Golfový kočárek s nafukovacími/pěnovými koly

Holky potřebovala bych poradit. Budu za chvilku shánět golfový kočárek, ale měla bych pár požadavků, které by měl splňovat. Kola - nafukovací nebo pěnová (ne plastová - hrkací), přední kola otočná, polohovací opěrka zad a nohou, s nánožníkem, madlem a pláštěnkou. Poradili by jste mě nějaký?
A co si myslíte, že je lepší do sněhu - sporťák nebo golfáč?
Děkuju za rady. 🙂
jasminy
12. zář 2013
Taky jsem před časem sháněla golfáč s nafukovacími koly - žádný takový není. Liší se jen ve velikosti koleček a odpružení. Myslím, že do sněhu je lepší sporťák.
boban
12. zář 2013
Jediný golfáč s nafukovacími koly co znám je Buggster S AIR 😉 http://www.aaahracky.cz/golfove-hole/8420-golfk...
Já nad ním právě uvažuju a myslím si, že se sním bude vpoho jezdit i ve sněhu 😉
blahova_andrea
12. zář 2013
do sněhu je všeobecně lepší sporťák, ale dá se i s golfkama. ono záleží kolik toho sněhu bude a jak často. kvalitní sportogolfky jezdí dobře a lehký klasický golfky zas přes hroudu sněhu přeneseš 😃 pěnová kolečka teda taky dokážou hrkat, záleží fakt na kvalitě a terénu. dneska je děsnej výběr. my měli těch kritérií děsně moc a nakonec vyhrál valco zee.
iina
12. zář 2013
do sněhu sporťák 4 kolový pevná kola nafukovací..naprosto přejede všechno, byla jsem spokojena s konstrukcí roan marita se sedačkou sportovní..jede a přejede to i sníh na horách na sjezdovku..ale jinak mám kolem sebe pokud jde o golfáč pořád ty nejlepší zkušenosti s chicco multiway..tyhle golfky jsou bezvadné a myslím splnují všechny vaše požadavky..🙂 Prověřeno taky krkonošema..

Začni psát odpověď...

Odešli