Popruhy do sporťáku, kde je koupím?

smallinka
12. čer 2015

Mám dotaz, máme kočárek z bazaru, korbičky v pohodě. Ale sporťák jsem si všimla, že nemá popruhy....je tam pouze ten spodní díl 😢 Hledám na netu, ale těžko sehnat pouze popruhy do kočárku....Nemáte někdo tip kde koupit? Našla jsem pouze toto, což jsou jakoby vydělávací popruhy.......

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-154-ostatn...

Nemáte s tímto někdo zkušenost? Děkuji za vaše odpovědi.

profiss
12. čer 2015

Ono záleží, co je to za typ kočárku a jaké má ukotvení těch pásů, jinak by se daly udělat. Nebo koupit z 2. ruky třeba autosedačku do 13 kg dají se sehnat i do 200 Kč a sundat z ní ty pásy.

smallinka
autor
12. čer 2015

jasně no....to by šlo, máme dorjan danny sport twin! takže všechno dvakrát kupovat.....no. Myslím že se takhle pásy samotné neprodávají ☹ posílám obrázek jaké to má ukotvení....
a co říkáte na ty pásy v tom odkaze? myslíte že je to dobré....pochopila jsem, že se dají vydělávat a připínat i např. do jídelní židle.....?
děkuji za Vaši odpověď

blahova_andrea
12. čer 2015

@smallinka já třeba dceru pásám jen tříbodově tím spodkem. vršek sice máme, ale ona to nemá ráda a vždy se z toho hned vyvleče. to bych to musela utahovat pokaždé na knop podle toho jak je oblečená a na to tedy nemám čas ani náladu 😅 ty popruhy z odkazu se používají třeba u hluboké korby. kdo v ní vozí už sedící dítko, tak připne těmito pásy, aby mu nevypadlo nebo nevyskočilo. nebo pokud má tedy židličku bez pásů. u sporťáku jsem to neviděla použité, ale teoreticky by to asi šlo. je to jako kšandy na dítku a těmi boky se sponou to připneš na boky kočárku, takže účel to splní 😉

smallinka
autor
12. čer 2015

@blahova_andrea díky za odpověď. no právě tam nejsou ani ty spodní boční pásy, pouze ten spodní velký prostřední a to ještě u druhého je tam něco ulomeného...no prostě pásy takhle nepoužitelné....no asi budu muset koupit ty kšandy, nevidím jiné východisko.....

blahova_andrea
12. čer 2015

@smallinka tak leda takto ty pásy a nebo fakt jak psala @profiss, tak koupit něco hodně starého autosedačku, kočárek a použít z toho, no. jinak ty kšandy se snad budou dát koupit i použité, abys nemusela platit nové a hned 2x

melodygirl
12. čer 2015

@smallinka já měla i dorjan a tam jsem také používala jen ten dolní díl. Ale daly by se i vyrobit. Dávala jsem si náhradní popruhy, ty původní se roztrepily a byly krátké. Když omrknes mechanismus, jak se tam ukotvují, u dorjanu je to snadné, tak lze koupit plastovou přesku a popruhy a jen sešít. Akorát ti budou chybět polstry. Ty kšíry na tom odkzu si nejsem jistá, zda-li půjdou kam přichytit

smallinka
autor
12. čer 2015

@melodygirl no už jsem taky přemýšlela že to nějak dám dohromady ..... nebudu řešit horní díly....stejně budou zachvíli sedět......právě jsem nenašla z boku žádné otvory na ty boční popruhy....ale musí tam být! no teda ale před chvílí jsem zjistila že tam chybí i ta zábrana když už sedí....to je docela v rici....

blahova_andrea
12. čer 2015

@smallinka jako to madlo? tak to by mě i dětem tam dost chybělo. a nešlo by kontaktovat prodávající? to jsi neudělala moc dobrej kup, když nakonec máš jen půlku kočárku ☹ třeba ten zbytek ještě má prodávající někde doma, jen to nenašli nebo zapomněli hledat. za zeptání nic nedáš. takto s tím máš víc starostí než radostí nad výhodným kupem 😅

smallinka
autor
12. čer 2015

@blahova_andrea máte pravdu no....ta zábrana myslim by měla někde být, měla jsem kočárek u našich tak jedině tam, tu paní zkusím....

melodygirl
12. čer 2015

@smallinka No ta zábrana je tedy potřeba. Ten popruh v originálu má taková kovová hranatá očka asi 3 cm, ty se pak zachytávají do plastových zad, které mají děrování. a dole můžeš popruch provléknout pod sedátkem kočárku celý a ty oba dva konce budeš mít vepředu u tý přesky

smallinka
autor
13. čer 2015

@melodygirl a ještě prosím kde jste sehnala ty popruhy? díky

melodygirl
13. čer 2015

Měli by to mít v galanterii, nebo v prodejně s látkami

smallinka
autor
13. čer 2015

@blahova_andrea Tak jsem zkontaktovala tu paní co jsem od ní kupovala kočárek, naštěstí jsem si uložila její číslo do mobilu a nesmazala....byli jsme pro něho loni v srpnu a ani jsem teda nečekala takové překvapení. Paní má zábrany doma, prý mi je zapomněla dát a pošle mi je poštou uff 🙂

blahova_andrea
13. čer 2015

@smallinka huráááá 🙂