Sporťák nebo golfky. Poradíte, jak to mám vyřešit?

petka28
13. zář 2009

Potřebuji poradit, Kája už je teď tak velký, že když se ve sporťáku natáhne, skoro mu čouhá hlava ven... Vůbec nevím, jak tam dám v zimě fusak. Tak nevím, jestli teď kupovat golfky nebo to vydržet a až na jaře? Vůbec nevím:(

kaleilah
13. zář 2009

petko, hlavně záleží na tom co máš za kola, jestli máš na sporťáku velký nafukovací tak ho přes zimu nech, protože úzký plastový-gumový kola ti ve sněhu neojedou, zvášť když je břečka,minulou zimu jsem se zasekla v kopci a nemohla jsem sni tam, ani zpět 😉

petka28
autor
13. zář 2009

no mám velké nafukovací kola to jo... no snad tam Káju is fusákem nacpu🙂)

radka.m.
13. zář 2009

no,já bych teda řekla,že většinou jsou právě ty golfky ještě menší,než sporták,takže koupením golfek by se nic nevyřešilo a s těma kolama naprosto souhlasím,s dvojitýma kolečkama nemůžeš vůbec vyjet,když je břečka,nebo sníh 😒

kaleilah
13. zář 2009

hlavně káji karlík ti i spinká v kočárkuM už je dost velikej, třeba ani fusak potřebovat nebudete, to už mořná bude i chodit, loupežník mi už měsíc chodí a v kočáru ho neudržim... a dáš pořádnou teplou kombinézku a máš to..

schwarzovka
13. zář 2009

minulý rok v zimě jezdil malej v golfáči a fusak emitex se tam vlezl úplně v pohodě a to malej není žádný tintítko...máme chicco multiway 😉

petka28
autor
14. zář 2009

kaleilah, no malý už v kočárku moc nespí jen jsem myslela na KDYBY no my čekáme že začne chodit každým dnem už se pouští a stojí sám:D

lucie.krajcarova
24. zář 2009

Pet, zdá se mi to opravdu brzy na golfáč.. náš bude mít 6 měs. a já nespěchám ani na sporťák... s golfkama počítám na další zimu, nebo tak na dovču, to mu bude asi 15 měsíců...