• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lze koupit pláštěnku ke kočárku Maked Lucky?

22. srpna 2013 
Ahoj,

uvažujeme o koupi kočárku Maked Lucky. Co jsem pochopila, výrobce nedělá pláštěnky a sítě proti hmyzu na kočárek a vajíčko. Máte s tím už některá zkušenost? Co jste ke kočárku pořídily? Nerada bych zjistila, že na ně vůbec nic nepasuje. :slight_smile:

Díky,

Rilwen
23. čer 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Respektive pláštěnky na vajíčko, korbičku i sporťák.
23. čer 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rilwen Lze ji tedy dokoupit? :slight_smile:
15. srp 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mimarse se samostatnou nabídkou jsem se nesetkala, ale našla jsem obchod, kde dávají pláštěnku jako dárek. Takže i když není na stránkách výrobce, ejhle, existuje. :slight_smile: http://www.detskyraj.cz/
Také tam umožnují nakombinovat korbičku v barvě a černé. To je také málokde, většinou jsou jen celobarevné.
16. srp 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rilwen Rozhoduji se mezi právě mezi Luckym a DorJanem Harmony.
16. srp 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mimarse Já už mám objednaný Lucky Wiki (ten dvoubarevný). Ještě jsem přemýšlela o Sojanech, ale málokde je mají a mají malé ty košíky dole.
16. srp 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rilwen A jakou barvu sis vzala? Když bych se rozhodla, tak také určitě volím kombinaci černá+barva...
16. srp 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mimarse zelenou a černou.
16. srp 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den, my máme v nabídce universální pláštěnky nebi-li nepromokavé folie na hluboký kočárek, na kočárek s nastavitelnou rukojetí, i na nosítko ( vajíčko). Moskytiéra je universální. Vše naleznete v našem obchodě Limpopo.
22. srp 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
Tvůj příspěvek