Je možné ke kočárku Peg-Pérego Pliko P3 připojit autosedačku Maxi-Cosi?

Zodpovězené
11. pro 2022

Ahoj,

doma máme málo používaný Peg-Pérego Pliko P3 Completo Iris, asi modelový rok 2011 (velmi pěkný stav). Chtěla bych ho posunout v rámci rodiny na cestování (nemám k němu autosedačku ani navetu).

Je možné pomocí adaptérů připojit k němu autosedačku Maxi-Cosi?

Je možné dokoupit k němu jakoukoli navetu PP nebo jakékoliv vajíčko PP na nakliknutí?

Děkuji

Ahoj,

Tvůj kočárek Peg-Pérego Pliko P3 Compact bez výbavy, se dal zakoupit pod názvem Peg-Pérego Compact Completo s nánožníkem a pláštěnkou.

Dostupný byl také jako modulární trojkombinace s připojitelnou hlubokou korbou Pliko P3 Compact On Track Modular.

Pokud chceš zakoupit hlubokou korbu, tak jen Navetta XL. Původně se prodával s autosedačkou Primo Viaggio, ale já osobně bych takovou starou autosedačku už nepoužívala. Jelikož je to starý model kočárku, nejsem si jistá kompatibilitou s novějšími typy autosedaček. Obrať se proto s otázkou kompatibility do naší poradny o autosedačkách.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka