedalo se s nim vubec jet rovno, provesilo se uchyceni autosedacky a nesla na podvozek nasadit, po dvou mesicich kocarek prestal brzdit - to vyrobce nespravil nikdy.