Náhradní díly ke kočárkům Jané. Kde je seženu?

agnessa
30. dub 2009

chtěla bych se zeptat, jestli některá nevíte, kde by se daly sehnat náhradní díly ke kočárkům Jané. Koupili jsme použitý Jané Nomád a má už trochu sjeté kolečka, tak bychom rádi sehnali nové, přece jen s tímto kočárkem máme v plánu nějaký ten pátek jezdit 😉
Díky moc 🙂

tlapicka
30. dub 2009

zkuste firmu handy praha. je to vyhradni dovozce...

lennis
30. dub 2009

myslím, že by se daly objednat všude, kde Nomady prodávají, jednou jsem se na to i ptala, nevím, jak dlouho to trvá, ale určitě by se dalo...

agnessa
autor
1. kvě 2009

děkuju moc, už jsem napsala do fy handy, tak uvidím, co mi odpoví.... ta cena koleček bude asi taky veselá...

mimap
1. kvě 2009

Agness sem na tom stejně jako Ty, koupili jsme jetého Nomada. Je rok starý a ta kolečka jsou opravdu hodně oježděná. Psala jsem do Handy, můžeš si u nich objednat náhradní zadní kolečka za 560,- Kč kus. Psal mi pán, že teď mají jen černá - já potřebuji stříbrná... 😒

agnessa
autor
1. kvě 2009

mimap a to jsou ty zadní? a přední máš v pohodě? já jsem teda až na kolečka měla šílené štěstí, protože za 5500 jsem koupila nomáda v super stavu, s pláštěnkou a nánožníkem... ani jsem nečekala, že bude vypadat tak suprově no a kolečka teď kazí dojem 😀 ale hlavně víme, že s kočárkem minimálne rok až rok a půl budeme každý den jezdit, takže je asi lepší je vyměnit...

ještě mě napadlo - daly by se k těm starším nomádům dokoupit nafukovací kola, nebo by to nesedělo? vím, že teď je nový typ se zadními nafukovacími koly... 🙂

mimap
2. kvě 2009

Přední mám celkem ok, jen ta zadní vypadají fakt hrozně, kočár jinak taky jak novej. Máme černou barvu, tak jsem čekala vyšisnutej, ale je v poho.... 🙂 Taky ho máme za 5 000,- ale bez nánožníku. To s těmi nafukovacími koly netuším, ale myslím, že by to mělo jít..
Já pořád přemýšlím, jestli měnit. Máme ho jako druhej kočár, tak každej den nejezdíme..

vehicle
30. črc 2010

Dobrý den, koukám, že už je to rok, co se tato diskuze rozjela, ale my jsme tento tyden koupili taky jetého nomada a ty kolečka jsou fakt ořesná, chtěla bych koupit ty zadní nafukovací,ale vůbec netuším jak se pohybují ceny. Jak jste dopadly Vy dámy, koupily jste plastová nebo nafukovací a bylo to k něčemu? A co přední? Přijdou mi že se moc vychylují do stran při svižnější jízdě, nevím jestli je to normální, díky tomu odpružení a nebo jestli je to tím, že jsou v háji a nebo mě ještě napadlo, že je to nevyvážením kočárku, když tam posadím starší dítě, tak to nerachtá a nelítá do stran, ale když tam posadím naší malou 9kg slečnu, tak to litá jak zběsilý. Nevím co s tím, do Handy jsem psala včera, tak uvidíme, ale i tak bych chtěla nějaký názor na přední a na zadní kola🙂
Prosím prosím maminky poraďte 🙂

levata
2. led 2012

ahojky maminy, právě jsme koupili použitý Jane a nedrží nám opěrka sportovní sedačky-jsou uvolněné ty plasty co se nacvakávají na konstrukci ☹ nevíte, zda by se daly někde sehnat? popř. jak by se to dalo opravit? Dííííky