Praskání plastových okýnek na kočáru. Dá se to ošetřit?

maroussia
29. srp 2011

Ahoj,
mám dotaz 🙂 Vybrali jsem si kočárek Espiro GTX, je super, ale prodavačka nám řekla, že ta plastová okýnka na sporťáku časem popraskají - vlivem počasí a tak... což mě teda dost odrazuje, i když jinak bych ho moc chtěla 🙂 Máte někdo zkušenosti (i z jiných kočárků), jak to tedy je? Kdyby to bylo na hluboké korbičce, tak to neřeším, ale sporták budeme používat delší dobu a toho plastu je tam docela dost :( Nedá se to třeba nějak ošetřit?
Děkuji za vaše zkušenosti 🙂

miskadis
30. srp 2011

@maroussia Taky máme Espiro GTX, jezdíme se sporťákem za každýho počasí ( v těch mrazech, co byly v prosinci a v lednu, teď co byly ty hice....) - nic nepopraskalo, všechno je v pohodě. A nijak jsem ty plast. okýnka neošetřovala, vlastně jsem se vůbec o to nestarala.🙂

maroussia
autor
31. srp 2011

@miskadis Díky za odpověď, já už začínala být zoufalá, že ho nikdo nemá 🙂 Koukala jsem i na enzo evo (to má dokonce větší korbičku), ale tenhle typ nemá otočný sporťák a navíc se mi na konstrukci nelíbí ten červený čudlík :D Koukám, že máš už rok a půl staré dítko, máš espiro od začátku?

janinka1987
31. srp 2011

Mám x-lander XA 2010,plastové okýnko má a nic nepopraskalo 🙂 A že letošní zima byla docela krutá...

gumidek
31. srp 2011

@maroussia Mám Casualplay S4 a teda to plastový okýnko na sporťáku nám prasklo - v zimě, zaparkovala jsem doma, shrnula jsem stříšku a už to bylo... ty teplotní změny tomu nesvědčí a už vůbec ne shrnování v mrazu. Ale co, už nic nenadělám, pro příště jsem chytřejší.

janinka1987
31. srp 2011

No, je fakt, že já jsem v zimě stříšku neschrnovala, jak je taková dvojitá, tak jsem vždy schnula jen tu neprůsvitnou část...No, tak v zime možná se stříškou nehýbat...

maroussia
autor
31. srp 2011

@janinka1987
@gumidek
Jé, děkuji za odpovědi 🙂 No, tak myslím, že v mraze to stahovat nebudu, dám si na to pozor... Docela mě štve, že to vědí a přesto to tam dávají a je to i docela velká plocha... ale myslím, že do něj půjdu i tak 🙂 Ještě jednou díky 🙂

miskadis
31. srp 2011

@maroussia Máme Espiro od začátku, byl to jedinej kočár, kterej jsem chtěla, prostě mi padnul do oka, a jinej jsem už nechtěla no a cena kočárku je taky super. Takže pro mě to byl jednoznačnej vítěz🙂 A opravdu se nám s ním skvěle jezdí. Takže jestli se ti fakt líbí, tak do něj jdi🙂

maroussia
autor
31. srp 2011

@miskadis Jdu do něj 😀 😀 Mě se právě taky moc líbí, i manželovi 🙂 Ještě mám dotaz - když jsem si ho zkoušela v obchodě (ale jen tak narychlo), tak mi přišlo, že ten sporťák je docela těžkej... ostatní kočárky, co jsem zkoušela byly s korbičkou, tak je to možná tím... ale zase bude snad stabilní 🙂

miskadis
31. srp 2011

Jo, je těžší než hluboká korba, ale mě to teda nevadí - máme výtah🙂 a do auta jsem si ho složím v pohodě sama. Jinak je fakt stabilní, ty nafukovací kolečka jsou obrovská výhoda, zatím jsme píchli jen jednou🙂 a to s ním jezdíme fakt každý den. Jediný, co se mi moc nelíbí, je ta přebalovací taška, ta mi přijde taková na nic (ale je to jen můj názor), tak jsme ji odepli a jezdíme už dlooouho bez ní. A další výhoda pro mě je ta, že sporťák se dá otočit po směru i proti směru.

maroussia
autor
31. srp 2011

@miskadis Tak taška mě netrápí 😀 😀 A jakou máte barvu? My jsme vybrali tyrkysovou 🙂 Jojo, ono na každým kočárku se najde něco a za ty prachy, myslím, dobrý 🙂

miskadis
31. srp 2011

@maroussia Máme fialovou, ta se mi líbila ze všech nejvíc🙂. A je to přesně jak říkáš, ono i na dražším kočárku se mouchy taky najdou, takže fakt za ty prachy je to super kára🙂

maroussia
autor
1. zář 2011

Tak kočárek v tyrkysové objednaný 🙂 Už se na něj těším - hlavně jsem ráda, že to máme "z krku" 🙂

miskadis
1. zář 2011

@maroussia 🙂🙂