Ve kterém roce byl vyroben kočárek Peg-Pérego Pliko P3 Compact?

Zodpovězené
10. srp 2023

Ahoj,

chci se poradit ohledně výroby kočárku.

Ve kterém roce byl vyroben kočárek Peg-Pérego Pliko P3 Compact?

Děkuji

Ahoj,

Peg-Pérego Pliko P3 Compact vyšel na trh před více než sedmi lety. Nahradil tak původní bratrský model Peg-Pérego Pliko P3 Compact On Track Modular, který přišel na trh v roce 2012.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka