Máte kočárek Fire 3v1?

ladyhacek
18. říj 2014

Ahoj prosím máte někdo Kombinovaný kočárek FIRE 3v1 FIRE 51/14
Rozhoduji se jaký kočárek a z mé druhé varianty se vyklubali nějaké nedostatky 🙂.
Tento se mi líbí cenou i vzhledově a teď jde o funkčnost.

děkuji
p.s. pokud tu již podobná diskuze je omlouvám se

jirafa31
18. říj 2014

ahoj, nevim kolik jste ochotni investovat za kcarek, ale ja jsem mela supr a opravdu jsem s nim byla spokojena, je to znacka STOKKE a je od narozeni az do 3 let, ,pro nas byla hlavne dulezitost prakticnos, aby se nam kocar vlezl do kufru od auta, jelikoz hodne cestuleme, kompletne se rozlozi a mimo to ma krasny design v mnoho barvach a muzes si dokoupit k nemu veci jako fusak atd, mrkni na stranky stokke

virinika
18. říj 2014

Dobrý den. Máme i tu samou barvu,jen bych klidně uvitala i barevnější. Vzhledem k ceně je tento kočárek super. Prostorná hluboká korbicka,podvozek jde lehce složit. Kdyz byla dcera menší a jeli jsme na nákupy,tak jsem ji dala v autě do vajicka,do kufru podvozek a jelo se. A potom jsem jen nacvakla vajíčko na podvozek a malá mohla dál spát. Hluboká korba má navíc vsite odvetravani,což jsme v létě ocenili. Ted uz máme sportak a také super. Jezdíme po rovině,po poli a všude dobrý. A sportak se dá celý stáhnout a vyprat. Za tu cenu doporučuju . Nás i s vajíčkem stal 6500 Kč.

ladyhacek
autor
19. říj 2014

@virinika děkuji
jen teď váhám že korbička má 75 cm a já našla ještě jeden kočár, který má 83, ale miminko bude v březnu takže přes léto bez tlusté deky a na podzim už asi do sporťáku. Tak si myslím, že by stačil menší, ale je to moje první a nedokážu si představit jak velké bude na půl roce 🙂
Poradíte prosím? Kolik měřila malá na půl roce? děkuji

virinika
19. říj 2014

@ladyhacek Dcera je v prosinci a do sportaku jsem ji dala v 7 měsících. Chtěla uz sedět a dívat se kolem sebe. Sice i hluboka korba má polohovani zad do 3 poloh,ale do úplneho sedu to není. V 6 měsících měla 68 cm. Pro nas korbicka byla akorat. Známí měli trochu menší korbicku a měli v tom dítě do 9 měsíců.

ladyhacek
autor
19. říj 2014

@virinika moc děkuji.