• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Matrace do kočárku. Kde ji seženu?

13. února 2011 
Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte, kde sehnat matraci do kočárku. Sice tam máme takovou podložku, ale je malá a stejně mi přijde, že malou musí tlačit pásy co jsou vespod. Díky za odpověď :wink:
26. čer 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
matraci? Nemyslíš takovou vložku do kočárku?
Třeba tuto?:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10854230&tab=3
26. čer 2008 v 19:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,no právě to sem na mysli neměla.V kočárku u máme něco podobnýho,ale nic moc.Do ted sme jezdili s dečkou ale na tu už je teplo a nevím co tam ted strčit....myslela sem ze koupim molitan a vyříznuho podle kočárku,ale ted sem našla na netu že vyrábí matrace.... http://www.radi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=312855 Jenže ta co nám tam pasuje je s pohankou a to podle mě musí mimča tlačit.Co do těch kočárů strkáte vy??mám na mysli takový ty levný trojkombinace
26. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme to prozatim vystlali polstarkem, co ma k dece do postylky...ten stejne nepouziva, tak na tom aspon lezi...je placatej a na tu chvilku, nez bude jezdit ve sportaku mu to staci...hlavne, ze ho netlaci ty pasy :wink:
26. čer 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamcatko: já mám v kočárku přeloženou rychlozavinovačku.
26. čer 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla taky v kočárku rychlozavinovačku :grinning:
27. čer 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2: my zavinovačku nemáme
27. čer 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem ji tam pak dávala slabou dečku
27. čer 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme molitan, ale byl součástí kočáru, jinak tam mám na něm ručník - co tak dát deku a na to ručník? (jednobarevný), dobře se to pak vyměňuje :sunglasses:
27. čer 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jeden tip - podložka se dá vystřihnout z karimatky (ta krátká na aerobik stojí 40 Kč). Zabalí se pak do tetra osušky nebo ručníku.
27. čer 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pořídili jsme si kočárek Ingelsina Magnum 2010 včetně matrace a hygienické vložky. V kočárku samotném jsou popruhy na uchycení miminka. Hygienická vložka obsahuje otvory, kterými se dají popruhy nahoře, dole a uprostřed provléct. Ale u matrace Inglesina fakt nevím, jak ji tam umístit. V ní otvory nejsou. Nevíte někdo, jak se do kočárku umísťuje, aby se daly používat i ty popruhy ?
13. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek