Petit Mars sporťák...Poraďte, lze stříšku vyprat? Zkušenosti?

cila9
13. bře 2021

Dobrý den,

chci si koupit Petit Mars street + a zajímalo by mě, jestli lze stříška vyprat. Všude se uvádí, že lze sundat a vyměnit za jinou barvu ale nikde nepíší, že se dá prát. Jelikož uvažuju o růžové nebo bílé, je to celkem podstatné. A jaké máte zkušenosti s koly s EVA gumové?

Díky

kaca_imrnous
13. bře 2021

Dobrý den 🙂 Stříšku bych neprala. V návodu ke kočárku je uvedeno, že k čištění máte použít pouze houbu navhlčenou v neutrálním čistícím prostředku a voda by neměla přesáhnout teplotu 30°C. Já osobně bych se tím řídila. Možná Vám některá maminka ze zkušenosti napíše, že se vyprat dá, ale vzhledem k Vámi uvažovaným barvám bych to neriskovala. 😉

kaca_imrnous
13. bře 2021

Co se týká kol, já osobně gelová kolečka velmi doporučuji. Jízda s kočárkem je opravdu pohodlná. Nemusíte se obávat píchnutí kola, mají nízké sjíždění vzorku gumového pláště - kolečka jsou stále jako nové. Jezdíte bez obav v zimě po posolených chodnících, protože gelové kolečka jsou odolné agresivní soli - netyří časem, jako běžné nafukovací kolečka. Stejně dobře dovedou jezdit ve sněhu, po štěrku nebo po hladkém povrchu. 🙂

cila9
autor
13. bře 2021

@kaca_imrnous A jste s ním celkově spokojená?

kaca_imrnous
14. bře 2021

@cila9 Ano, velmi. Opravdu jednoduše se ovládá, je lehký, skladný, má krásný design, prostorný koš. Miluji na něm velkou odnímatelnou stříšku s kšiltem, syn vždycky hysterčil, když mu svítilo sluníčko do očí, ale tady s tímto kočárkem jsem tenhle problém nikdy nemusela řešit. Má pětibodové pásy, což jsem chtěla a navíc lze velmi plynule polohovat jak nožičky, tak záda - a je zde úplný leh, což mnoho kočárku neposkytuje, ale tady fakt super. Navíc syn není žádný drobek a i vzhledem k jeho velikosti mu je pohodlný 🙂 Za sebe opravdu doporučuji 🌷

cila9
autor
14. bře 2021

@kaca_imrnous Děkuji moc za radu. Já jen doufám, že ho nepořídím a dcera se nebude rozčilovat, že chce chodit a kočárek bude sloužit jako vozík na pití.

kaca_imrnous
15. bře 2021

@cila9 I to se může stát, děti jsou bohužel nevyzpytatelné 😅