Poraďte, jaké koupit golfky? Do terénu i města

zalmanova
6. lis 2013

Můžu se zeptat? Čtu tady recenze na kočárky. Já mám nyní casualplay s4 trojkombinaci a přemýšlím, že na jaře pořídím jen golfáč, jelikož malej má 5 měs. a má 68 cm a 8 kg a nechce se mi tahat ten sporťák. U dcery jsem měla inglesinu zippy a byla jsme s ní spokojená, že měla pevná záda a dceru jsme unesla i s kočárkem do tramvaje atd… Jen trošku problém v tom, že často jezdíme po lese a horách atd. a ty kolečka byly na prd. Můžete mi, prosím, poradit jaký byste koupily? Přemýšlím nechat si sporťák casualplay s4 a do města koupit nějaký lehký, ale spíš by mi vyhovoval jeden, co má vše🙂)).
Děkuji

speedygon
6. lis 2013

@zalmanova My máme Pierre Cardin Saturn a super....zvládal i terén, kolečka větší, všechna zdvojená. Kočárek váží tuším 8 nebo 8.5kg....

katka_21
7. lis 2013

@zalmanova Dobrý den, ráda bych Vám doporučila kočárek Valco Snap 4, který by mohl odpovídat Vašim představám. Je to vlastně sportovní kočárek, ale díky svojí lehkosti a malém rozměru při složení se vyrovná golfkám. Snap 4 zvládne jízdu městem i nezpevněné cesty v terénu. Celková váha i s kolečky je 6,6 kg. Na nabízené barevné varianty se můžete podívat v našem eshopu. V případě jakýchkoliv dotaů jsem Vám k dispozici. Přeju hodně štěstí při výběru 🙂