Máte zkušenosti/názory na kočárek Graco Trekko?

marta104
9. črc 2012

pro a proti co je na něm dobré špatné??

yes79
10. črc 2012

Ahoj, já tento kočárek mám a jsem spokojená, pořídili jsme až později, je lehký, krásně ovladatelný, jezdíme v terénu, používám na in-liny, bydlíme na Vysočině, takže i zima tu je pořádná, i to zvládá, pro použití od narození se musí pořídit vložná taška, nemá korbu, nelze přehodit sezení proti směru jízdy, což ale vůbec nevadí, aspoň se dítko může koukat okolo, má super velký koš, do kterého se pohodlně dá dostat, když dítko spinká, lehce se skládá, na další si vzpomenu určitě až později, jinak se můžeš ptát, chystáme se ho prodávat, už ho nepotřebujem, tak kdyby byl zájem.

jennyska
6. srp 2013

Ahoj @yes79 a další maminky,

možná už víte o naší koníkovské wiki knihovničce, kterou si společně tvoříme a máme tak na jednom místě jak obecné informace o daném tématu, tak také zkušenosti 😉 Proto bych Vás chtěla poprosit, když si tady píšete o kočárku Graco Trekko, můžete své zkušenosti s jeho používáním, vhodností pro děti, bezpečnosti apod. vložit do tématu Kočárek Graco Trekko?

Stačí svou zkušenost a nebo doplnění článku napsat zde: https://www.modrykonik.cz/graco-trekko
Ostatním maminkám nebo tatínkům, to určitě pomůže 🙂

Děkuji Vám za sdílení svých zkušeností a přeji fajn den!
Janča
Modrý koník - Asmira team