Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

ajdika
14. dub 2010

Ahojte. Neviete mi niekto poradiť, či sa dajú zohnať (a hlavne, kde) náhradné kolieska na Plico? Ďakujem.

marketka.27
14. dub 2010

Tak jsem sehnala cedro Classico a napsali mi, že z GT3 na něj nesedí ani nánožník, protožr Classico nemá zipy ... ☹

marketka.27
15. dub 2010

Haló, je tu někdo, kdo má taky classico😉?

marielik78
15. dub 2010

Ajdika, videla som nahradne kolieska na britskom ebay 🙂

marielik78
15. dub 2010

Kocky, ja sa neviem rozhodnut, ci kupit pp pliko - chyba mi, ze sa neda riadit jednou rukou (som zvyknuta s jané tak a zaroven idem popri kociku a vidim na malu)... a este sa bojim, ze je v zime nepouzitelny - kvoli snehu ☹
Ake mate skusenosti? V zime i v dazdi? Nepremokne strieska? Ja som vonku v dazdi aj 2 hodky, ked mala spi a neviem, ci to pliko strieska unesie...
Dakujem 🙂

zuzkapin
15. dub 2010

Babenky, ktore mate PP Pliko P3, prosim, aby ste mi odmerali sedaciu cast - sirku sedenia, hlbku sedenia a chrbtovu opierku. Zvazujem tento kocik, len nasi drobci su trosku vacsi :o)... Ja mam PP DUETTE SW a z toho mam skusenost, ze ten chrbatik aj so striskou su dost nizke...tak preto sa pytam.
marielik78 - zo skusenosti s Duette nepremokne :o) a to sme boli v dost velkom dazdi...sice nie 2 hodiny... ale urcite kupis aj plastenku na golfky...teda, ak sa ja rozhodnem, ja si vacsinou zaobstaram inu plastzenku, aby som potom predala :o), ked uz budeme velki.

marielik78
15. dub 2010

Zuzkapin, dakujem 🙂 Ved ano, to mi uz zislo na um, ze si kupim inu, univerzalnu, co zakryje aj striesku, ak by len o to slo... ale uz som sa tu docitala, ze v zime je ten kocik viac-menej nepouzitelny (v snehu), a kedze som chcela mat len ten, tak to asi nepojde a musim si vybrat celkom iny...

zuzu_z
15. dub 2010

marielik: řeším podobné dilema, já se rozhoduji mezi pliko a Maclaren techno xlr. Je tam rozdíl i v ceně... ale k tvému dotazu: já si myslím, že žádné golfky nejezdí v zimě tak jako sporťák... ty chceš mít ty golfky jako jediný kočárek? já mám slalom a s tím budeme jezdit v zimě, ale na léto, do mhd, vlaku, na nákupy a rychlé výlety bych chtěla lehké skladné ale zároveň prostorné golfky.
Aha už jsem vyčetla, že chceš jen jeden - podle mě se s žádnýma golfkama nejezdí dobře ve sněhu, a to je Pliko mezi golfkami myslím král co se týká jízdy jako takové 😉

ajdika
15. dub 2010

Díky marielik 🙂

ajdika
15. dub 2010

a ešte som našla tu, keby niekto potreboval : http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&albu...

marielik78
15. dub 2010

Ajdika, mrkni aj Britov, su podstatne lacnejsi 🙂

Zuzu, nemozem si dovolit mat dva kociky, financne i priestorovo (2-izb. bez pivnice) a slalom je super, no na mna tazky a to ho s malou vlacim po schodoch od vytahu este (s nou to ma 20-21 kg a ja 46 kg).... preto som chcela golfky uz len 😖
Vdaka ale, len si ma utvrdila v tom, co som sama vycitila, hoci som sa do pp plika zamilovala 😝

zuzu_z
15. dub 2010

Marielik: v tom případě neváhej a jdi do Plika... jako golfky jsou naprosto boží... a určitě tě v tom utvrdí většina majitelek 😉 já ti naprosto rozumím, ale máme tu blbý terén, takže potřebuju na zimu sporťák. Osobně jsem už tak zhýčkaná Slalomem, že mi přijde těžký, i když je to jeden z nejlehčích sporťáků 😀
máš už vybranou barvičku?

mmacko
15. dub 2010

Potvrdzujem, Pliko je fakt kral medzi golfkami.
A Ajdika, super stranka,niekto tu zhanal nove kolieska,tak si mu poradila,ale asi aj nam vsetkym "plikackam", ved ktovie, kedy budeme potrebovat nove madlo alebo dokonca kolieska 😉

Marielik, ked chces fakt ako jediny kocik lahky, ale pevny, tak urcite chod do Plika, podla mna okrem zavejov prejde aj sneh 😉

marielik78
15. dub 2010

Zuzu, nie je najlahsi, slalom ma len konstrukciu vo vahe 9 kg... plus sportova cast cca. 3 kg tipujem... A Nomad ma konstrukciu 6,5 kg, celkovo vazi 8,5 kg 🙂 Ale je fakt, ze som sa stretla v inzeratoch s tym, ze slalom je najlahsi aj ja... no uz viem, ze nie...
A tu je ako kde s terenom - okolo domu kamienkove parkovisko, potom relativne pohoda, zly podchod rozpadnuty a hlavne sa bojim zimy, lebo to som tento rok mala obrovsky problem aj so slalomom, kedze bola dlha zima a neboli chodniky odhrnute ☹
A farbu som mala vyhliadnutu black-revi... ale to uz som tiez pocula nazory, ze cierna na leto nie je dobra 😝

zuzu_z
15. dub 2010

marielik, já psala, že slalom není nejlehčí, ale jeden z nejlehčích -a to určitě budeš souhlasit že je 😉.. měla jsem polskou trojkombinaci a to bylo teprve něco 😀
asi půjdu taky do plika, moc se mi líbí green bubbles, ale ty už se seženou jen bazarové ☹

bubula64
16. dub 2010

marielik a jane carrera sa ti nepozdava?super sa ovlada jednou rukou ,ma velike okienko ja som na malu pekne videla,strieska sa da uplne preklopit ak fuka ,tiez je uplne do lahu a aj zimu sme zvladli aj pliko je fajn aj ked mne sa snim horsie manipuluje ako s jane ale zase pliko je priestrannejsie.

marielik78
16. dub 2010

Bubula, carrera sa mi paci, pozerala som po nej, aj ked je to ine ako nomad, ale nenasla som na nu nanozniky (teda originalne) nikde a dve, co som mala vyhliadnute, uz niekto iny kupil (predbehli ma) 😀
A cim dalej tym viac premyslam, vazne ma to pliko u mna iba tie dva male minusy - neda sa ovladat jednou rukou a kolieska v snehu s problemami... 😝 Dokonca aj tie kolieska by som mozno nechala kolieskami, ale ta rucka... ja by som zvykla, o to nejde, ale mala nema rada kocikovanie vseobecne a tak ist popri kociku a pod., to je nevyhnutost u mna a stimulovat ju a pod.

marketka.27
16. dub 2010

Pleas, poraďte mi, jakou pláštěnku si mám koupit na Pliko 😒

bubula64
16. dub 2010

tak nomad je ovela priestrannejsi ako carrera ale myslela som ze chces golfky ,ja som povodne chcela nomad ale nevosiel nam do kufra.inak chapem pri malej kazda nasa prechadzka koncila tak ze ju som niesla na rukach a kocik som tlacila pred sebou.ani spinkat mi tam nechcela.

marielik78
16. dub 2010

Bubula, presne to mam i ja - nosim ju na rukach a tlacim 😝

zuzkapin
20. dub 2010

dievcence, co hodila link ajdika, je tam uvedena slzka opierky 55 cm, co sa mi nepozdava... naozaj je taky dlhy chrbatik?

kacka.l
20. dub 2010

Opravdu, ale jen u kolekce 08,09, ty starší jej mají menší.

marketka.27
20. dub 2010

kacko, mně se to nezdá, podle mne je to méně, než 55cm, jdu to změřit🙂

barboramarek
20. dub 2010

ahojte dievcata, mam na predaj PP P3 tak v pripade zaujmu kuk do bazaru 🙂 inac mozem potvrdit ze je to kral medzi golfkami !!!!!

zuzkapin
20. dub 2010

jeeej, tak to som rada... mam vybraty cez bazarik vo farbe wave a to je myslim z kolekcie 2008 :o) DAKUJEM, hned si ho zalohujem :o))))

jituskak
21. dub 2010

ahojky, tak to vypadá, že dneska prodám starej kočárek a budu moct koupit to pliko. nevím, jeslti koupit v bazaru, nebo raděj novej, když budeme mít ještě jedno dítě a pak se uvidí 😉 asi novej, co? ať vydrží dýl hezkej... jo a chci cedro a našla jsme ho jen ve skrblikshop, tak snad mi nenapíšou, že ho nemají... držte mi palce, ať prodám ten bolder 😉

jituskak
21. dub 2010

tak jsme si objednala cedro a oni mi napsali, že už ho nemají a stornují mi objednávku 😠

marketka.27
21. dub 2010

jitus, napiš si do ondalek.cz, tam ještě mají Classico, přišlo mi v pondělí. Completo už není nikde.

jituskak
21. dub 2010

já právě chtěla clasico, ale cedro. maj tam už jen papaja a nějakej červenej 😠

marketka.27
21. dub 2010

Tak se mi zdá, že poslední cedro mám já🙂 Ale zkus jim poslat mail, já jsem na to svoje taky týden čekala, když jsem tam psala, tak mi odepsali, že jim přijde. Tak možná v nějaké jejich prodejně může být jeden kousek zastrčený🙂 V sambaby.com mají v cedru Switch, aspoň minulý týden ještě byl.