Nový Britax Go Big 2 - jaké máte zkušenosti?

lindikova
25. říj 2018

Dámy, máte některá nový Britax Go Big 2? Spokojenost? Ty starší typy korbiček byly nic moc, ale ty nové designy a barvy jsou moc hezké. Je to náš momentální favorit, kvůli jízdním vlastnostem (odpružení) a slušnému sporťáku. Předem díky za zkušenosti🙂

zuzkabrum
25. říj 2018

Kámoška má a prej je spokojená. Detaily ale nevím.

jednaholkaa
25. říj 2018

Jedna pani si ho tady v dizkuzich hooodne chvalila, po vsech strankach 🙂

astrid_sk
26. říj 2018

My sme ho skusali v predajni este v lete, teda snad to bola ta dvojka. Uplne sa nam nepozdavalo to, ze podvozok je hodne tazky a malo skladny. To sa nam vtedy zdalo ako podstatny nedostatok, tak sme hladali dalej.

1nelinka
26. říj 2018

Popravde nevim jaky je rozdil mezi go big a go big 2 a jezdim 2roky s go big a musim rict ze je to pan kocar..skladny,lehky,bydlime v ceskem raji a na pohodu drandime v lese,na poli..ma obrovsky kos s nosnosti 15kg kam se mi vleze vikendovy nakup a i baleni vod..sportak je tak super ze jśe ani nekupovaly zadne golfky..rozhodne doporucuju

avele
16. srp 2019

Poradíte prosím jakou pláštěnku na sporťák go big 2 kromě předražené originál?

avele
21. srp 2019

Pokud by to někoho zajímalo tak sedí pláštěnka emitex taifun.

lindikova
autor
21. srp 2019

@avele dekuji!🙂

seveneye
21. srp 2019

@lindikova s bigem 2 jezdím od února, za me teda super (i kdyz nejake namety na vychytavky by byly...) zalezi hlavne jake mate pozadavky na kocarek a co od něj očekáváte.klidne se ptejte...

lindikova
autor
21. srp 2019

@seveneye prosimte, už ho máme od ledna;) diskuze je starší, tady jen ten tip na plastenku. Je to fajn kočár, takový suv mezi kočárky.

seveneye
21. srp 2019

@lindikova Jjj vidim, ja mela na mysli jeste dalsi vytuneni🙂

lindikova
autor
21. srp 2019

@seveneye akorát není zrovna do horkých dnů. Máme ten cernosedy a už chci presedlat na sportak, jenže syn ještě sám nesedí a do úplného lehu mi tam přijde hrozne utopeny. Tak budeme kupovat ještě malý sportacek. Jinak skvělá velká korba a to odpružení!!! ❤️

seveneye
21. srp 2019

@lindikova mame to podobne🙈sportak taky teprve budeme dávat.jinak co se tyce barev jsem byla hodne zklamaná, to napr.u nextu maji i živější barvičky na vyber,zjistila jsem ale,že i na To se da usit striska na zakázku,takze jsem se rozhodla to trosku obmenit,jsem zvědavá jak to bude ve finále vypadat