Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

ellysa
2. říj 2010

@lodgermaniacka práve že som ho zohnala z anglicka nový a z dovozom ma výjde na cca 170-180 EUR, no neskús za také prachy, majú ho len v čachách na štvorkolesovom podvozku a chcú zaň 282 EUR plus 25 EUR poštovné

lodgermaniacka
2. říj 2010

super cena, škoda že si objednala ružovy, keby vam nesadol, nemôžeme odkupiť 😀 ale ved aj ten čo si dala link ma 4 kolesa, či v čechach je niečo ine?

ellysa
2. říj 2010

on existuje buď na trojkolesovom podvozku-to je starší model, ten majú aj na Sk alebo štvorkolesovom, ten majú len v čechách, k nemu sa tiež dajú dokupovať rôzne podložky a striešky

ellysa
2. říj 2010

som myslela akože z čiech by ma vyšiel o 120 EUR drahšie

lodgermaniacka
2. říj 2010

@ellysa tak super kupa, ked pride, napíš, či si spokojna 🙂

tilly
3. říj 2010

ahojte, tak mame switch java doma 😀

@lodgermaniacka jeeej, maly je zlatyyyy, na spapanie a velky vyzera byt 😉 inak som dost prekvapena kolko zmien je na novom pliku oproti staremu, sme to porovnavali v brendone a teda niektore veci moc nevymysleli, to stare pliko je podla mna lepsie... az na tie pasy... tie su lepsie

ellysa
3. říj 2010

@tilly fotoooooooooo 😀

tilly
3. říj 2010

aj to bude 😀 teraz sme s nim prisli, musime sa najprv nejako vybalit, vyvencit deti a potom ho nafotim...

lodgermaniacka
3. říj 2010

@tilly teším sa 🙂 samozrejme aj na fotky 😉 kupovala si v brendone či v auparku? ta java je krasna 😵 normalne som nespala 2 noci čo som rozmyšlala, ktoru farbu zobrať, a ked som kupila tmavomodru, tak dilema, či som nemala tu javu 😀 ved ked nas omrzia, tak môžme vymeniť 😀 😀 mne sa praveže viac páči 2010, aj pasy, aj ta strieška, že ju stačí posuvať ťahom, aj kolieska, neviem, nič zo staršej mi nechyba, mala som asi týžden 2009, čo sa ti viac pačilo na starom?
a dakujem za maleho, no je velky, lekarka povedala že na hornej hranici normy, ma 5,5m, je aj dlhy, aj ťažky a veci na 6-9 su mu kratke, tak kupujem na 9-12, tolko mi ich ostalo novych nevynosenych, čo už.. 😒

tilly
3. říj 2010

@lodgermaniacka 9-12 nosime my 😀 kupovala som nakoniec ojazdenu, ale bola jazdena len chvilku, aj som v brendone stala, ze kupim zafiro, fakt kraaasna farba, ale mm, ze podme zobrat tu jazdenu javu... rozdiel bol 100 eur... a to chcem este tasku vo farbe java predat, lebo mne je na nic, pouzivam len organizer

tilly
3. říj 2010
lodgermaniacka
3. říj 2010

@tilly nadhera 😵 😵 a super kupa 😉 keby som narazila na takto lahko jazdenu, tak by som nevahala, mali len vo farbe aku som nechcela, tak som radšej vybrala podla seba, ten lodger ti tam pekne ladi 🙂 ja som dnes malemu kupila krasnu kombinezu, čokohnedu lesklu, ta by ti tam tiež sadla 😀 len ja som nemohla moc špekulovať s farbami, kedže mame blaznivo farebny cameleon, a tato sa mi tam super hodi 🙂

tilly
3. říj 2010

@lodgermaniacka dik... no, lodger tam sedi, mam este jeden, taky olivovy, ten by sa tam vobec nehodil, ale uz je skoro predany... 😀
a aj my mame niekde hnedy overal jacadi... vidiiiis, idem ho kuknut...

ellysa
4. říj 2010

@lodgermaniacka krásna, mne sa páčia tie farby budúcoročnej kolekcie-čierna, hnedá, béžová, tak si počkám

lodgermaniacka
4. říj 2010

@ellysa 😀 už vidim, že začneš vymyšlať s kočíkmi ako my, jeden maš na ceste a rozmyšlaš nad dalším 😀 ja som tiež velmi zvedava na tu bežovu, aj ked ja hnede odtiene kočíkov nemusim

tilly
4. říj 2010

ja mam najradsej cierne kociky... alebo aspon cierne komstrukcie

lodgermaniacka
4. říj 2010

@tilly mne nejak stačil prvy čierny neo, aj ked tiež sa mi páčia, ale čierna konštrukcia je krasna, to by som brala, ale k tej mojej tmavomodrej by sa nehodila, ta 2011 kolekcia ma velmi sklamala, nove farby oničom, ta akože aria trojkolesova to je des 😅 nakoniec som rada že mam taky kočik aky mam

tilly
4. říj 2010

a ozaj, teutonku si kupila, ci nie? 😅

lodgermaniacka
4. říj 2010

@tilly už aj predala, neviem ake zazraky som zase čakala, počkam si ja na novinku, v predaji bude ked bude mať maly rok, je s prehadzovacou ručkou, čo je najsuper, na cameleone mam a neviem si to vynachvaliť, predsa len je jednoduchšie prevratiť ručku ako otočiť celu sedačku, ale pliko aj tak budem mať zatial len v protismere, nech vidim na maleho 🙂

lailaveve
5. říj 2010

tilly a za aku sumu si kupila to jazdene switch(ak sa teda mozem opytat) 😕

tilly
7. říj 2010

@lailaveve 230 s taskou a nanoznikom

lodicka30
7. říj 2010

já nevím, ale ta teutonka za ty peníze nic moc.

lailaveve
7. říj 2010

tilly tak super cena 😉

kacenqa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tilly
8. říj 2010

mne tiez pride teutonka za tie prachy trosku odveci... mala som dve... akoze je to super kocik, kvalitny aj prepracovany, ale za tie peniaze by mohla trosku viac ponukat... hartan a gesslein, co su porovnatelne znacky tym, ze su tiez nemecke a v podobnych cenach davaju teda viac...

laxity
8. říj 2010

@tilly ja mám Hartan a som nadmieru spokojná 🙂

tilly
8. říj 2010

ja viem, je to skvela znacka... aj ked teda mne bol vip a r1 dost nizky, kedze mam 180 cm... ale racer, skater boli super a dnes som v meste videla topline s s ciernou konstrukciou... hmmm mnamiky 😀 naadhera

mmacko
8. říj 2010

Baby, len hartany a gessleiny su dost "tanky". Ja som mala par dni gesslein future a des, max nespokojnost, strasny tank, tazko sa karoval, strasne velky po zlozeni, ale sto ludi - sto chuti, kamoska ma ten isty kocik uz pre druhe babo a spokojna.
Ja uz som neviem, proste neexistuje dokonaly kocik ☹
Ja mam stabilne stale pliko a druhy menim - hladam tu dokonalost 😉

laxity
8. říj 2010

@tilly ja mám Racer 😵

laxity
8. říj 2010

@mmacko každému vyhovuje niečo iné ako vravíš...sto ľudí sto chutí...ja budem zase kupovať golfový kočík Peg Perego o ktorom sa tu vlastne píše 🙂