Někdo zkušenost s kočárkem pro sourozence Easygo Domino s vložnou taškou?

petpokr
1. črc 2019

Na zacatku prosince cekame druhého prcka a zvazuji koupi sourozeneckého kocarku, dceri bude cca rok a pul. Libi se mi vzhledem k nizke cene Easygo Domino s vloznou taskou, ma někdo konkretni zkusenost s timto kocarkem?
Predem moc dik za reakce

dzejn002
1. črc 2019

@petpokr Dobrý večer, přímo s tímto zkušenost nemám, ale před třemi měsíci jsem musela pořídit sourozenecký kočárek pro moji holčičku 2 roky a devět měsíců a mimčo devět měsíců, protože si malá zlomila nožku. Ten kočárek nám maximálně usnadnil život a díky němu jsme i ten úraz zvládli bez omezení v provozu, řekla bych, že jsme toho podnikali stejně nebos nad i víc než bez nej. Mluvím o kočárku TFK Twinner Twist Duo a musím říct, že byl fakt skvělý. Myslím, že ten komfort a usnadnění běžného fungování je k nezaplacení. Shodou okolností ho prodáváme, malá se naštěstí zase rozchodila. Nabízím ho i zde na bazárku, myslím za skvělou cenu vzhledem k ceně původní a ceně nového. Mrkněte na něj. My ho koupili po dvojčátkách od paní, která ho používala jen rok a půl a je v pěkném stavu. Ráda bych ho poslala dál někomu, kdo ho fakt užije, ale zatím se nedaří. Kdybyste měla zájem, koukněte do mých inzerátu a ozvěte se mi, vše ráda zodpovím a jsem ochotná zajistit i dopravu a podělit se o náklady. ;)