Sportovní kočárek Valco Snap 4, jste s ním spokojeni?

ajurka
23. pro 2014
Máte někdo... jak jste s ním spokojeni? Děkuji 🙂
selverin
23. pro 2014
vůbec...kdybych ještě někdy měla mít děti, tak jdu do jiného.... kontrukce je sice odlehčená, takže je opravdu lehký, ale také mi příjde díky tomu jako z papíru, všechno tam strašně vrže a hučí, když jej složím před autem, tak se bohužel při skládání dotýká země stříška, takže je po stranách už zababraná, když dám kočárek z lehu do sedu, tak ta páčka za kočárkem špatně drží a dítě se mi poprvé propadne zase do lehu, takže nesmím zapomínat na to.... krátké kšíry - v zimní bundě je tam holka narvaná jak do betonu a nehne a musí to mít až zařezané, to co má držet nohy dole v sedě, tak díky skládání už po 3 složení nefunguje a dokud má krátké nohy, tak je má prostě ve vzduchu a to i když spí, tak má zalomené kolena dolů, když máme fusak (což je od podzimu do jara, takže většinu času) a chci dítě dát ležecí polohy, musím ho složitě odepínat, tzn. sundat střížku a uvolnit, protože se tam fusak prostě nedá nikde připevnit a byl by jen na volno... a za další, dostat tam fusak je možné pouze tak, že ty kšíry rozpáráte - navléknete fusak a znovu kšíry zašijete, takže jak se už rozhodnu, že je čas na fusak, tak už v něm musíme jezdit, i kdyby měly v říjnu třeba znovu vyskákat třicítky... já na něj nadávám od chvíle, co jsme si ho dovezly domů... navíc, díky lehkosti se převažuje s taškou, pokud dítě leží...takže neexistuje pustit kočár dokud je na rukojeti taška...
yagga
23. pro 2014
My ho máme a spokojenost. Nohy jdou podepřít tak že ten řemínek co je na rameno k přenášení složeného kočárku provléknete dirkoů u zapínání pásů a přehodíte přes madlo co je u dítěte. Ty kšíry se nemusí rozpárat jdou vzadu prostrčit. Chce to trochu víc kočár prozkoumat.
Pokud vás zajímá něco konkrétního ptejte se. Já bych ho koupila klidně zase.
Co jsem měla kočár před tak toto je naprosto perfektní kočár.
@selverin
@ajurka
loafeer
23. pro 2014
Máme a jsme totálně nadšení. lehký, skladný, jde do lehu, nohy lze zvednout, má snad jen 6kg, snadná manipulace...co víc od kočárku chtít...
selverin
23. pro 2014
@yagga díky za tip, zítra to vyzkouším 🙂
killi
23. pro 2014
kočárek je super, my jsme z něj nadšení. Lehky, snadno se skládá.
@selverin tak ho reklamuj, to máš evidentně nějaký vadný kus. Mě se ještě nestalo, že by malá v pololehu propadla až do lehu, občas předělávám beránkový fusak a podložku, jde to dobře přeledělat ze zadní části jak je ten zip. Pásy jdou taky povolit, takže malá i bundě má dost místa. 🙂 Na nohy jsem koupila pásek, takže když spí, tak zapnu pásek k rukojeti a nevisí ji nohy. 😉
selverin
23. pro 2014
@killi no ono jak kočárek složím a před tím byl v lehu, tak ta páčka co je zezadu opěradla mi zůstane nahoře a pokud to po rozložení nespravím a posadím tam hned malou, tak žuchne dozadu do lehu hned... ale už jsem si zvykla a myslím na to, stačí to jen chytit a zatáhnout 🙂 s tím páskem to zkusím a ten fusak a kšíry musím prozkoumat zítra 🙂 nebo to nechám po Vánocích, zítra nebude čas 🙂 tak moc děkuji 🙂
ajurka
autor
23. pro 2014
@selverin
@yagga
@loafeer Já ho viděla, a moc se mi líbí.. ale ta cena 😞
cutie_01
23. pro 2014
@ajurka Ted ho jde koupit se slevou 20 %, takze za 4 tisice, jestli to pomuze...
cutie_01
23. pro 2014
@selverin Ksiry se nemusi parat, jdou normalne nahore vyvleknout.
ajurka
autor
23. pro 2014
A podobný tomuto kočáru? a hlavně tak lehký? =-) =-)
sedmiteckas
23. pro 2014
@ajurka Možná Britax
loafeer
23. pro 2014
taky bych řekla Britax, ale alco se mi v porovnání líbil víc, ale ten britax taky není špatný....ta cena je blbá no
pisjutynka
24. pro 2014
Mám a velká spokojenost. Teď už se prodávají i s polohováním nožiček, jinak se to dá vyřešit páskou, která se navlíkne na madlo. Je lehoučký, skladný, prostorný košík (narvu tam toho opravdu hodně, když chodím na nákupy) a je prostorný.
japona
19. kvě 2015
Ahoj uživatelky kočárku Valco Snap 4, mám dotaz, jak je to s "drncavostí" v mírném terénu (rozbité chodníky atd.)? Mám golfky chicco multiway, ale uvažuji o koupi nového kočárku kvůli spojené rukojeti. Máte, prosím, některá zkušenost, zda je to horší/ lepší/ stejné, asi jako to chicco? Případně máte některá porovnání valco se sportovními kolečky X chicco multiway? Lze existovat i s těmi nenafukovacími koly? S chiccem jsem byla na popojíždění spokojená (na opravdový terén mám jiný kočár), ale ta rukojeť🙂 Díky moc
pavlinka83
19. kvě 2015
@japona Tak kočár je tvrdý, takže drncá. Nemá odpružení ani nafukovací kola, ty se teda dají dokoupit. Porovnání s Chicco nemám a že drncá nějak neřeším, vozím v tom už dvouletý dítě, takž je mu to jedno.
lasirena
19. kvě 2015
@japona my jsme meli z 2kusu oba spatne kolecka delali osmicku vratili nam penize za 5tis bych cekala vyssi kvalitu...
loafeer
19. kvě 2015
Já měla předtím klasické golfky ( le značkové, stály přes dva tis ) a rozhodně byly mnohem horsi nez Valco....Valco odpružení nemá, takže asi tak
cutie_01
15. zář 2015
Ahoj, má někdo zkušenost s rozbirou brzdou u Valca? Kočárek mi nejde na jednom kole odbrzdit, nějak se tam v kolečku zasekla ta brzdící "tyčka" 😞

Sem začni psát odpověď...

Odešli