Prodejna v Opatovicích. Byli jste se podívat?

deniska.a6
26. únor 2009

ahojky mám dotázek byl někdo z vás v obchodě v opatovicích stránky nemají ale prej je to speciálka a mají velký výběr kočárků jen pro každýho je velký výběr něco jinýho a hlavně bych třeba zrovna chtěla narazit na dva typy co u mě zatím vedou a člověk kdyby je viděl vedle sebe taky by se líp rozhodoval přece jen na internetu ty kočárky vypadaj jinak než v reálu zajímalo by mě kolik tak značek můžou prodávat díky

lenkabu
26. únor 2009

Výběr docela mají ale nemám dobrý zkušenosti s reklamací...teď musim běžet,ale kdyžtak napiš IP,až se vrátím,napíšu.Zrovna včera jsem se tam chtěla mrknout na golfky a nemají prakticky žádný......je to jak kdy.

kubinkov
26. únor 2009

Já jsem tam byla tak před rokem a půl a mají tam kočárků opravdu hodně. Hlavně je tam k vidění jejich BabyTrend. Jestli potřebuješ vidět konkrétní značku, tak si tam zavolej. Byli tam ochotní, ale kočárek jsem si pak koupila přímo v Pardubicích.

luucia
26. únor 2009

Já tam byla, nevím, co se ti líbí za typ kočárku, ale tam mají většinou polský typy kočárků 😝 takový ty velký těžký 😒 lepší je John Nell v Hradci 😉

mkr
26. únor 2009

já tam byla nedávno a měli tam docela málo kočárku ale ona bude sezóna a budou tam mít plno

zusma
26. únor 2009

Já tam byla před rokem a půl. Kočárků tam měli dost, taky spíše myslím, že to byly ty těžší.
Pamatuji si,že konkrétně X-lander tam měli dražší než v John Nell.

deniska.a6
autor
26. únor 2009

lenkabu já nevim co je IP jsem blb na tyhle věcičky a zkratky ohledně pc,kubinkov tak dnes by tam mohli už mít větší výběr přece jenom rok od roku se to rozvíjí no já bych radši nějakej prostě pěknej a kvalitní jako chicco,concord nebo casualplay nechci určitě poskej kočárek ne kvůli polskej výrobě ale nemaj hezhej desing až teda na vyjímku a tou je implast bolder 4 ten je hezkej jen jsem z malýho městečka a zahlídla jsem už tady 4 takže ☹ jen prostě každej má něco co mě tam nesedí a pořád nemůžu narazit a říct to je on mého srdce šampion 😀 co máte za káry vy?

deniska.a6
autor
26. únor 2009

jů vás sem ted přibilo jste zltý no tak koukám že asi od toho nemám moc očekávat no co za zkoušku to stojí no polský tone no těžký jsou jak bejk a x-lander tady jich jezdí v okolí snad 20 a ten se mě sni nelíbí cena ani tak nerozhodujepočítám od 15- 20 tisíc.(zaplatí rodiče 😀 😀 😀 je to zvláštní kadeřnice a bývalá spolužačka mého přítele ty tam prej nakoupili úplně všechno a zas nějakej chlap co dělá u mého přítele nějakýho jelimána přes marketing a jezdí v novějším medáku tak říkal že to tam maj děsně drahý že jeli pro kočár do polska tak jsem to nechápala asi platí opravdu pravidlo čím víc maj peněz tím jsou lakomější

luucia
26. únor 2009

denisko, a v Jihnu Nellovi jsi byla?? Ten je v HK a maj tam taky velký výběr kočárků 😉

deniska.a6
autor
26. únor 2009

luucia nebyla zatím jsem byla jen v hk v babyexpert a ještě tak nějak jsem to prošla v rychlosti jelikož měli asi za 20 minut zavírat já to asi nejdřív objedu a pak si to promyslim a nějakej přemístovák vyberu ach to bude fuška a za ten benzín 😀 a ten je v hk kde ten john nell přibliž jako u kerfáče,starej prior ted tesco a tak já se tam nevyznám 😵

deniska.a6
autor
26. únor 2009

docela mě svojí výbavou zaujal chicco trio tour 4 vzhled no 70% ale psala jsem jestli s ním někdo nemá zkušenost a zatím nic a ani sem ho v reálu neviděla nebo teda v terénu trojkolu jo tu má tady jedna vedle ve vchodě ale to se mě nelíbí a prej tyhle čikáče mají dost poruchový brzky kamarádka z prahy ho má taky a s brzdama byla taky na reklamaci to se můžu na to vyprdnout koupim kočár tak kolem 16tisíc pak se mě po...a s čím budu jezdit měli by mít nějakej třeba náhradní a ten ti půjčit

mkr
26. únor 2009

tak v opatovicích nehledejte nic drahého podle mě značky typu casuaplay, chicco bugaboo nemají, jinak v pardubicích zkus babycentrum v bývalé delvitě a pak v HK je chicco u aska

luucia
26. únor 2009

denisko, zrovna v johnnu nellovi chicco prodávaj 😉 jsou tam moc hodný prodavačky, všechno ukážou, poradí 😉 je to v Kuklenách, když jedeš od bývalýho prioru na Prahu 😉

hanybany
26. únor 2009

Ahojky, tak já taky přispěju, jelikož jsem v této prodejně byla dneska 🙂 takže čerstvé dojmy 😀

Je fakt, že člověk si pod pojmem "velký výběr" představí každý podle svého 🙂

Co se výběru týče, koukala jsem, že tam měli Firkon, V cross (troj i čtyř), X lander, Bohemia patron, myslím Cortina a pak nějaké mě neznámé 😅 😅
Denisko, tebou jmenované kočárky tam neměli (Chicco, Casualplay) 😒

A ohledně přístupu prodavačů, no celkem mě odradili i oni 😠 nechali nás tam kroužit, vůbec si nás nevšímali, prostě měli své kafíčko 😠

Nechci házet jen špatnou zkušenost, ale bohužel mě to zklamalo 😒 Jiné , než očumovací zkušenosti, nemám 🙂

Přeji příjemný výběr kočárku 🙂

mkr
26. únor 2009

v john nellu jsme koupili postýlku 🙂

mkr
26. únor 2009

ještě když je tady tolik pardubičand vídáte se takhle s někým z koníka?

deniska.a6
autor
26. únor 2009

no koukám že teda ty opatoviceš budou stát za prd no ještě že těch obchodů je víc no ten john nell to se mrknu na netu určo jsem už koukala na stránky jenže těch bylo už tolik že mám z toho hlavu v pejru mě nejde ani tak o značku ale ten kočár mě musí prostě pimpnout do očí a zatím třeba z těch levnějších to nebyl žádnej leda ten implast bolder4 a ten když se k němu koupí autosedačka taky výjde na 15 tisíc a přitom je to polskej no uvidim až ěco tak v květnu vyberu do května si to chci všechno objet a přece jenom sice to je poměrně daleko ale z neschopenky moc pěněz taky není a když nám kočík zaplatěj přítelovi rodiče nejsme magnáti je spousta dalších věcí i když je pravda že ty nejnákladnější budeme mít zadarmo moji rodiče zas zaplatěj komodu a postýlku tak několik tisíc stejně vysolíme at ted či později holky díky moc že sem píšete jsem tady teprve nová teda na diskuzi na alba čučim pro inspiraci dlouho a jsou fakt super možná až to pochytim jak se s tím dělá tak sem taky něco hodim nějakou inspirošku s fotkou 😀

luucia
26. únor 2009

denisko, nenech se odradit stránkama johna nella, nemaj tam fotky skoro žádných kočárků, ale v prodejně jich maj hafo 😉 zrovna minulý týden sem se tam byla dívat na golfky 🙂

lennis
26. únor 2009

John Nell v Hk, seženeš od kočárů za 5 tis až po kočáry za 25tis. Pak ještě v Pce Baby centrum, je to něco podobnýho, Opatovice mně moc nenadchly, jezdí tady hafo kočárů odtamtud, ale moje krevní skupina to není. Kámoška má trend line, reklamovala ho po 2týdnech, ale od tý doby ok, ale zip se jí rozbil brzy, protrhla se jí pláštěnka, která je na kočáru total na fest, že to ani jinak skončit nemohlo.

peta3
26. únor 2009

pardubičandy a hradečandy, nevíte, kde mají na prohlídku Inglesinu magnum? Je prý super do terénu, do kopců... což potřebuji. Diky za info.

lennis
26. únor 2009

John Nell HK a Baby centrum PCE 😀

lennis
26. únor 2009

do terénu je asi dobrá, ale já bych kočár bez otočných předních kol či kola už nechtěla 😉

kubinkov
26. únor 2009

Inglesinu Magnum mají v Paláci v HM Studiu ( hračkářství v přízemí) i v Baby Centru.

peta3
26. únor 2009

díky za rady. Já mám zase ne úplně dobré reference na otočná kolečka, ale každému vyhovuje něco jiného... 😀

deniska.a6
autor
26. únor 2009

tak to vidim asi tak že koncem března směr hk i pardubky najdu si to podrobně kde ty obchody jsou a bude díky holky přece jenom mě to moc neba někde lítat tuplem pak s větším bubnem někde šaškovat a hlavně mám taky neschopenku a vycházky dost blbě takže to bude asi taky risk.jo a k inglesině myslim že maj pěkný kočárky vždycky se mě líbily taková ta klasika inglesina ale teda vittoria nebo jak to je a nebo ten roan marita je taky pěknej ale jak člověk pak kejsne u netu tak se taky trochu nakazí modernou a už pak hledá něco jinýho mě se 5 let líbil jedinej kočár právě inglesina fiocco ted se myslim nevyrábí už mám katalog 2003 takže starej ale moc hezkej tmavě modrej se stříbrnou konstrukcí a blatáčky sousedka ho měla s šedivým detailem kolem boudičky a na sportovnějším podvozku jako je ted na in..magnum a teda sloužil jí výborně ted má mutsy v srpnu se jí narodilo třetí dítko a mamka říkala že už jezdí zase s něčím jiným no jo no člověk musí brát v potaz i prostor korby v tomhle teda udělala chybu ale holt jí pohlita lavina moderních kočárků