• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sporťák pro batole na zimní procházky i cestování MHD

4. ledna 2011 
@petulka77
Moc děkuju za uklidnění :slight_smile:.Ják často jste citily pohyby? Už je cítím 2 týdny, nejdřív slabě a teď už je to silnější, ale převážně večer nebo brzo k ránu
19. pro 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ija1 Tak tam to neznám, ale vypadá to tam fajně :dizzy_face:
@janikkka U mě nejvíc kdykoliv jsem si lehla, ale to asi bylo tím, že jak jsem byla v klidu, tak jsem ty pohyby více cítila, kdežto když jsem byla v pohybu i já, tak mi to víc zanikalo. Nejvíc ale malá fakt řádila večer, mívala totiž škytavku. A malý byla docela klidný, ten si jen občas kopnul :grinning:
19. pro 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janikkka - jato mela taky tak, nejvic v lehu, a vzdycky vecer a pak po 30 tt uz i rano............ a to teda uz byly rany.............
a skytavku si taky pamatuju........... :slight_smile:
19. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka77 za mě TFK buggster:wink: je to ale golfáč, jak už tu padlo...co se týká prostoru, tak nemá konkurenci mezi golfkama:slight_smile: Máme v roce 11kg a 78cm a v pohodě i s fusakem a velkou rezervou:slight_smile:

@janikkka nejdřív jsem pohyby necítila moc často, ale postupem času čím dál intenzivněji a čím dál častěji, až mi ke konci celý břicho úplně hopsalo a škytalo:grinning: Přjei kráásné těhulkování :dizzy_face:
4. led 2011 v 01:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek