Ultralehký sporťák, snadno složitelný, nafukovací kola

renca21
30. bře 2015

Holky prosím poraďte,já už jsem totiž totálně zoufalá.Mám trojkombinace,ale až mi kluk vyroste z korby nechci sporťák z trojky,ale zvlášť.Protože je hrozně mohutnej a těžkej.Takže bych chtěla kočárek,který je lehký,snadno složitelný,má nafukovací kola,polohování zad noh a rukojeti.A cena do 5000.Existuje???

profiss
30. bře 2015

Já mám ten to a maximální spokojenost, bohužel nemá přehazovací rukojeť a polohování nožiček. Malý ho používal od 5m a super! http://www.lovelybaby.cz/produkty/valco-baby-ma...

ivasad.
30. bře 2015

@renca21 pokud by ti nevadil bazarovej (jinak se s cenou nevejdeš), tak jané nomad air.

renca21
autor
30. bře 2015

nevadí mi bazarovej když to bude prostě ten pravej kočárek podle mých představ 🙂

eliskaxox
30. bře 2015

Tak koukni na britax b motion,mam ho tyden a mam ho cim dal radeji.

magda172015
31. bře 2015

Urco britax co se tyce vahy a skladnosti naprosta jednicka 🙂

renca21
autor
31. bře 2015

@bambullkaa ten je sice krásný,ale nemá polohovací rukojeť a to je kritérium,který chce chlap aby kočárek měl

bambullkaa
31. bře 2015

@renca21 Jóó, vím...ale sedí skvěle do ruky a krásně se ovládá. Jen jsem ti ho sem hodil, myslím že stojí za zmínku i když nesplňuje tvá kritéria 😉 Jinak pak je super Peg-pérego Book, ale ten je zase nad tvůj finanční limit 😒

antoinet
16. kvě 2019

@renca21 mas pozadavky, ktere si protireci, pri dane vybave nemuze byt lehky. Ja mam z tohoto duvodu dva, lehoucky Greentom do auta, mesta, busu apod. a velky tezky Britax b-motion 4 plus na delsi jizdy, teren a hlavne spani, je veliky, pohodlny, s bytelnymi koly a konstrukci, ale do auta se s nim strasne nadru.