Skládací hluboká korba, máte zkušenost?

bru_cka
2. srp 2017

Ahoj holky, rozkoukávám se ve světě kočárků 🙂 Myslela jsem, že už mám s výběrem jasno (Husky nebo LUPO od Baby designu), ale teď jsem zjistila, že se dělají i takzvané skládací hluboké korby. Máte prosím někdo osobní zkušenost? Celkem se mi to líbí kvůli cestování. Ale nikde nemůžu najít pořádnou recenzi, ani nějaký výpis značek kočárků které to mají?
Našel by se někdo lépe informovaný kdo by poradil?

Jinak s kočárkem budeme jezdit na vesnici (nezpevněné cesty, hrbolaté chodníky), občas výlet do lesa,... ale také cestovat autem, dovolená a občas MHD.

Děkuji za Vaše rady .

eliskaxox
2. srp 2017

Mela jsem ji dela to co vím firma Concord a Jane. Korby se jmenují Concord Scout - ta se da složit na kostičku a Jane Micro ta se skládá na placku. Me se víc líbí Scout je taková pevnější a líp kryje. Doporučuju u těchto kočárku klidně koupit nový jen sportak a korbu použitou. Ono se na ní za pul roku nemá co pokazit a vyjde to finančně lépe. Přidejte se do skupinek na fcb- kočárky Concord, kočárky Jané, tam vám poradí vic a dají se tam sehnat top kousky za super cenu. Jinak složit se da určitě i korba od Bugaboo ale není primárně určená jako skládací

kajsav
2. srp 2017

U Bugaboo se korba skládá do placky, stejně jako sportovní sedák, Bugaboo kočárky jsou maximálně skladné, z toho jsem nadšená.

bru_cka
autor
2. srp 2017

Děkuju, podívám se na ten Concord Scout. Nevíte zda jde ta bouda na všechny sporťáky Condordu?
Bugaboo se mi líbí, ale to je jiná cenová kategorie ☹

alemari
2. srp 2017

@bru_cka koukni klidně na bazarovou

bru_cka
autor
2. srp 2017

@alemari a to je prosím jaký kočárek? děkuju!

z_kopretinka
2. srp 2017

@bru_cka kočárek na obrázku je Hartan - všechny modely mají korbu co jde složit.

alemari
2. srp 2017

@bru_cka https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/bd57fu...
Hartan, kterýkoli jde tskto skládat🙂.

bru_cka
autor
2. srp 2017

@alemari Super, děkuju a máte s ním osobní zkušenost ?

alemari
2. srp 2017

@bru_cka ano, mám ho doma po spoustě kočárků🙂, za měsíc v něm budu znovu vozit!😍

ev.ka
2. srp 2017

Teutonia má taky skládací 😉

bru_cka
autor
2. srp 2017

@alemari a jak je na tom prosím s terénem? a Sporťák také vyhovuje? Někde jsem teď četla že není moc stabilní. Děkuji

bru_cka
autor
2. srp 2017

@ev.ka Děkuji a všechny nebo je určitý typ?

vanilkacka
2. srp 2017

My mame Hartan Racer GT 2014 a je perfektni do terenu i do mesta. Nema tak skladny podvozek jako VIP model,ale i tak je dobre skladny. Korba jde slozit na placku

alemari
2. srp 2017

@bru_cka Hartan není stabilní? Nó, vzhledem k tomu, že jsem těch kočárků už pár měla, tak můžu napsat, že sníh, ksmení inkopec v poho, navíc mám i přední velkou nápravu, takže "čtyřkolka" žádné porupané nafukovací kola, sporták do uplného lehu, nastavitelné odpružení podvozku... co by tě zajímalo ještě? Klidně piš🙂.

z_kopretinka
2. srp 2017

@bru_cka nerikam ze s nim jezdim nekde v drsnem terenu. Ale kocici hlavy, kde mi golfkac skace jak kostitras, tam projede Hartan a skoro ani nedrkne. Lesni cesty taky pohoda. Snih. Poradne nalozeny na vylet se stale lehce ovlada...

alemari
2. srp 2017

@vanilkacka taky mám GT je skladný je🙂.

zuzineckah
2. srp 2017

@bru_cka Peg Perego pop-up, mám v bazarku právě😉

kahal
2. srp 2017

Easywalker quatro 🙂

eliskaxox
2. srp 2017

@bru_cka nějak nechápu to s tou boudou, každý sportak i korba od concordu ma vlastní strisku