• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sportovní kočárek Zopa Fusion. Máte zkušenosti?

6. března 2014 
Milé maminky,
uvažuji o koupi kočárku Zopa fusion a chtěla jsem vás požádat zda jsem si vybrala správně. Mám velký hluboký kočárek Deltim ze kterého jde udělat sporťák a který mi pořeší potřebu sporťáku u nás doma na vesnici - má velká nafukovací kola a je pérovací. potřebuji si vybrat kočárek na dopravu do města, kam jezdím autem. chci sportovní - chlapeček má teprve přes půl roku a vybírám ho trochu s předstihem. požadavky mám aby nebyl až tak maličký, měl široké sezení aby se tam vlezl fusak, a měl i dlouhé lůžko na ležení. nejsme žádní drobci a také nechci aby se tam moc mačkal :slight_smile:)) teď- máme 68 cm a 7 kg a je nám 6,5 měsíce. chci aby byl z těch lehčích a byl trochu bytelnější a šel lehce skládat. golfíky nechci, to je brzy. Můžete mi prosím napsat kdo má osobní zkušenost nebo někdo v jehož blízkosti Zopa Fusion jezdí jaký je?
Proč jste si ho vybrali, případně koupili znovu? a proč případně už ne? je nějaký problém s kolečkama? a jak zvládá chodníky ve městě, případně i v zimě sníh?
moc děkuji
31. srp 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,tenhle kočárek má kamarádka,její dcerka má ve 2 letech 15 kilo a v pohodě se tam vejdou.na zimu teda používala klasický sporťák z trojkombinace,ale letos hodala pryč,takže jí čeká zima se zopou.,když nebylo moc sněhu tak s ní jezdila a měli tam i fusak Emitex a dobrýJinak polohování jde krásně do lehu,to je super,akorát co vím tak nejdou moc polohovat nožičky,resp.nedá je na takovýto stupátko.Teď jí akorát přestalo fungovat aretování u jednoho kolečka,ale jinak je to kočár celkem bytelný :wink: v rámci možností
5. zář 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :slight_smile: obnovuji trošku diskuzi. Také uvažuji o koupi tohoto kočárku, tak mě zajímají vaše názory, kdo ho máte - pro a proti tohoto kočárku.
Zatím se mi zdá dobrý - má vše, co bych u kočárku chtěla - polohovatelná opěrka zad i nožiček, velký nákupní košík, zdá se mi bytelný, je i prostorný......
Má tento kočárek nějaké "skryté vady" ?
20. bře 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iluss já ho mám už rok a zatím sem na žádný vady nenarazila...je krásně prostornej, malej je v něm jako král, zas tak těžkej taky není, košík má obrovskej, manipuluje se s ním lehce, skládá se lehce, leda, že je k němu potřeba koupit slunečník, protože ta stříška nezastíní, ale to asi u žádnýho sporťáku, a nedržela mi na něm ta univerzální clona od Emitexu...možná bych jen preferovala nafukovací kola, ale s tím dokážu žít :grinning:
12. dub 2012 ve 04:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj. Chtěla bych se zeptat, jaký kočárek si mám pořídit na jízdu na bruslích? Potřebovala bych něco, co dokáže nahradit můj stávající typ a který by fakt dobře na těch bruslích držel. Koukala jsem na nabídku zde http://www.buggies.sk/sportove-kociky a ráda bych si nechala poradit. Díky. Alá ;)
11. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
27. led 2014 ve 12:28 • luckaplmplm
Máte zkušenosti s tímto kočárkem? chtěla bych si ho pořídit jako golfky, můj sporták je moc těžký. hodí se na skládání a vožení autem?
5. únor 2014 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masa1 koupila sis ten kočárek?
5. únor 2014 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maximka33 - nakonec nekoupila. nakonec jsem si vybrala na bazaru Jané Nomad - čtyři kolečka a nedám na něj dopustit!!! je to velký prostorný kočárek, ten Zopa fusicon byl uzky, zdálo se mi krátké sedlo... :(
5. únor 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 já o něm uvažuji taky :slight_smile: co jsi nakonec vybrala?
4. bře 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aagnes čusky, zítra se jedu podívat na fusion a zopa jumper, tak uvidím. sháním spíš golfáč na cestování. a co máš ty?
4. bře 2014 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 já se příští týden chci jet podívat na http://www.sbazar.cz/flekacova.petra/detail/5126688-prodam-kocarek-znacky-zopa-fusion-v-zaruce s paní už to mám domluvený. Mám u našich ten Colleto Giovani a chtěla jsem něco jako golfáč na cestování, jak píšeš. Colleto pak asi prodám. Klasický golfky nechci, protože jsou tam blbý kolečka a mě by to štvalo, ještě jsem nikdy neviděla golfky, který by se mi líbili. Mám strach, že tenhle bude těžkej, ale měl by se skládat celej, že? není to jak u trojkombinací, že musíš odpojit podvozek.
Paní mně řekla, že tam vozí holčičku a budou jí 3 roky, že ho právě už chtějí prodat, že už je velká a půjde do školky, ale že je moc s tím spokojená.
4. bře 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aagnes no mám pocit, že tento váží 12 kg a to je pro mě už moc, fakt ho chci na cestování a skládání do auta. ten Jumper má asi 7 či 8 kg a kolečka průměr 17 cm, to je dost, tak by se s ním mělo dobře jezdit. tak at dobře pořídíš :slight_smile:
4. bře 2014 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 no, díky :slight_smile: já jsem byla z něho nadšená, je teda krásnej, ale nevím nevím :unamused:
4. bře 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aagnes tak jsem si je vyzkoušela, fusion super ale sporťák. ten golfáč jumper mi přišel málo vychytaný proti Chicco multiiway, a to jsou oba za stejnou cenu.
5. bře 2014 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 takže ta zopa fushion je dobrá? já teda nevím, ale co se týče golfáčů, tak nevím zda bych já byla s nějakým spokojená. :unamused:
5. bře 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aagnes tak mě ta fusion přijde jako mix sporťáku a golfáčů, těžší než golfáč, ale velká kolečka. myslím, že za tu cenu docela příjemný kočárek. ale moc jsem to nezkoumaala.
5. bře 2014 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pročtěte si tuto diskuzi, já ho měla a byla sem spokojená, je to držák... http://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/kocarek-fusion-hrazda-od-vyrobce-zopa-2/
5. bře 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “spam”
30. črc 2014 v 19:08 • luckalucka1
Tvůj příspěvek