Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

jvo
11. čer 2009

ahojte kocky tiez mame PP pliko P3 tri fix, chcela som sa opytat ci mate v hlbokej vanicke polozenu daku plienku alebo uterak lebo sa mi zda troska nerovny teren aby som tam rovno ulozila malu, viem ze je tam to vetranie ktore asi bude zbytocne ked tu vanicku vysteliem ale radsej asi dam malu na rovny povrch....dakujem

mata77
11. čer 2009

Ahojte zienky, neviete mi poradit kde by som kupila Peg perego pliko P 3 completo 2009 za fajn cenu? Pozerala som nase, ceske aj polske stranky no zatial nic prevratne som nenasla :o((
Neviem ci zle hladam alebo su vsade tak drahe ☹( Vdaka za kazdu radu

jvo
11. čer 2009

ahoj mata, skus http://www.primimesi.com/category.php?id_catego... my mame odtial PP, bol asi o 8000 lacnejsi ako tu, vtedy mali na neho este akciu, s dodanim nebol problem prisiel asi za tyzden 🙂

mata77
11. čer 2009

vdaka za tip jvo, tak narychlo som to preklikala, zial boli tam len komplety a ja by som chcela len golfac PP pliko P3 completo. Ak by ta este nieco napadlo daj vediet

jvo
11. čer 2009
zuzkagu
11. čer 2009

ja som našla na ebroučku Sportovní kočárek Pliko P3 Completo 2009 od Peg-Pérego nyní za super cenu 7390,-Kč (původně 8890,-Kč)

katyl
12. čer 2009

babule, ked sa porovna PP Pliko a Inglesina Zippy, ktory je lepsi? Mete skusenosti kde su rozdiely?

mata77
12. čer 2009

Jvo vdaka za tip. Platila si potom cez e-banking. Nepredrazi sa to potom velmi na poplatkoch banke a postovnom?

mata77
12. čer 2009

Zuzi, ja som nasla na ceskom mimibazare trosku lepsiu cenu ako si pisala - pliko completo 2009 tam ponukaju za 6999,-Kč.

zuzkagu
12. čer 2009

môže byť, len tento posiela aj na SK za SK poštovne, tak to výjde potom rovnako

kacerka
20. čer 2009

Mám dotaz ohledně těchto golfek - jakou mají nosnost??? Mám docela pořádného drobka - 15 kg na 18 měsících a jelikož počítám, že ještě nějaký ten pátek kočár užijeme, tak přemýšlím o bitelných golfkách 😉

zuzkagu
20. čer 2009

fuha tak to mate chlapiska, noja som dcerku čo ma 3,5 roka a cca 15 kg v nom odviezla ale išlo to už ťažšie ale kočík to v poho zvladol.

theresa
29. črc 2009

Holky máte na Pliko P3 slunečník? Jaký jste pořizovali?

trixi
29. črc 2009

ano, slnecnik bol v cene kociku spolu s plastenkou, nanoznikom, taskou na kocik na prepravu kocika aby sa nezaspinil a este takou tastickou na flasky a este nieco ale uz si napamatam. Myslim, nejaka hracka bola k tomu kociku. Bola to super akcia.

mirkakk
30. črc 2009

Ja som najlepšiu cenu na Peg Pérega na Slovensku našla v BabyMarkete, kúpili sme nakoniek Black Tie http://www.babymarket.sk/new.php?file=1124850.jpg za 299,90 Eur.

maminka12
30. črc 2009

Ahojte kočky, my máme tiež PP switch a len ho odporúčam.Kúpili sme ho v Gyori,nakoíko tam nás vyšiel na 22 000Sk, ale neíutujem ani korunu.Malinký sa v nom má skvele a ja som nadmieru spokojná, hlavne keď ho treba skladať do auta.

kacatko03
30. črc 2009

taky máme pliko P3 classico....slunečník mám neutrální ale moc nepoužívám. odepínám zadní část boudy a překlápím zbytek dle sluníčka...malému tam jak větrá tak chrání sluníčko.

zajo79
30. črc 2009

ja som z babymarketu objednavala, cerveny corallo. tesiiiiim ked dorazi 😵 😵 😵

kacatko03
30. črc 2009

ohldně nosnosti...píšou docela málo, ale ted na dovolené jsme v něm vozila maléko(9,5kg) a staršího syna na stupátku (20kg) a ok, žádná problém nebyl, není rozvrzaný nic.

zuzkagu
5. zář 2009

BAby neviete mi poradiť kolko stojí nakupny košík na pliko?, ten moj sa mi nejako deravi a neche sa mi ho posielať do čiecz na reklamačku, lebo aj tak mi napisšu že jto zlou manipulaciou kočíka.
Dakujem

katyl
21. zář 2009

kuk na stranku www.pegperego.com
uz tam je katalog novej kolekcie 2010 😉

sasrnka
21. zář 2009

zuzkagu, skus sa u vas v meste obzriet po oprave kozenych veci, tasiek.. Ja som si tak davala opravit stary potah na Pliku a prisla si prave zakaznicka vyzdvihnut kosik pod kocik, ktory usila teta podla stareho. Cenu si nepamatam presne, ale drahe to nebolo a vyzeral ako original. Ja som chcela na kociku menit potah, lebo sme kupili starsie Pliko, dost pouzivane(chodim s nim ku konom a do lesa, tak ma aspon netrapi, ze si znicim novy pekny kocik). Zistila som, ze original potah by ma vysiel na 5000Sk, takze rataj s tym ze originalny kosik bude dost drahy.

kessiee
1. lis 2009

ahojte baby, prosim vas, z akeho materialu su kolecka na PP Pilko P3?

krista
13. lis 2009

yucca81 • Včera v 19:52
aký nákupný košík okrem originálu pasuje na tento kočík? má niekto skúsenosti s iným košíkom od iných výrobcov? napr. cam, neonato - golfové kočíky......Poraďte prosím. Mne sa po 8 mesiacoch originál košík úplne zničil a chcela by som niečo pevnejšie.....

krista
13. lis 2009

gagarinka • 1d • 10. říjen 2008 ve 22:47
Chcem sa spýtať, resp. poradiť s tými mamičkami, ktoré už "odjazdili" nejakú tú sezónu s kočíkom Pliko P3, aké s ním majú skúsenosti v zime? Ja mám Pliko a chytám paniku, či sa mi tam malý zmestí naobliekaný a vo fusaku, či nie sú tie kolečká malé a zlé pre prípad, že nasneží, či mu tam nebude zima, aký fusak je najvhodnejší... Prosím poraďte 😅 Vopred ďakujem 😉
Ak tu už náhodou niekde takáto téma je, budem vďačná aj za link.

zuzi26 • 1d • 11. říjen 2008 v 09:45
aj ja mam podobnu otazku - rozmyslam na Plikom Switch aj s vanickou, ale bojim sa, ci je to dobre ovladatelny kocik do roznych terenov. Vyhrava kvoli lahkosti a prepracovanym detailom, no neviem...poradte! 🙂

annika • 3d • 11. říjen 2008 ve 12:44
Ahoj! Niečo sme už tu začali podobného o fusakoch, kuk!
Aj ja mám Pliko, cez leto to bol úžasný ten kočík, ale v zime, neviem neviem.... NO ja mám aj druhý kočík, Tako ako rezervu, key sme sa do toho plika nezmestili....
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zuzi26 • 1d • 15. říjen 2008 v 11:59
mate niekto komplet PP pliko Switch, teda aj s navettou? Je to podla vas plnohodnotny kombinovany kocik do kazdeho pocasia?

andulka26 • 1d • 30. říjen 2008 ve 23:59
ahojte babenky, mi sme nedavno kupili Pliko P3. Zatial je uzastny a to sme malu mali uz aj v deke a vo fusaku, ked bolo tak chladno. Pri kupe kocika nam ponukli aj fusak. Doma sme mali len zdedeny taku klasiku ako sa kedysi robila-kozusina vo vnutri. No tento novy ma iny strih a je robeny na podobny spodob ako zimne bundy-myslim material. Strihovo je uzsi takze sa tam v pohode vojde a malej tam stale zostava dost miesta. Ma sice len tri a pol mesiaca ale je riadna bambula. Takze sa nebojim, ze by sme mali problem sa tam zmestit. Tento fusak ma aj vyhodu, ze su v nom otvory na bezpecnostne pasy aby mohlo dietatko sediet + spodna cas je na zips a da sa nadstavit dlzka pre vacsie dieta. Stal cosi vyse tisic korun.

kacenqa • 1d, 26tt • 31. říjen 2008 ve 00:43
caute, my mame pliko P3 komplet 3kombinaciu, od februara tohto roka....ja som spokojna...ale ja sa pohybujem vylucne po meste, a po chodnikoch. pliko je mestsky kocik, urcite by som ho neodporucala kockam, co chodia do terenu, nema take pruzenie a ani koliecka nie su stavane na velke nerovnosti...bezne hrby zvlada v pohode. vanicku sme mali do 6.5 mesiaca malej, lebo ona je hrozny dlhanisko, potom si uz vykladala nohy vonz neho...podla mna navetta je idealna pre zimne dieta...take december az februar...lebo v tom obdobi su babatka este malicke a v pohode ich tam date aj vo fusaku ci zavinovacke a na jrar, v lete uz budu dost velke, takze ich tam akurat do toho polroka udrzite a potom na jesen sup do sportaka, uz ked sedia, nasa by teda nelezala ani za svet...pre letne deti je to uz s navettou horsie...zrovna v zime im zacne byt mala...

mne na nom vyhovovalo hlavne to, ze je lahky (mala ma vyse 8kg a v pohode ju sama nalozim do mhdv kociku) velmi dobre skladny - do kufra felicie sa vosiel podvozok aj vanicka a este ostalo miesto aj na veci! a proste taky sikovny a kvalitny material...a samozrejme pekna farebna kombinacia...

teraz sme uz v sportaku a kupili sme aj my emitex fusak. na nom sa mi zas paci to, ze sa da rozlozit, takze momentalne mame v kociku len spodnu cast, urobila som diery na popruhy a je to supis....mala tam bola sice zo zaciatku troska natlacena, ale on sa casom prisposobi a uz je to v pohodke...

kacenqa • 1d, 26tt • 31. říjen 2008 ve 00:47
zuzi - do pocasia urcite, na vanicku mas taky komplet 'prezervativ' a na sportak mas taky, co ho prizipsujes k strieske...ten vanickovy som vyuzila parkrat, uplne super, sportakovsky este nie...

jediny problem by mohol nastat, keby v BA napadol meter snehu, ale to zas nie je take velmi pravdepodobne, vsak hehe....

mimochodom - mate presne termin, ako my, a mala sa aj presne nanho narodila....pre vas je pliko podla mna uplne super...presne pre to, co som pisala vyssie...

krista
13. lis 2009

hula2 • 1d • 5. květen 2009 ve 22:48
Ahoj maminky,

chtěla bych Vás moc poprosit o radu, hledala jsem všude možně, ale nikde se k tomu nikdo nevyjádřil. Koupili jsme nedávno Pliko P3, model 2008 Bambu a jsem trochu zklamaná z potahové látky - zdá se mi oproti jiným modelům hadrová a bojím se o údržbu. Máte někdo zkušenosti z čištěním (hlavně stříšky), která se asi nedá u této kolekce oddělat? Díky za rady

alenka83 • 1d • 6. květen 2009 v 09:04
ahoj, stříška se dá oddělat od kočárku (viz. návod) a tím jí můžeš vydrhnout v ruce a potah kočárku je sundavačí a pratelný, taky viz. návod🙂 My máme tu titanio a tam je bílá, která bílá byla. Jinak já to taky vyřešila vložkou do kočárku, kterou mi ušila jedna šikovná maminka na mmb🙂

hula2 • 1d • 6. květen 2009 v 10:01
Ahoj Alenko,
díky za zprávu, musím ještě pořádně mrknout do návodu, ta letošní kolekce barev se mi moc líbila, ale ta bílá okolo ručiček mě opravdu odradila při schopnosti Adámka zašpinit všechno okolo 🙂

hula2 • 1d • 6. květen 2009 v 15:12
Maminky, nemáte některá jiná verzi Bambu 2008, abyste poradila kvůli čištění, hlavně těch koncových (manšestrových) částí? Nerada bych je vyšoupala...

krista
13. lis 2009

binki • 1d • 11. květen 2009 v 16:01
Máte někdo zkušenost? Golfky hodně používám, ale mám cca od listopadu 08, dneska jsem objevila, že se téměř nedají složit a pak vrátit zpět do původního stavu. Co s tím?

marselina • 2d • 11. květen 2009 v 18:26
určitě reklamovat,doma si s tím určitě neporadí a než je ještě víc rozbít tak at se na to kuknou v servisu

binki • 1d • 11. květen 2009 ve 21:20
jo, jo, asi to je jedinné řešení, ale v pátek cestujeme a tak musím koupit nový kočár tak jako tak, jsem zklamaná, takových peněz to stálo a ještě s tím mám trápení

yucca81
18. lis 2009

gagarinka - určite ti odporúčam fusak Eisbarcher - je skvelý, teplý, praktický, nepremokavý..... Nájdeš aj tému čisto o ňom....

alenka83
19. lis 2009

my máme Pliko už skoro rok a jsem maximálně spokojená! Je to nej kočár, co jsem kdy řídila. Jezdíme s ním do různých terénů. Je fakt, že komfort jízdy třeba na hodně nerovném povrchu nic moc, ale dá se. Už jsem potah prala několikrát a je porád jako nový po vyprání. Mám v kočárku rok a půl starého syn i s fusakem a vejde se tam parádně, i tam spí! Je fakt prostorný a já jsem max spokojená!🙂

kacka.l
20. lis 2009

Kristi, nevím jestli pomůžu, já mám GT3 a Bambu jsem měla navettu a utosedačku a tašku. Sporťák už mám papaiu a musím říct, že rozdíl v látkách je tam šílený. Na tu bambu se mi pořád lepil jakoby prach, takže jsem neustále odchlupovala válečkem z Ikeii(19kč), aby kočár vypadal. Na papaie nejde vidět nic, je už jakoby taková šusťáková narozdíl od bambu, která je bavna.S vyptáním jsem ale neměla nikdy problém, dolů šlo všechno perfektně a kočár pak vždy vypadal jako nový.

Holký já mám dotaz. Uvažuju o golfkách a ráda bych PP Pliko nejlépe comleto, ale classico je levnější- je tamrozdíl jen v nánožníku? Nebo ještě něčem jiném? A myslíte, že kdybych koupila jen to classico, mohla bych tam dát nánožník z GT3- vypadají totiž úplně stejně. Jsou tam na to vůbec ty druky? Děkuji.