• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nechystáte se některá na péřový fusak Kaiser Dowwny?

12. října 2016 
Ahoj holky, nemáte některá náhodou zkušenost s fusakem Kaiser Dowwny? Je péřový a je to jeden z mých favoritů :slight_smile: , tak jsem chtěla něco o něm zjistit :wink: díky za info.
17. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ho objednala. Čekám na něj. Okoukla jsem ho v obchodě. Na netu byl levnější. V akci. :grinning:
Uchvátil mě. Bude asi hodně teplý. Je dlouhý. Hezké barvy. Zvenku omyvatelný, neprofoukne, vevnitř je měkoučký.
29. únor 2012 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine
@svoba
Holky náhodou některá z Vás, měly jste ho a jak jste byly spokojené? Děkuji ...
11. říj ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@comadreja Já ho ještě mám...nejlepší fusak a vyzkoušela jsme jich víc ;)
11. říj ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vešel se Vam fusak kaiser do korby?
11. říj v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Supeer, díky moc. Já váhala mezi mnoha a už jsem si ho objednala nakonec, sice existují krásnější designy (Elodie Details) ale tento mi přišel nejtelplejší a i tvarově praktický. Jenom jsem vybírala podle fotek bez možnosti osahat, tak jsem ráda že to potvrzuješ.
11. říj v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@evee24 Já ho teda budu mít do sporťáku tak nemůžu porovnat.
11. říj v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@evee24 do hluboký jenom přehnutej, do sporťáku normálně jo ;)
11. říj ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@comadreja Tak vyzkoušela jsem jich dost - Emitex, Lodger, Elodie, Kaisery jsem měla dva a Dowwny byl a je ze všech nejlepší ;) takže neboj, budeš spokojená :slight_smile:

Za kolik jsi ho objednala? Já ho asi ještě letos nechám, ale příští rok bych chtěla prodat, tak ať vím, kolik si cca mám říct :grinning:
11. říj ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@germaine No ono stejne mala tam brzy půjde. Rychle spuntici rostou :slight_smile: Děkuji za odpověď
11. říj ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám zkušenost tedy jen se značkou - mám beránka, ale tedy kvalitou i střihem super.
11. říj ve 23:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@germaine Za patnactset s postovnym tady na bazarku, pani taky psala ze jich mela vic do vic kocarku takze temer nepouzivany.
11. říj ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@comadreja máme. už tři zimy. je skvělý. jen je hodně teplý. do mrazů. né na podzim :slight_smile:
12. říj v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek