Máte některý z Tako/ Junama Impulse?

magdalenan
22. dub 2016

Ahoj,

uvažujeme o koupi kočárku Impulse, chtěla bych znát vaše aktuální zkušenosti - bohužel podobnou diskuzi z roku 2014 se nepovedlo oživit 🙂

Měla jsem u prvního syna X-Lander Move, ale přišel mi moc "humpolácký" a nelíbil se mi ani vzhledově. (Dostali jsme ho)

Proč chci Junamu - už vím, že toho s kočárkem moc nenajezdím, v podstatě jen na tu každodenní procházku venku (asfalt, pevná lesní cesta), MHD skoro vůbec nejezdím, takže třeba moc neřeším ani tu prý vyšší váhu. Máme kombíka, takže i skladnost je ok (X-Lander taky nebyl zrovna subtilní).

Mám navíc kvalitní nosítko, takže i proto nemám žádné přehnané požadavky na kočárek jako takový, první syn je ještě malý (2r), takže cca od 3m budu venku asi stejně víc nosit, než jezdit...

V podstatě mi jde o vzhled a údržbu, a aby se mi po půl roce nerozpadla konstrukce 🙂 I když bych mohla mít povoz klidně za 30k, osobně mi to přijde, alespoň s mými nízkými nároky, jako zbytečně vyhozené peníze a tyhle Impulse kočárky mi přijdou i podle starších recenzí vyhovující tomu, co od kočárku požaduji.

Máte tedy některý Impulse a jak vám slouží s ohledem na to, co jsem napsala, doporučujete ho? (Eco Weiss, Len Grau..)

Díky moc všem
M.