• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sháním sporťák do lehu - mimi spí na bříšku

29. července 2013 
Ahoj,

sháním sporťák do úplného lehu. Vím, že jsou zde diskuze na toto téma, ale tam se mluví o úplném lehu i při 170 stupních. Když jsem si hledala kočárky z těchto diskuzí, tak vždy tam nějaký, i když malý, sklon byl.

Já potřebuji kočárek do úplného lehu z důvodu toho, že mi mimi spí na bříšku, na zádech nikdy, tudíž i malý úhel je nemyslitelný. Teď v těch vedrech je v korbičce hrozné horko, tak sháním sporťák.

Děkuji

Šárka
28. črc 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkuste se podívat na kočárky Teutonia. My máme Mistral S a nikdy jsem úhel neměřila, ale dceru jsme vozili na bříšku, aby viděla (jde to odklopit a je jenom síťka) a přišlo mi to OK. V obchodě taky říkaly, že to jde vodorovně a sklon kontrolovala i rehabilitační pracovnice a byla spokojená (říkala, že mimi má být vodorovně, dokud si nesedne, tak to zkontrolovala...). Přikládám fotku.
29. črc 2013 ve 02:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Doporučuju miminko přeučovat na spaní na zádech, při spaní na břiše si ničí krční páteř.
29. črc 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka ono to někdy nejde. Mně malá taky spala do nějakého xy měsíce jen na bříšku. Otočila jsem jí na záda a začla řvát. Pokud náhodou usnula na zádech, tak se za chvíli zas překulila na břicho
29. črc 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka zajímalo by mě, jak se dá přeučit, synek spí v postýlce od 3. měsíce, kdy se naučil přetáčet, na bříšku. Když ho dám na záda, hned se otočí. Neumím si předtstavit, jak ho k tomu donutit.
29. črc 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek