Leviroo 3in1 - máte zkušenosti

feather
4. led 2009

Zdravím 😉

narazila jsem náhodou na kočárek Leviroo 3in1 a moc se mi líbí.
Bohužel jsem ho nikdy neviděla v reálu a tak se chci zeptat zda s ní některá nemáte nějaké zkušenosti. Zde ani na jiném webu jsem o něm nenašla žádnou diskuzi (možná jen špatně hledám....)...

Pro jistotu přidávám odkaz: http://www.mimikramek.cz/?459,korek-leviroo-3in1.

Díky za Vaše zkušenosti a názory.

pcpc
13. čer 2010

Z vlastní zkušenosti, kdy musela moje mála celý půlrok jezdit v půjčovaných kočárech. já ho reklamovala 3x nejdřív to neznaly a pak nakonec ano. až se to úplně doreší napíšu více, opravdu 3 měsíce byl kočárek reklamovane. prasklá konstrukce, ta párací bouda, prostě opravdu nespokojenost. Nejhorší je, že se Vám jen smějou do telefonu. no prostě si to nesmíte nechat líbit, já jsem na tento kočárek zatím nenašla kladné hodnocení od maminek. 😒

motol
14. čer 2010

pcpc a můžu se zeptat jakou kolekci ste měli?pokud 2009 na tu si hrozně stěžovali přesně,že se páře bouda a praská konstrukce a ted na 2010 prý většinu chyb vychytali a četla sem většinu recenzí dobrých

marzim
24. čer 2010

Děvčata, asi tak za 14 dní se chystám kočárek leviroo 2010 prodat. Je ještě v záruce asi tak rok. Ale náš Daník už je větší a potřebujeme golfky.
Používali jsme hlubokou korbu a naprosto bez problémů, sporťák také a autosedačka taktéž. Původně jsme kupovali verzi 2009, ale pak jsme si nechali změnit podvozek na 2010, což jsou již gumová kolečka. Kdybyste měla některá zájem tak písněte.

brixinka
20. črc 2010

Ahojky, tento kočárek mě také zaujal a tak jsem pátrala a v Praze Stodůlkách je kamenná prodejna - podívej se na www.svetprcku.cz , tam si ho můžeš prohlédnout naživo. 😉

pcpc
21. srp 2010

Holky já měla 2010 a je fakt na prd. nafukovací kola jo dobrý, ale jak jsem psala samá reklamace a jednání no hrůza. NEDOPORUČUJI. Jsem ráda, že mi nakonec vrátili koruny. Po dlouhých handrkování. 😠

lejca2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marzim
13. říj 2010

@lejca2
Zdravím,
já jsem si předem zavolala do té Přelouče a pán mi řekl, že mi to za 500,- vymění. A podle mě vyměnili celý podvozek.
Také jsem ho měla v záruce

werusinecka
30. dub 2011

Zdravím,
mám od září 2010 kočárek Leviroo verzi 2010 a jsem s ním nadmíru spokojená. Viděla jsem ho na fotce a hned jsem se do něho zamilovala. Má super desing.
Kočárek je lehoučký, lehce se s ním manipuluje. Vyhovuje mi, že je velice skladný a rychle složitelný a rozložitelný. Nedělá mi problém prohodit vajíčko za velkou korbu či sporťák.
Když byla naše dcerka malá využívali jsme vajíčko maximálně.
Proti tomuto kočárku nemám jedinou vítku, snad jen to, že jsem se zpočátku kopala do podvozku, ale i na to jsem si zvykla. A má malou tašku na rukojeť ( u prodejce jsem si objednala větší )
Verze 2010 má nafukovací kolečka s aretací, což je super, třeba na „kočičích hlavách“. Má velký nákupní košík a ve verzi 2010 už se neprodírá o kolečka.
Kočárek mám vyzkoušený všude, ve městě, v obchoďáku, na polních cestách a dokonce i v lese a opravdu mu nemám co vytknout…
Maminky, jďete do něj, určo bych ho koupila znovu a zkovám si ho na druhé dítko

lipetra
18. kvě 2011

Ahojky holky premyslime na kocarkem Leviroo Mamba, ma s nim nekdo zkusenost???Jak ctu tady recenze na ten Leviroo, tak mi prijde, ze kvalita nic moc. ☹