Skate/stupátko kompatibilní s kočárkem Neonato Puro

narnell
24. zář 2018

Ahoj holky,
máte prosím někdo zkušenost, jaký typ stupátka je kompatibilní s Neonatem Purem (na netu jsem nic nenašla). Uvítám jakoukoliv zkušenost.

daniellem
24. zář 2018

Ahojky, sestřenka má neonato, a v obchodě ji nedoporučili nějaký skate koupit... Přímo výrobce ho neprodává. Je to prý z důvodu toho, že skate se dává za hliníkovou lištu, která by se váhou dítěte na sketu zničila... Tak nevím...

narnell
autor
24. zář 2018

@daniellem tak to je blbý 😞 Každopádně moc děkuji za reakci.

isabelafuentes
25. črc 2019

@narnell Dobry den,jak jste to tenkrat nakonec vyresila? Resim stejny problem...

narnell
autor
25. črc 2019

@isabelafuentes Zdravím, koupila jsem tento https://m.heureka.cz/prislusenstvi-ke-kocarkum/.... A jsem maximálně spokojená 😊

mary92
30. led 2021

@narnell dobrý den, mohla bych se zeptat, jak jste stupátko ke kočárku umístili? Pořídila jsem ho na základě této diskuze a bohužel máme problém, aby se syn vešel mezi korbu a madlo kočárku. Děkuji

narnell
autor
31. led 2021

@mary92 Je tam nastavitelná i délka. Když byla maličká, tak se držela za korbu a až vyrostla, tak za madlo. Buhuzel už jej doma nemám, abych vám vyfotila to nastavení. Ale přikládám foto, když byla starší.

mary92
31. led 2021

@narnell moc děkuji. No musím to asi ještě trošku poladit. Ale když to dám o kousek delší, tak se zase špatně jde a kopu do toho. Aby se držel za madlo, tak je zase hodně v záklonu. Je to tak univerzální, až nenastavitelné asi 🙈

narnell
autor
31. led 2021

@mary92 ono je to hodně o zvyku. Ze začátku jsem se taky nakopla, ale to je tak snad u všech skejtů. Ať se zkusí držet té korbicky. Ony si to ty děti vyladí. Ale opravdu jsem byla spokojená a hodně jsem s ním toho najezdila.

mary92
2. únor 2021

@narnell děkuji. My teď jezdíme s nakloněnou korbou a kluk stojí mezi tím madlem a korbou. Akorát teda musím mít pryč rukávník 🙈😁