Peg-Pérego Pliko P3 Compact je robustnější golfový kočárek s vlastnostmi přibližujícími se plnohodnotnému sporťáku. Odpružená konstrukce je díky čtyřem zdvojeným kolům stabilní. Skládá se o něco kompaktnějším teleskopickým způsobem, ve složeném stavu samostatně stojí pro snadnější uskladnění. Zadní plošinku lze využít jako přídavné stupátko pro staršího sourozence - unese až 20 kg.

Polstrované sedadlo je dostatečně prostorné i pro starší dítě. Jelikož ho můžeš napolohovat až do lehu, je vhodné prakticky od narození. Pro komfort novorozeněte je však vhodnější použít vymezovací vložku či vložnou tašku. Ve slunečných dnech oceníš stříšku, která se dá plně sklopit.

Pomocí sklopných úchytů G-Matic systému dokážeš k Pliko P3 připojit i autosedačku k vytvoření cestovního systému. V nabídce je jako Peg-Pérego Pliko P3 Compact Classico bez výbavy či Peg Perego Compact Completo s nánožníkem a pláštěnkou. Starší modely poznáš podle stříšky s uzavíratelným náhledovým okénkem s kapsou na klopě.

Dostupný byl také jako modulární trojkombinace s připojitelnou hlubokou vaničkou Pliko P3 Compact On Track Modular. Autosedačku i hlubokou vaničku bylo možné nakliknout na kočárek s nasazeným sedadlem, ale i po jeho vyvlečení a odpojení zádové opěrky.

Parametry

Typ
golfový, dvojkombinace
Hmotnost (v kg)
8,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
102,5 × 54 × 86
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
98 × 43,5 × 34
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.