• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krosna Nikko baby carrier. Máte s ní zkušenosti?

19. února 2011 
ahoj,mate nekdo tuhle krosnu nebo nebo znate nekoho kdo ji ma?docela nad ni uvazuju jen sem ji nikde moc nevidela zatim..
http://www.terkaperka.cz/detail.php?zbozi=483470
20. črc 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,my ji dostali.Ale baru jeste nesedi, tak ji vyzkousime asi az pristi rok.Nikde jsem se o ni taky moc nedocetla.
21. črc 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj tak to me tesi,a zkouseli jste ji treba aspon dat na zada jak sedi jak s epolohuje a treba vyzkouset nejake ditko cizich? :grinning:
21. črc 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen jsme ji tam na chvili dali.Moc se ji tam libilo.je u toho super striska,aby na ni neprselo.MM rika, ze sedi pekne, ze se ani nezda, ze by na zadech neco mel:slight_smile:)Ale jinak jsme s tim nic nezkouseli.
22. črc 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dikes ja jen ,ze ta nase ma 18kg prave :grinning: nejak pozde kupujeme ja vim,ale jedeme do Tater a potrebujeme neco nebo zdechneme ted se prave zacala nechat nosit trdlo jedno male :grinning:
23. črc 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, otevírám znovu diskuzi... Ráda bych zkušenosti s tímto nosítkem... Uvažujeme o Salewě, ale tohle je levnější, navíc má asi větší nosnost... a nejsme teda nějak moc vášniví horelové... Tedy sem s připomínkami... :grinning: Díky moc!
29. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zjistila, že úvodní odkaz nefunuje moc, tak přidávám pro přehled jeden aktuálnější :wink: http://www.detskydum.cz/detail/nikko-baby-carrier-240701/
29. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, oživujem túto tému po takmer roku...
Hľadám už vyše mesiaca po webe nejaké vhodné krosná pre nášho malého k 2. narodeninám a tieto Nikko Baby Carrier sú z tých s vyššou nosnosťou a špičkovou vybavenosťou najlacnejšie - konkrétne v detskydum.cz

Majú nosnosť do 20kg, super polstrované popruhy pre nositeľa aj pre noseného, dva batohy z ktorých jeden sa dá odopnúť a nosiť na pleci, bočné sieťkované vrecká na drobnosti (fľašku...) odnímateľnú striešku...

Lepší je už len Montis, ten má nosnosť do 25kg, ale aj cena je tomu náležiaca - 116,- EUR a dá sa kúpiť len v Nemecku (teda v ČR ani v SR som ho nikde prostredníctvom webu nenašla)
19. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek