Peg-Pérego PLIKO P3 a vaše zkušenosti s golfačkama

beatrice.h
26. únor 2008

Holky, už si nevím rady, jakéj golfáček koupit Bei. ☹ Tak jsem se obrátila na vás s možnosti, že vy už určitě některá máte zkušenosti s golfáčkama a poradíte s jakýma jste byly spokojené. Mě hodně teď bere ten Peg-Pérego PLIKO P3 (máme v záloze vybranej ještě CHICCO CT 0,4 Multivay), ale jako složený je to velký monstrum. :( Tak věřím, že mi zkusíte poradit. 🙂 Hezký den (snad už konečně jarní). 😉

nejbe
2. dub 2010

Holky moc prosím, nebudete některá prodávat Pliko nebo nevíte o nějakém (tmavém) nejlépe kolekce 09. Nějak se mi nedaří ho sehnat. Dík

kackalaz
7. dub 2010

Holky prodávám pliko, když tak koukněte. 🙂 Je opravdu moc pěkné.
https://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/21hx...

modraskova
7. dub 2010

Ahoj holky. Plánuju koupit golfky a rozhoduju se mezi Inglesinou Zippy Free a Peg Perego Pliko Switch. Máte některá PPP Switch? Zippy už jsem viděla naživo, ale Switch tu nikde nemají. Chtěla bych vědět, kolik měří zádíčka, sedák a podnožník, v podstatě délka spaní. A všimla jsem si na obrázkách, že u podnožníku Switch je taková ty plastová lištička na podepření nožiček přímo spojená s podnožníkem, ne jako u většiny golfek, dole přidělané "stupátko" na konstrukci - není to u Switch krátké nebo je to stejné? A to asi znamená, že tím stupátkem to bude mít delší leh, že jo, nebo ta zpevněná látka pod nožičky končí dřív? A ty madla se dají otočit k sobě, pro snazší ovládání jednou rukou, jako u Zippy?

marketka.27
7. dub 2010

Ahojky, někde jsem viděla Peg Perego Pliko P3 Completo 2009 + slunečník grátis. Ale než jsme se rozhoupali, tak jsem zapomněla kde a nějak to nemůžu najít. Nevíte náhodou ?

nejbe
7. dub 2010

Market a jakou měl barvu? 🙂

marketka.27
7. dub 2010

cedro

marketka.27
7. dub 2010

Už jsem to našla, ondalek.cz. Ale má tam už jen corallo a ten slunečník stejně nebyl originál.

nejbe
7. dub 2010

Ondálek na mmb dával k novým kočárkům loňské kolekce slunečník zdarma, ale co sem koukala, tak už nabízí jen Corallo.

marketka.27
7. dub 2010

😉

marketka.27
8. dub 2010

Tak jsem objevila nejlevnější PP P3 Completo 2009 ve skrblishop.cz za 6590Kč. Už jste od nich něco kupovali?

marketka.27
8. dub 2010

skrblikshop.cz

annaanna
8. dub 2010

ahojte, my máme tento kočík.... je dobrý na cestovanie, ale na prechádzky sa mi nepáči, máme totiž dva kočíky, peg perego len na cestovanie. Ak ho nepoznáte, zle sa s ním manipuluje, zle sa chodí v snehu, cez obrubníky....

mmacko
8. dub 2010

Anna,
nesuhlasim, ja s nim chodim aj na prechadzky a to mam este jeden kocik, ale Pliko je super. Suhlasim, ze nie je velmi do snehu (vtedy aj ja vytiahnem druhy kocik). Je pravda, ze manipulacia je ina ako pri kociku so spojenou ruckou, ale to u vsetkych golfacov. Inak je podla mna super, lahky, lahka manipulacia, lahke skladanie, super vychytavky pre babetka (strecha, pasy "na volno", uplny lah a aj uplny sed,..)

Marketka aj ja mam cedro, ja som bola do tejto farby od zaciatku zamilovana, ale je pravda, ze sa na nu trosku chytaju musky, ale nic hrozne. A tiez sa mi paci corallo a ten ruzovy 😉

kacka.l
8. dub 2010

Market, já všechno, ale te´d nějak nejedou. Našla jsem Pliko za 5400 na ondalek.cz
Taky nesouhlasím, pliko jsou jedny z nejlepších golfek, ve sněhu jezdil skvěle, stačilo zaaretovat a to jsem z vesnice. Ale každý má právo říci tady svůj názor. 😉

mmacko
8. dub 2010

Ja som zistila, ze ziadne ine golface mimo Plika sa mi nepacia, proste ani jedny nie su take, ze by som po nich tuzila.

Baby, mate niektora usitu podlozku do plika? Ja nad tym rozmyslam, ak niektora mate, odkial?
Dakujem

marketka.27
9. dub 2010

kacko, ondalek nemá cedro☹ A já mám cedro GT3, tak ať to mám všechno vyladěné 😵 Zjistila jsem, ž skrblik.cz je teď skrblikshop.cz, nějaké sloučení firem, nebo co.

A asi bych si do sněhu golfky nevzala, na to mám přece sporťák😉
mmacko, u mne je to taky láska na první pohled, jen ta váha mi trošku dělá vrásky, deset kilo je docela dost, včera jsem viděla maminu, jak tlačí P3 s děckem a plným nákupním košíkem a vypadala dost nasr.... 😅 Zvedneš ho sama třeba to tramvaje a tak?

mmacko
9. dub 2010

Marketka, ja nechodim elektrickou, ale este donedavna som ho vynasala na 2. poschodie a zvladla som to aj s malou (ktora ma cez 8 kg). Ale je pravda, ze som na nom uz nemohla mat velku kocikovu tasku ani plny kosik, to by som neuniesla.
Ale fakt sa mi iny golfac nepaci. Jedine ma mrzi, ze switch nema take rovne ukoncenie noziciek ako obycajne pliko, to by som kupila switch, aj ked malej nevadi, ze ma nevidi, ale pre moznost volby 😉

marketka.27
9. dub 2010

No a co tě teda na switch tak lákalo? Kromě té možnosti volby po /proti směru jízdy je stejný, ne? Já nevím, prostě ho chci, zdá semi z golfáčů nejlepší. Uvažovala jsem i o Síčku, ale proti P3 je to takový holokočár😀

mmacko
9. dub 2010

No iba to, ze sa da dat aj proti smeru jazdy. Nechapem, preco ho nespravili tak isto ako obycajne pliko, tie nozicky.
Mne vsetky golface pridu oproti Pliku take divne. A Sicko je sice pekne, ale tiez mi to tak ako tebe pride ako "polokocik".

marketka.27
10. dub 2010

Tak jsme šli dnes koupit Pliko. Do jediného obchodu, který ještě má cedro 2009. Prodali ho včera 😠 Mají ještě Switch, ale 11 tisíc je mi teda už docela hodně peněz, když už máme GT3 ☹ ☹ ☹

kacka.l
10. dub 2010

Market, to by sis ale nepomohla, switch je už těžší a skoro jako GT3

marketka.27
10. dub 2010

Aha, tak to mě nenapadlo, říkali, že je to to samé, jen se dá otočit sedačka. To je v pytli, já za něj doma měsíc bojuju a když se teda jde nakupovat, tak už nikde není ☹ ☹ ☹

marketka.27
10. dub 2010

Hm, situace je zoufalá, hledám klady na Síčku 😨 ... ale zatím jsem nenašla. Teda našla - dva: cenu a váhu 🙂

katulen
11. dub 2010

holky, mám pro prcka koupené golfky Peg Pérégo Pliko P3, ale nemám pláštěnku, ten odkaz, jak jste dávali, tam pláštěnka je, ale bude mi to pasovat, já je mám koupené už od loňska (je to připínání pláštěnky na zip možné na všechny Plika?).
Tak jsem našla datum výroby: 7/2007, půjde to?
Díky moc za radu 😉 .

nejbe
11. dub 2010

katulen, já myslím, že pláštěnka se zipem nepasuje jen na tu novou kolekci 2010 - tam je to snad řešený jinak. Jedna maminka jí prodávala na mmb právě z důvodu, že jí koupila na tu novou kolekci a tam nepasuje - prý tam není zip, takže pokud máš pliko z kolekce 08 nebo 09 tak na něj pláštěnku se zipem určitě. Snad se tu ukáže i někdo jiný, kdo to potvrdí 🙂

kacka.l
12. dub 2010

Pláštěnku se zipem můžeš koupit od roku 2007, od roku 2006 dolů mají jiný průměr uzávěru, takže pokud máš kočár 2007 a výše, tak pasuje, jinak ne. To by si zase musela mít starší kočár. 🙂
Market, pokus chceš Pliko jako jediný kočár, tak je jasně lepší než sí. Já mám GTčko a sí je pro mě ideální na cestování, do aMHD a do kufru auta, to se nedá srovnat.Nemám jej jako hlavní kočár, jen jako cestovní. A to je bezkonkurenčně lepší. 🙂

marketka.27
12. dub 2010

kačko, já mám taky GT3 a P3 jsem chtěla jako lehčí verzi do MHD, k doktorce atd. A líbilo se mi, že jde do lehu, že na ni jde nacvaknout případně i navetta atd. Oba kočáry bych si nechala do budoucna i pro druhé dítě. Vidím, že máš všechny tři, obávám se, že tam někam taky dojdu 🙂 O Síčku jsem původně neuvažovala.

zuzu_z
12. dub 2010

holky které už máte doma pliko nebo jste měly "v ruce" - zdá se vám těžký, nebo lehký? váhy uváděné v obchodech se trochu různí, působí na mě malinko mohutněji než golfky typu Cybex, Maclaren atd, ale zase si myslím, že budou pohodlnější...
chci ho jako druhý kočárek (sporťák máme Jané) třeba na cesty mhd, vlakem, rychlovky, ale jednak bych chtěla,aby se Kuba v něm mohl i vyspat a taky má už teď skoro 10kg a 81cm, proto jsem ty vyloženě lehké kočárky vyřadila...
hlavně nevím, jak moc je pliko skladný, neumím si to představit...kdo máte zkušenosti, prosím poraďte... už mi z těch golfek jde hlava kolem 😀
Na Terezku jsem měla golfky od Moonu, alety byly hrozné - nepevná záda, blbě se s nima jezdilo, prověsily se... takže bych ráda opravdu funkční golfky v tomhle ohledu, ale aby nebyly těžké...

kessiee
12. dub 2010

zuzu ja som pliko v pohode zdvihala a uniesla aj po schodoch (sice len nejakych pät schodov na terasu, ale predsa 😅 ) spolu so syncekom nabalenym vo fusaku a deke, a to len maly mal vtedy 9kil, takze vaha kocika je v pohode, je lahky a pevny. sklada sa do dazdnika a zlozeny sam stoji, cize je aj dobre skladny 🙂

nelar
13. dub 2010

Holky, tak dlouho jsme sháněli kolekci 2009, až se nám sešly doma 2 plika. Takže kdyby byl zájem, jedno mám na prodej, completo, barva titanio.