Prodejny Casualplay v Praze. Poraďte kde

evikk
16. zář 2008

Ahoj holky,prosim potrebovala bych nejaky adresy prodejen detskych kocarku,kde maji znacku Casualplay,na netu nejak nemuzu nic najit a byla jsem v babyparku a v babyexpertu a tam casualplay vubec nemaji.Dekuji moc za odpovedi

smisatko
16. zář 2008

ahoj evikku, já už jsem si casualplay objednala minulej tejden. Doporučuju chicco OC nový smíchov, kde ho maj - měli všechny typy, ale protože se doprodává kolekce, nemaj už tolik barev, ale dnes jsem tam byla a maj černej sporták , červenou korbu - S4 a určitě ještě nějakej další. Dál ho rozhodně maj v OC ve vršovicích - nevím co to je za obchod, ale je to v přízemí - takovej velkej - vše pro děti...., dál ho maj v OC růže - chodov, na růžku - tj. Radlická (na rohu radlický (když se láme směrem nahoru na metro radlická) - tj u nádraží... ale určitě i v dalších prodejnách. Já hledala nejlepší cenu tu jsem našla a pak to koupila v kamenným obchodě , kde ho sice nemaj živě, ale to už jsem ho měla natolik nazkoušenej a okoukanej, že jsem tam šla jen kvůli ceně , a to na plzeňské - hned z kraje za oc nový smíchov po pravé straně první barák. Jinak dobrej tip - v té radlické ti ho zapůjčí , když zaplatíš jeho cenu - sporťák cca 12 tisíc a za třeba hodku ho vrátíš... Já to tak udělala kvůli odzkoušení , jestli se mi vleze do auta, projede mi dveřma atd.. Takže parádní zkušenost, nekupuješ zajíce v pytli!! good luck!

petrusam
17. zář 2008

ahojky, já kupovala kočárek v kameném obchodě AAA KOČÁRKY Čumpelíkova 1222 Praha 8 - Kobylisy, mají stránky wwwtečkaaaakocarkyteckacz, naprostá spokojenost s prodavačkama atd..

lucija
17. zář 2008

Evi, Casual prodávají v Puntanele v Letňanech 😉

evikk
autor
17. zář 2008

Holky moc dekuju za Vase rady,v pondeli vyrazime a nejaky prodejny objedeme at uz ho konecne vidim nazivo a odskousim si ho,je to hrozny vybirat kocarek 😀 ,ale tenhle uz asi rovnou i objednam,pokud mi bude na vlastni oci vyhovovat 😀