Prodejny kočárků - Plzeňský kraj, máte zkušenost?

mirkamertlova
30. říj 2014

ahoj maminky a tatínkové🙂 Chtěla bych slyšet názory na prodejny kočárků v plzeňském kraji.
Narazila jsem i na nový v Rokycanech - u Vydrýska - máte někdo nějaké zkušenosti???? Díky moc

kkouzlo
31. říj 2014

nooo..... nic moc nabídka 😀 V Plzni jsou U Chmelařů, ale na ty je dost kritiky. Pak U Krtečka u Kauflandu na Lochotíně. U Tesca na Rokycanské byl velký obchod s dětským, ale ten už asi zavřeli (nebo se bude zavírat), pak asi mají nějaké kočárky v Pompu (nebyla jsem tam osobně). V Centrumu na Doubravce jsem zahlédla nějaké kočárky, ale víc nevím.
Slyšela jsem o ROkycanech, ale nebyla tam.
Já osobně si jela vybrat do Malvíka do Prahy a pak objednala na netu

miamy
31. říj 2014

@kkouzlo U Tesca je veliký obchod, byli jsme se podívat a určitě nemají v plánu ukončení.

kkouzlo
31. říj 2014

@miamy tak jsem si to s nějakým spletla, ale někde jsem četla, že snad končit mají. Nicméně občas na fb se to probírá a prý nic moc personál, neochota

miamy
31. říj 2014

@kkouzlo Je pravda, že kdyý jsme tam přijeli, tak nikde ani noha. Obsluha mladinká slečinka a takový trochu zvláštní pán. Když se manžel na některé kočárky začal vyptávat, tak pán reagoval vcelku arogantně ve stylu co by jsme jako nechtěli... Už jsme si říkali, že mizíme a víc tam nepáchneme. Naštěstí se objevila velice příjmená paní, která nám dvě hodiny vše podrobně ukazovala a vysvětlovala. Nakonec nám dala i vizitku, že tam není pořád a ať zavoláme, že klidně přijede a poradí.

kkouzlo
31. říj 2014

@miamy měly jste štěstí 🙂

jinak pro zakladatelku, na fb je skupina Maminky z Plzeňska (nebo tak nějak) a tam se kočárky a prodejny řeší dost často, zkušenosti, případný reklamace, občas je to úplně děsivé čtení :D

kacihruba
31. říj 2014

Za me chmelare urcite ne!!!zakladaji si stale nove firmy aby mohli prodavat. Kdyz tam kupovala sestrenka kocarek jmenovali se Chmelaru. Letos v unoru jsem tam kupovala kocarek ja a jmenovali se Cazador s.r.o. a tedjsem byla pro dusi na kolecko a na paragonu je jina firma. A ted k me zkusenosti. V unoru jsem koupila kocarek..pri vyzvednuti chybela plastenka a sitka proti hmyzu. an mi arogantne rekl, ze jestli ji chci musi objednat, protoze neni na sklade. Po tydnu, kdy chybejici veci mely prijit mi rekl at pockam jeste 14 dni. Po te dobe jsem tam prisla a byla tam pani, ktera mi rekla zbozi neprislo dovezou cca za 3 tydny. Jak ten naivni blbec jsem pockala. Prisla jsem tam a oni ji ani po te dobe nemeli. Takze mi dosla trpelivost a volalajsem na Co, chtela jsem poradit. Kdyz jsem Chmelarum volala zpet jeste ten den a rekla jsem jim o Coi a ze bych je do tydne udala. Meli zazrakem na sklade a zvlastni je ze jsem tam byla hodku pred hovorem. Pak jsem od nich mela klid. Jenze v cervnu se mi rozbilo kolecko takze ac nerada jsem tam sla. Pan mi dal nahradni za 150kc 🙂 a to kocar

saurauia
31. říj 2014

u tesca je velký obchod, ale na všech kočárcích mají nesahat, což mě dost znechutilo....
Jezdím do Prahy, v Plzni je to tragédie

kacihruba
31. říj 2014

Omlouvám se blbne mi pc :( Pokračování
...a r kočár byl v záruce. Další 3 týdny trvala oprava pak mi ho daly za 400 Kč. O 2 měsíce později se mi stalo to samé. A hlavně šla jsem tam šla kvůli vypadávání koleček při jízdě a vyklající se konstrukci. Když jsem tam přišla a vše řekla paní odpověď mě uzemnila ,, jezdíte s ním denne..jezdíte..tak se nedivte někde se to projevit musí a navíc co jste čekala? ,, Po tomhle mi opravila kolečko a já přišla domů a volala přímo výrobci ten, že tam mám jít a dát do reklamace. Takže jsem znovu oblékla malýho a vyrazila a paní mi řekla, že mi to prostě do reklamace nevezme. Takže jsem opět volala výrobci a ten, že jim mám kočárek poslat. Takže jsem další den na vlastní náklady poslala kočárek do Ostravy. Po týdnu mi pán volal a řekl, že jim mám doposlat zbytek 3kombinace a že mi pošlou nový. Zase na moje náklady jsem jim to vše poslala. Za týden mi přišel nový kočárek. Tohle mi řekli na Čoi....Chmelařů byli v insolvenci tak si založili firmu Cazador.. ta ted taky dluží a tak si založili ted novou. Za mě prostě nedoporučuji!!!Koukají tam na vás jako kdyby snědli moudrost světa a tak arogantní lidi jsem v životě nepotkala.

mirkamertlova
autor
31. říj 2014

Ty jooooo, tak moc díky holky🙂 rozhodně se na FB podívam, díky moc za tip. Docela mi mrzí že v Plzni není nic moc, já jsem byla snad všude a asi nejlépe jsem se cítila u Krtečka u Kauflandu.
Kočárek mám vybraný, ale zase se mi nezdá ho objednávat po internetu pro případnou reklamaci, ale jak tak čtu od vás, tak si asi nepomůžu kamenným obchodem.