• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Skate pro kočárek Quinny Buzz, Zapp a jiné. Poraďte

21. ledna 2015 
Dlouho jsem na netu hledala, jestli na Buzze pasuje nějaký skate a kde nic tu nic a potom jsem narazila na tohle http://www.buggyboard.info/page.php?buggy=237# Tak doufám, že to pomůže maminkám, které byly nebo jsou stejně bezradné jako já :slight_smile: Na těch stránkách zadáte výrobce kočárku a vyjedou vám všechny modely, pro které je tenhle board vhodný :slight_smile:

A tady ještě česká stránka http://www.lascal.cz/index.html :slight_smile:

Já ho budu kupovat až v létě, tak pokud by ho někdo kupoval dřív, tak budu ráda za hodnocení :slight_smile:
5. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Nikdo nemá skate na Buzzovi? :confused:
19. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oživuji diskuzi, najde se někdo se skatem na Buzzovi?
12. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my ho budeme kupovat určitě až se zadaří mimi.. zatím teda jsem ho na buzzovi neviděla a údajně to výrobce nedoporučuje, tak nevím no, ale na jaro-podzim si myslím, že to do města nevadí, v zimě si s tím neumím jízdu představit, takže to budeme řešit saněma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@deyana na zimu to určitě není :slight_smile: , já jsem pořád váhala a váhám, jestli ho pořídit nebo ne. Syn šlape v pohodě, ale občas bych potřebovala jít rychlejí a on za chvilku hučí, že ho bolí nohy. Jen se právě bojim jak ten skate bude sedět a jestli mi nebude překážet, nebo synovi ta rukojeť.
15. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holky, máte ho někdo? Zvažuju koupit Quinny Buzz, ale jen pokud mi na to pujde skate... Tak hoďte zkušenosti prosím :slight_smile:
22. srp 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ozivuji diskuzi...mate nekdo skate na buzzovi????
14. lis 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla ahoj, ako si dopadla so skejtom? zhanam nejaky na buzza, nasla si nejaky? dakujem
18. črc 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@castania sice pozde ale..nesehnala...ale vim ze od nejakeho r mxslim 2014 jsou skaty na buzze normalne v prodeji...
21. led 2015 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek