Názor na kočárek Dema Pure clasic

matala08
21. kvě 2012

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na váš názor na kočárek od firmy DEMA - pure clasic. Já si ho pořídila na mimi. Musím nejdříve pochválit paní Špačkovou z mimi-kocarky.cz, která mi kočárek prodala, bezproblémová komunikace a vše bylo v pořádku. Dokonce i vrácení peněz za pláštěnku navíc byly na účtě do 24 hodin. Byla totiž jediná z celé republiky, která byla schopná mi sehnat barvu hnědá 🙂a jak řekla tak i bylo.

Má někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Velikost korbičky není úplně největší, ale snad to bude stačit. Mám strach z plastových dílů jako jsou brzdy. A i nafukovací kolečka mě trochu děsí. Mám strach, že pořád budu mít vyfouklá kola. Ale tato verze se dělá jen s nafukovačkama. Čekám první mimčo, tak budu ráda za rady a názory. díky

zuzikkaa
22. kvě 2012

@matala08 nestresuj 🙂 kocik vyzera krasne 😉 kazdy ma zrejme pochybnosti pri kupe prveho kocika

nafukovacie kolesa su super a ma ich vacsina kocikov,,tlmia narazy a lahko sa snimi jazdi a dofukovat mozno budes raz za par mesiacov 😉
co sa tyka umelych casti tak to maju tiez vsetky kociky,,ten plast to urcite ustoji 🙂
nemoze byt vsetko z kovu,,to by mal kocik aj 20kg 😀 😀 😀

anehap
22. kvě 2012

ahoj,myslím, že jsi vybrala dobře, mně se líbí moc, barva super 😉 Váhala by jsi asi vždycky,jestli jsi vybrala správně - a vždycky by jsi našla na každém kočárku nějaké muchy 🙂 Dneska kočárky nevydrží to, co dřív - ale v rámci možností budeš určitě spokojená 😉 My jsme měli Roan Marita(teď jezdíme už v golfáku) a byli jsme moc spokojení. Myslím, že s tvým má hodně společného....nafukovací kola(dofukovali jsme za dva roky třikrát, takže toho se neděs), na zimu jsou úžasný, projedeš všechno(my jsme skoro v horách, takže sněhu bývá dost), plasty jsou dnes taky všude....budeš spokojená, uvidíš....my jsme jen na Roanu měli větší košík, což mi teď u golfáku moooc chybí, byla jsem zvyklá tahat kde co.....
P. S. Máš termín skoro na den jako já před 2 lety 😉

matala08
autor
25. kvě 2012

děkuji za názory, snad to vše bude ok, uvažovali jsme nejdříve o Libertě, ale potom jsme od ní ustoupili. Výhoda je, že Liberta má velkou korbu, ale zase a manipulace ve městě mě trochu děsila 🙂

katuska_01
24. črc 2013

@matala08 dobrý den, hledám nějakou recenzi k tomuto kočárku, jelikož vybírám taky na své první dítko a už jsem z kočárku na prášky. U Kombinací se mi nelíbí sporťáky, tak bych právě chtěla zvlášť kočárek hluboký a pak sporťák. Můžete mi říct jak jste byla spokojená s kočárkem a jestli byli nějaké závady na něm? Do kolika měsícu se Vám tam dítko vlezlo atd..... všechno co vás napadne 😀